Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
499 Resultaten
Kavel: 1000

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.

Startprijs 3.000 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

Evert Moll, Binnenhaven van Almelo.

Resultaat: 1.900 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Binnenhaven van Almelo met diverse boten. Circa: 1920. Bijzondere kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.

Startprijs 800 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

Leon Schulman, 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder'.

Resultaat: 1.250 EUR

Leon Schulman. 1851 - 1943. 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

W.G.F. Jansen, Besneeuwd dorpsgezicht

Resultaat: 950 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Besneeuwd dorpsgezicht met molen en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Tony Avenarius, 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'.

Startprijs 1.450 EUR

Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1007

Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.

Resultaat: 1.300 EUR

Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

A.J. Zwart, Landschap met houtvesters

Startprijs 1.750 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met houtvesters. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

Klaas Bernink, Stadsgezicht Tunesië

Startprijs 1.100 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Stadsgezicht Tunesië. 1982. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

Klaas Bernink, Boederij in Schoorl

Startprijs 1.100 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij in Schoorl. 1979. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

Klaas Bernink, Boerderij Kwinkeler Boekelo

Startprijs 1.200 EUR

Klaas Bernink. Glanerbrug 1913 - 1996 Enschede. Boerderij Kwinkeler Boekelo, 1978. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Antonyo Guby, Damesportret

Resultaat: 700 EUR

Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

Dirk Baksteen, Landschap met molens

Startprijs 700 EUR

Dirk Baksteen. 1886 - 1971. Landschap met molens. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 78 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

A.J. Groenewegen, Landschap met schapen, herder en boerderij

Resultaat: 1.250 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Prachtig landschap met komende schapen, schaapsherder en boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind

Startprijs 850 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

Fedor van Kregten, Koeien

Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

Cor Noltee, Hooikade Den Haag

Startprijs 1.750 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Hooikade Den Haag. Topwerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

G.M. Thans, Marktverkoop in vroege ochtend

Startprijs 2.500 EUR

G.M. Thans. 1853. Belgische school. Marktverkoop in de vroege ochtend met acht figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 63 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl

Startprijs 1.800 EUR

Jan te Wierik. 1984. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl. Dikke olieverf. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Evert Moll, Bloemstilleven

Startprijs 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Evert Rabbers, Twents landschap met roodbont koeien

Startprijs 350 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met roodbont koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Atelier Evert Pieters, Paardenkar met figuren bij vrachtboot

Startprijs 750 EUR

Atelier Evert Pieters. 1856 - 1932. Paardenkar met figuren bij vrachtboot. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

Jan Rijlaarsdam, 'Zigeunerkamp in sneeuw'.

Startprijs 950 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

Harm Kamerlingh Onnes, Brand met reddingsdienst

Resultaat: 600 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Brand met reddingsdienst. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.