Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan Engel, Meisje met parasol op strand
Resultaat: 350 EUR

Jan Engel. 1947 - 2015 (Haarlem). Meisje met parasol op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 325 EUR

S. Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Antieke Icoon
Resultaat: 35 EUR

Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.

Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar
Resultaat: 325 EUR

Leon Senf. 1860 -1940. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.

John Bevort, Opvliegende eenden
Resultaat: 250 EUR

John Bevort. 1917 - 1996. Opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 89 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden
Resultaat: 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...

Piet Zwiers, Boten bij rietkraag
Resultaat: 275 EUR

Piet Zwiers. 1907 - 1965. Boten bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Salvador Dali, Eenhoorn
Resultaat: 90 EUR

Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.

Mils, Hollands riviergezicht
Resultaat: 30 EUR

Mils ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met windmolen 100x50cm. Cond.: G

Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.
Resultaat: 135 EUR

Leo Fernholz. Duitse school. Circa: 1900. 'Groot stilleven met fruit'. Paar beschadigingen. Afmeting: 130 x 78 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. 18e Eeuwse ruiter te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen
Resultaat: 325 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Handgesigneerd. Handwerkend meisje in de duinen. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.

Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerd Paul Bodifee. Boerderij met koeien onder bloesemboom. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.

G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.
Resultaat: 130 EUR

G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Lutterzand (klein)
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haagse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.
Resultaat: 75 EUR

Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.
Resultaat: 50 EUR

N.K. Scheffer. 20e Eeuw. Zuid Afrikaans aquarel. Volksrust met stoomtrein. Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 73 cm. In goede staat.

Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.
Resultaat: 325 EUR

Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.

Pendant, portretten
Resultaat: 65 EUR

Dames- en herenportret 19e eeuw (heer is bedoekt), olieverf op linnen(heer) en paneel(dame), ongesigneerd? 37x43cm. Cond.: R-G

Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens
Resultaat: 130 EUR

Wilm Wouters. 1887 - 1957. Twee Volendamse jongens. Litho. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.

Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur
Resultaat: 40 EUR

Henri Toulouse Lantrec. 1864 - 1901. Vrouwelijk naakt in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Naakte dame met kousen
Resultaat: 60 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Naakte dame met kousen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 2 dames in stad
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd, twee dames lopend in stad, olieverf op paneel, 17,5x23cm. In goede staat

Keith Haring, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 400 EUR

Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.