Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Purmerend plateelvaas
Startprijs 550 EUR

Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.

2x Fayence polychroom, Hoornen des overvloeds
Resultaat: 350 EUR

Twee zeldzaam grote 19e eeuwse Europese Fayence polychrome Hoornen des overvloeds, met florale decors. In Renaissance- stijl. Gemonogrammeerd en genummerd. Afmeting: 52 x 28 x 23 cm. In goede staat.

Chinese stopfles met zilveren montuur.
Resultaat: 437 EUR

16e Eeuwse Chinees porseleinen stopfles met zilveren montuur. Met donkerblauw decor in coulissen. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.

Porseleinen pagoda figuur (tuimelaar)
Resultaat: 975 EUR

Grote oude porseleinen pagoda figuur. Mogelijk eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Deze figuren werden ook door Meissen geproduceerd. Handen mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 48 x 36 x 38 cm. In goede s...

Groot Chinees bord
Resultaat: 900 EUR

Prachtig goed gerestaureerd 17e -18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in huis en tuin decor en florale omranding. Afmeting: 5,5 x 36,7 cm ø. In goede staat.

Chinees terracotta trekpotje, 19e eeuw.
Startprijs 475 EUR

Grote antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Gesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 x 17,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Porseleinen pronk dekselvaas
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote handbeschilderde porseleinen pronk-dekselvaas met putti en vrouwenfiguur + bloemen/goud decor. Gemerkt N met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogeijk. Afmeting: 79 cm. In goede s...

Grote Chinees porseleinen schotel
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen schotel met figuren decor en florale decors in coulissen. Haarlijn 3,5 cm. Afmeting: 5 x 33,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Blauwe vaas met brons
Resultaat: 400 EUR

Twee grote porseleinen pronkvazen met brons. In 18e eeuwse stijl, maar 21e eeuw. Gemerkt A.C.F. Decor Sevres, met romantische decors. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Melk en bloed vaasje.
Resultaat: 1.800 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Majolica pot
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Majolica plantenbak met visserij decor. Nr. 379 en blindstempel. Circa: 1880. Afmeting: 21 x 38 x 21 cm. In goede staat.

Majolica stuk
Startprijs 150 EUR

Antieke Majolica figurengroep met 18e eeuwse figuren en kat bij boom. Nr. 2120 - 70. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 24 x 15 cm. In goede staat.

8x Porseleinen kop+schotels, ca. 1800
Resultaat: 1.300 EUR

Acht antieke handbeschilderde Duits porseleinen kop en schotels. Circa: 1800. Louis Seize/Empire. Met diverse landschappen decors en goud decors guirlandes. Gemerkt R.G. Gotha Thüringen. Eén kopje bes...

18e Eeuwse Fayence plooischotel
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Fayence plooischotel met florale decor en vogel in landschap. Randschade + haarscheur. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In redelijke staat.

19e Eeuws chinoiserie servies
Startprijs 300 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...

Twee Yixing gemberpotten
Startprijs 200 EUR

Twee grote antieke Chinese Yixing gember dekselpotten. Gemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinees Yixing theepotje
Startprijs 175 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Twee Chinenese vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met teksten, vogels en figuren. Vaas met figuren heeft chips bovenrand. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Groot Kantonees bord, 19e eeuw.
Startprijs 200 EUR

Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese 'Familie Rose' schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.

Chinese trommelaar, Han Dynastie
Startprijs 600 EUR

Antieke Chinese Han Dynastie terracotta trommelaar met restbeschildering, op zwart marmeren basement. Eén trommelstok gebroken. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Japanse blauw-witte kraagvaas.
Startprijs 150 EUR

Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 110 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen figuren. Bloemenhouders. Man en vrouw met manden (wijnkorfen), met goud decor. Frankrijk. Eerste helft 20e eeuw. Eén restauratie bij mannelijke figuur basement + arm. Afmet...

Dresden groep, Musicerende figuren
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse Dresden porseleinen figuren groep. Musicerende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Strijkstok afgebroken. Verder minimale chip mogelijk. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

2 Bisquit porseleinen pagoda figuren (met knikkende hoofden)
Startprijs 525 EUR

Twee antieke Duitse bisquit porseleinen pagoda figuren (met knikkende hoofden). Bij vrouw waaier-arm vastgelijmd. Contragewicht mist bij deze arm. Bij man mist één contragewicht arm. Verder geen besch...