Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
103 Resultaten
Kavel: 3000

Schijfgeweer 'Geneve'.

Resultaat: 475 EUR

Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.


Kavel: 3001

Kruithoorn, 17e eeuw

Startprijs 480 EUR

Antieke kruithoorn gemaakt van kokosnoot en bewerkt met figuren en florale decors. Afmeting: 16,5 x 9 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3002

Zeer grote antieke dolk.

Startprijs 450 EUR

Zeer grote antieke dolk met damast lemet en hoorn met messing heft. Ongemerkt. Afmeting: 43 x 12 x 4 cm. In goede staat.


Kavel: 3003

Jachtgeweer met 2 wissellopen.

Startprijs 1.750 EUR

Zeldzaam groot 19e eeuws verlengbaar jachtgeweer met extra lange (damast) loop. Afmeting: 125 - 164 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3004

Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).

Resultaat: 1.350 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.


Kavel: 3005

2x Antieke revolvers

Resultaat: 340 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.


Kavel: 3006

Damast geweer, 19e eeuw.

Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws damast penvuur jachtgeweer met graveringen. Vrijgesteld. Klein kaliber, 12 mm. Gemerkt. Afmeting: 114 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3007

Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.

Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

3x Antieke sabel, circa 1900.

Resultaat: 425 EUR

Drie antieke sabels. Eén maal Hembrug met schede. Eén maal met graveringen en monogram WSB. Eén maal grote sabel, bodemvondst Schelde. Oxydatie. Afmeting: 78 - 106 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3009

Antieke Japanse Tanto-dolk, ca. 1900

Resultaat: 225 EUR

Antieke Japanse Tanto-dolk van bewerkt been met figuren decor. Stukje been bij bevestiging met lemet naar heft beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 39,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3010

Duel pistolen (2 stuks)

Resultaat: 775 EUR

Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.


Kavel: 3011

Pistool, lange loop 'Flobert'.

Startprijs 280 EUR

19e Eeuws 'Flobert' pistool met kantel loop. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3012

Frans percussie-pistool (ca. 1800)

Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans 'Delinceé' percussie voorlader pistool. Circa 1800. Met bronzen leeuwenkop aan kolf (mahonie). Mooie patina. Afmeting: 38 cm. In goede staat.


Kavel: 3013

Klapmes, 'Corsica'.

Startprijs 140 EUR

Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 3014

Antieke sabel, ca. 1900

Startprijs 150 EUR

Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3015

Geweerkist met geweer

Startprijs 450 EUR

Antiek geweer in originele kist met graveringen. Damast loop. Gemerkt F.L.G. Afmeting: 113 cm. In goede staat.


Kavel: 3016

Dames pistooltje

Resultaat: 70 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.


Kavel: 3017

Militair uniform (Holland)

Startprijs 60 EUR

Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.


Kavel: 3018

Arabische kromme dolk

Resultaat: 100 EUR

Arabische kromme dolk met schede, voorzien van damast lemmet, een heft met een vogelkop en een schede met bewerking, silver overlay. 39 cm.


Kavel: 3019

Helm (Nederlands)

Resultaat: 20 EUR

Nederlandse leger helm, zonder binnenhelm en embleem. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3020

Antieke boog met darm, ca. 1900

Startprijs 40 EUR

Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.


Kavel: 3021

Hollandse officiersstok.

Startprijs 45 EUR

Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3022

Antieke karabijn

Resultaat: 180 EUR

Antieke karabijn. Deutsche Waffen und Munitionsfabrik Berlin. Voor het Portugese leger. Onschadelijk gemaakt. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3023

Engels militair zakmes (Sheffield).

Resultaat: 17 EUR

Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.