Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Evert Moll, Binnenhaven van Almelo.
Resultaat: 1.900 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Binnenhaven van Almelo met diverse boten. Circa: 1920. Bijzondere kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht
Resultaat: 1.700 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.
Resultaat: 1.300 EUR

Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.

Leon Schulman, 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder'.
Resultaat: 1.250 EUR

Leon Schulman. 1851 - 1943. 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 70 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Landschap met schapen, herder en boerderij
Resultaat: 1.250 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Prachtig landschap met komende schapen, schaapsherder en boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Besneeuwd dorpsgezicht
Resultaat: 950 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Besneeuwd dorpsgezicht met molen en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 70 cm. In goede staat.

3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.
Resultaat: 800 EUR

Drie maal 18e eeuwse handgeschilderde Duitse familiewapens over families 17e-18e eeuw. 16e-17e Eeuwse Sardinië familie wapens. Afmeting: 51 x 40 cm. 17e Eeuwse Zweedse familiewapens. Afmeting: 51 x 40...

Antonyo Guby, Damesportret
Resultaat: 700 EUR

Antonyo Guby. Italiaanse school. Mooie dame in landschap. Circa: 1920. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 80 cm. In goede staat.

Kees Verwey, Stilleven
Resultaat: 650 EUR

Kees Verwey. 1900 - 1995. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goed staat.

J. van Mourik, Kinderen met geit
Resultaat: 650 EUR

J. van Mourik. Waarschijnlijk Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Kinderen met geit. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Harm Kamerlingh Onnes, Brand met reddingsdienst
Resultaat: 600 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Brand met reddingsdienst. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 25 cm. In goede staat.

Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'.
Resultaat: 600 EUR

Maria Goemans. Goes 1877 - 1936 Amsterdam. 'Jonge dame in stoel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 66 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden
Resultaat: 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...

Artz, Meisje in de duinen
Resultaat: 600 EUR

Artz. 19e Eeuw. Meisje in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 57 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Koeien
Resultaat: 500 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.
Resultaat: 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Meisje met bladmuziek'.
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1800. 'Meisje met bladmuziek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 46 cm. In goede staat.

Karel Appel, Abstracte compositie
Resultaat: 450 EUR

Karel Appel. 78. Nr. XIV van XIV. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 41 cm. In goede staat.

Max Carlier, Boerenvrouw met bloemen
Resultaat: 450 EUR

Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Kraai en vlieg
Resultaat: 425 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai en vlieg. Lithografie op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.
Resultaat: 425 EUR

P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.

F.L. Corsius, 'Marktgezicht'
Resultaat: 425 EUR

F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'.
Resultaat: 400 EUR

Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.

A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens
Resultaat: 400 EUR

Aris Krikker. Nagesigneerd. Circa: 1900. Hollands riviergezicht met windmolens in Haagse school-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 27 cm. In goede staat.

Herman Brood, For Ever
Resultaat: 400 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 121/280. For Ever. Zeefdruk op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 400 EUR

Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Portret hondje
Resultaat: 375 EUR

Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.

F. Swaine, 18e Eeuws pendant
Resultaat: 360 EUR

F. Swaine. Francis Swaine. 1720 - 1780. 18e Eeuws pendant. Engelse school. Gesigneerd op voor en achterkant. Landschappen met figuren en waterpartij (rivieren). Olieverf op paneel. Afmeting: 15,4 x 10...

David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'.
Resultaat: 360 EUR

David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.

Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie
Resultaat: 350 EUR

Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: 27 x 58 cm. In goede staat.

J. van Vuuren, Heidegezicht met boom
Resultaat: 350 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Heidegezicht met boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.

C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'.
Resultaat: 350 EUR

C. Verschuur, pseudoniem Cor Bouter. 1888 - 1966. 'Werkende boer bij hooiwagen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Jan Engel, Meisje met parasol op strand
Resultaat: 350 EUR

Jan Engel. 1947 - 2015 (Haarlem). Meisje met parasol op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Drie dames op terras
Resultaat: 330 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Drie dames op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen
Resultaat: 325 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Handgesigneerd. Handwerkend meisje in de duinen. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.

Keith Haring, Lucky strike
Resultaat: 325 EUR

Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.

Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar
Resultaat: 325 EUR

Leon Senf. 1860 -1940. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien.
Resultaat: 325 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Landschap met sloot, boten, knotwilgen en koeien. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

H. Fleurbaaij, Rotterdam
Resultaat: 325 EUR

Hendrik Fleurbaaij. 1896 - 1975. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.
Resultaat: 325 EUR

Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.

S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 325 EUR

S. Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Landkaart 1626.
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...

Henk Reerink, 'Liefdespaar'
Resultaat: 300 EUR

Henk Reerink (bekende Hengelose schilder). 'Het liefdespaar'. Naar schilderij van Jan Steen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Miniatuur portretje.
Resultaat: 300 EUR

Plimer, 19e eeuw. Miniatuur damesportret. Mogelijk 'Nathaniel' of 'Andrew Plimer'. Lijst omranding met filigrain en pareltjes, achterkant met schildpad. Olieverf op ivoor. Afmeting: 6,7 x 8,7 cm. In g...

5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten
Resultaat: 300 EUR

Vijf maal 17e - 18e eeuwse gravures. Stadsgezichten. Amsterdam, Dordrecht, Middelburg, Hondselerdijk, Paleis het Loo. Vochtvlekken. Afmeting: circa 45 x 33 cm. In redelijk/goede staat.

Anton Heyboer, Kip
Resultaat: 280 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Suchez, Oosterse vrouw
Resultaat: 275 EUR

Julie Suchez. 1895. Duitse school. Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 73 cm. In redelijk/goede staat.

Piet Zwiers, Boten bij rietkraag
Resultaat: 275 EUR

Piet Zwiers. 1907 - 1965. Boten bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.