Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 1.200 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi sierschotel met figuren in tuin decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 37,3 ø cm. In goede staat.

Lade met diversen + schilderij
Resultaat: 120 EUR

Lot diversen in lade. Onder andere: Duits/Chinees porselein, keramiek, hengsel schaaltje met zilveren beugel, Petrus Regout, ets, plated en zilveren lepels + zilver divers. Tevens schilderij van Frans...

6x Chinees porseleinen bordjes
Resultaat: 1.000 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met lange lijs decors. Gemerkt. Vier met haarlijn, twee met minimale chips randglazuur. Afmeting: ø 16 cm. In redelijke staat.

2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels
Resultaat: 330 EUR

Twee grote Delftse Porceleyne Fles sierschotels. Circa: 1920. Eén maal naar Louis Apol. Eén maal naar Anton Mauve. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 850 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, met Geisha's en zotjes. Gemerkt. Schoteltjes, twee minimale chip en sommige met minimale randglazuur beschadigingen. Kopjes, één gaaf, drie met ...

2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met plant op rotsen decors. Deksels mogelijk niet origineel. Afmeting: 21,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Chinese kom, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.

Gemberpot, 18e eeuw
Resultaat: 875 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met ribben en florale decors. Afmeting: 25 x 17 cm ø. In goede staat.

Chinees porseleinen kom
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.

Chinees trekpotje 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met vogels in bloesemtak decors. Afmeting: 15,5 x 11,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Zeldzaam klein, 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje met bomen decors. Afmeting: 10 x 8 x 6 cm ø. In goede staat.

Chinees bord, Kang Xi
Resultaat: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bord met boogschietende ruiters te paard. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

6x Capucijner borden, 18e eeuw.
Resultaat: 1.200 EUR

Zes zeldzame Chinees porseleinen diepe capucijner borden met reliëf en Familie Rose florale decor met mandarijneenden etc. Twee borden minimale haarlijn, vier in goede staat. Afmeting: 3,5 x 22 cm ø.

6 x Kop + schotels.
Resultaat: 110 EUR

Zes antieke Chinese porseleinen kop en schotels met landschappen en florale decors in coulissen. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinees bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen octagonaal bord met landschap- pagode- en goud decor. 18e Eeuw. (minimale rand chips en haarlijn). Afmeting: 22,5 x 22,5 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden, rood glazuur
Resultaat: 2.750 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen fijn gedecoreerde Familie Rose borden met goud en figuren decors. Cassis-kleurige glazuur achterkant. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees capucijner, divers
Resultaat: 575 EUR

Lot Chinees capucijner porselein, divers. Bestaande uit: Tien schotels en dertien kopjes + kom. Met onder andere; florale + draken decors. Kop + schotels, onder andere Familie Rose. Paar beschadiginge...

Lot ' Herend' porselein
Resultaat: 115 EUR

Zeven delen 'Herend' porselein met vogels, vlinders en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kopjes + één flacon, drie schaaltjes + één mandje. Afmeting: 5 - 17,5 cm. In goede staat.

3x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse Imari borden met kraanvogels in landschap. Twee borden haarscheuren + chips. Eén bord chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In matig/redelijke staat.

6x 18e Eeuws Chinees Imari porselein
Resultaat: 190 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Drie schotels goed, drie schotels chip. Twee kopjes goed, vier kopjes beschadigd. Afmeting: 4 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese schotel, ø 28 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen schotel met florale decors. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel en bloemvaas. Minimale chips rand. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Groot Chinees Kang Xi schotel
Resultaat: 190 EUR

17e - 18e Eeuws groot Chinees porseleinen Kang Xi schotel met florale decor. Randschade. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In redelijke staat.

Chinese/Japanse verdeelschaal, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinese/Japanse verdeelschaal met florale decors. Chips rand + haarlijnen. Afmeting: ø 35,3 cm. In redelijke staat.