Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mandalang, Riviergezicht met pagode gebouwen
Startprijs 20 EUR

Mandalang. Indonesische school. Riviergezicht met pagode gebouwen. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.
Startprijs 20 EUR

Kok. 'Stilleven met fruit, bloemenvaas etc.'. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.
Startprijs 20 EUR

Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

P.A. Nijgh, Portaal kerk te Enschede.
Startprijs 30 EUR

Pieter Arie Nijgh. 1876 - 1959. Enschede. Portaal kerk te Enschede. Ets op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.

C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 30 EUR

Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

E.A. Paquet, Landschap met boerderij, boerin en kind
Startprijs 30 EUR

E.A. Paquet (Philadelphia). Circa: 1900. Landschap met boerderij, boerin en kind. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 29 cm. In goede staat.

4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startprijs 35 EUR

Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...

2x Aquarel.
Startprijs 35 EUR

Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.

Hundertwasser, 'Landschap'.
Startprijs 35 EUR

Hundertwasser 1928 - 1971. 'Landschap'. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startprijs 40 EUR

Lithografie theater 'Vis à Vis pas de Quatre'. Carl Kiefert. Lith. H.G. Banks. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Scheurtje. Afmeting: 22 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Victor W. Stroud, 'Jockeys te paard'.
Startprijs 40 EUR

Victor W. Stroud, 1944 Winchester. 'Jockeys te paard'. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 40 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. 'Stilleven met fruit en kreeft'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Johan Pootjes, 'Stilleven met beelden'.
Startprijs 50 EUR

Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. 'Stilleven met beelden'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

L. Verburgh, 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'.
Startprijs 50 EUR

L. Verburgh. 20e Eeuw. 'Stilleven met appelketel, boek en bloempot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

R. Mario, 'Stilleven met divers fruit'.
Startprijs 50 EUR

R. Mario. 21e Eeuw. 'Stilleven met divers fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Cesc, Spaanse school, 'Personages'.
Startprijs 50 EUR

Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. 'Personages'. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

J.M. Piket, Portret meisje
Startprijs 50 EUR

J.M. Piket. Portret meisje naar .... 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Frits Janse, 'Stilleven met gemberpot en bloem'.
Startprijs 50 EUR

Frits Janse, 1944. 'Stilleven met gemberpot en bloem'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

P.J. Glisman, Stilleven met Keulse kruik
Startprijs 50 EUR

P.J. Glisman. Stilleven met Keulse kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

S. Kramer, 'Houten huisje met duiven bij boerderij'.
Startprijs 50 EUR

S. Kramer (Simon 1940 - 2015). 'Houten huisje met duiven bij boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Eva Kiander, Zonnige landweg
Startprijs 50 EUR

Eva Kiander. Zonnige landweg. Zweedse school. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.