Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
269 Resultaten
Kavel: 1001

Evert Moll, Binnenhaven van Almelo.

Resultaat: 1.900 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Binnenhaven van Almelo met diverse boten. Circa: 1920. Bijzondere kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1053

G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht

Resultaat: 1.700 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.

Resultaat: 1.300 EUR

Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

Leon Schulman, 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder'.

Resultaat: 1.250 EUR

Leon Schulman. 1851 - 1943. 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

A.J. Groenewegen, Landschap met schapen, herder en boerderij

Resultaat: 1.250 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Prachtig landschap met komende schapen, schaapsherder en boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

W.G.F. Jansen, Besneeuwd dorpsgezicht

Resultaat: 950 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Besneeuwd dorpsgezicht met molen en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1127

3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.

Resultaat: 800 EUR

Drie maal 18e eeuwse handgeschilderde Duitse familiewapens over families 17e-18e eeuw. 16e-17e Eeuwse Sardinië familie wapens. Afmeting: 51 x 40 cm. 17e Eeuwse Zweedse familiewapens. Afmeting: 51 x 40...


Kavel: 1012

Antonyo Guby, Damesportret

Resultaat: 700 EUR

Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1056

Kees Verwey, Stilleven

Resultaat: 650 EUR

Kees Verwey. 1900 - 1995. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goed staat.


Kavel: 1153

J. van Mourik, Kinderen met geit

Resultaat: 650 EUR

J. van Mourik. Waarschijnlijk Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Kinderen met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

Harm Kamerlingh Onnes, Brand met reddingsdienst

Resultaat: 600 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Brand met reddingsdienst. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1033

Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'.

Resultaat: 600 EUR

Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.


Kavel: 1049

Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden

Resultaat: 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...


Kavel: 1169

Artz, Meisje in de duinen

Resultaat: 600 EUR

Artz. 19e Eeuw. Meisje in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 57 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

Fedor van Kregten, Koeien

Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1048

Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.

Resultaat: 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1059

Ongesigneerd, 'Meisje met bladmuziek'.

Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1800. 'Meisje met bladmuziek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1074

Karel Appel, Abstracte compositie

Resultaat: 450 EUR

Karel Appel. 78. Nr. XIV van XIV. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1087

Max Carlier, Boerenvrouw met bloemen

Resultaat: 450 EUR

Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.


Kavel: 1047

Jan Mankes, Kraai en vlieg

Resultaat: 425 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai en vlieg. Lithografie op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 1094

Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.

Resultaat: 425 EUR

P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1120

F.L. Corsius, 'Marktgezicht'

Resultaat: 425 EUR

F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1057

Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'.

Resultaat: 400 EUR

Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1070

A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens

Resultaat: 400 EUR

Aris Krikker. Nagesigneerd. Circa: 1900. Hollands riviergezicht met windmolens in Haagse school-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 27 cm. In goede staat.