Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Baardmankruik, 17 eeuw.
Resultaat: 110 EUR

Zeldzame kleine 17e eeuwse Duitse steengoed 'baardman kruik' met grijze glazuur. Hengsel eraf, bovenrand beschadigd. Afmeting: 12 x 9 cm. ø. In redelijke staat.

18e Eeuwse Fayence plooischotel
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Fayence plooischotel met florale decor en vogel in landschap. Randschade + haarscheur. Afmeting: 4,5 x 25,5 cm ø. In redelijke staat.

Grote Chinese diepe schotel, 16e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Zeer grote 16e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel + standaard. Voorzien van draak en florale decor. Randschade, plus drie haarlijnen. Afmeting: 8 x 40 cm ø. In redelijk/goede staat.

8x Porseleinen kop+schotels, ca. 1800
Resultaat: 1.300 EUR

Acht antieke handbeschilderde Duits porseleinen kop en schotels. Circa: 1800. Louis Seize/Empire. Met diverse landschappen decors en goud decors guirlandes. Gemerkt R.G. Gotha Thüringen. Eén kopje bes...

Majolica stuk
Startprijs 150 EUR

Antieke Majolica figurengroep met 18e eeuwse figuren en kat bij boom. Nr. 2120 - 70. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Majolica pot
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Majolica plantenbak met visserij decor. Nr. 379 en blindstempel. Circa: 1880. Afmeting: 21 x 38 x 21 cm. In goede staat.

Melk en bloed vaasje.
Resultaat: 1.800 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.

2x Blauwe vaas met brons
Resultaat: 400 EUR

Twee grote porseleinen pronkvazen met brons. In 18e eeuwse stijl, maar 21e eeuw. Gemerkt A.C.F. Decor Sevres, met romantische decors. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Grote Chinees porseleinen schotel
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen schotel met figuren decor en florale decors in coulissen. Haarlijn 3,5 cm. Afmeting: 5 x 33,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Porseleinen pronk dekselvaas
Resultaat: 450 EUR

Zeer grote handbeschilderde porseleinen pronk-dekselvaas met putti en vrouwenfiguur + bloemen/goud decor. Gemerkt N met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogeijk. Afmeting: 79 cm. In goede s...

Vaas, Fam. Rose (groen).
Resultaat: 3.000 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.

Chinees terracotta trekpotje, 19e eeuw.
Startprijs 475 EUR

Grote antieke Chinese Yixing trekpot met emaille beschildering. Gesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 x 17,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Set van 8 Kantonese schotels
Resultaat: 800 EUR

Acht stuks 18e eeuws Kantonees Familie Rose porselein met figuren, floraal en goud decor. Zes borden, twee met haarlijn. Twee ovale grote schalen, goed. Afmeting: 22 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Groot Chinees bord
Resultaat: 900 EUR

Prachtig goed gerestaureerd 17e -18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in huis en tuin decor en florale omranding. Afmeting: 5,5 x 36,7 cm ø. In goede staat.

Porseleinen pagoda figuur (tuimelaar)
Resultaat: 975 EUR

Grote oude porseleinen pagoda figuur. Mogelijk eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Deze figuren werden ook door Meissen geproduceerd. Handen mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 48 x 36 x 38 cm. In goede s...

Chinese schenkkan met zilver, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met pagode in landschap decor en zilveren monturen. Afmeting: 25 x 15 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Chinese stopfles met zilveren montuur.
Resultaat: 437 EUR

16e Eeuwse Chinees porseleinen stopfles met zilveren montuur. Met donkerblauw decor in coulissen. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Fayence polychroom, Hoornen des overvloeds
Resultaat: 350 EUR

Twee zeldzaam grote 19e eeuwse Europese Fayence polychrome Hoornen des overvloeds, met florale decors. In Renaissance- stijl. Gemonogrammeerd en genummerd. Afmeting: 52 x 28 x 23 cm. In goede staat.

Purmerend plateelvaas
Startprijs 550 EUR

Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.

6x Capucijner borden, 18e eeuw.
Resultaat: 1.200 EUR

Zes zeldzame Chinees porseleinen diepe capucijner borden met reliëf en Familie Rose florale decor met mandarijneenden etc. Twee borden minimale haarlijn, vier in goede staat. Afmeting: 3,5 x 22 cm ø.

2x Chinese vazen (set), Familie Rose
Resultaat: 600 EUR

Twee grote Chinees (set) porseleinen 19e eeuwse vazen met Familie Rose decor, geisha's in tuin met vlinders etc. Afmeting: 58 x 23 cm. ø. In goede staat.

Chinese Familie Verte siervaas
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinese Familie Verte porseleinen siervaas met vogels en planten decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 18 ø cm. In goede staat.

6x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 640 EUR

Zes zeldzame antieke Chinees porseleinen 17e -18e eeuwse gecontourneerde borden met florale decors in coulissen. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 600 EUR

Zes maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Een paar minimale randglazuur chips. Afmeting: 22,5 cm ø. In goede staat.