Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Evert Moll, Binnenhaven van Almelo. 1001
Evert Moll, Binnenhaven van Almelo.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht 1053
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'. 1007
Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Leon Schulman, 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder'. 1004
Leon Schulman, 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder'.

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
A.J. Groenewegen, Landschap met schapen, herder en boerderij 1014
A.J. Groenewegen, Landschap met schapen, herder en boerderij

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen, Besneeuwd dorpsgezicht 1005
W.G.F. Jansen, Besneeuwd dorpsgezicht

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw. 1127
3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antonyo Guby, Damesportret 1012
Antonyo Guby, Damesportret

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Kees Verwey, Stilleven 1056
Kees Verwey, Stilleven

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
J. van Mourik, Kinderen met geit 1153
J. van Mourik, Kinderen met geit

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Harm Kamerlingh Onnes, Brand met reddingsdienst 1024
Harm Kamerlingh Onnes, Brand met reddingsdienst

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'. 1033
Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden 1049
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Artz, Meisje in de duinen 1169
Artz, Meisje in de duinen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Koeien 1016
Fedor van Kregten, Koeien

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'. 1048
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Meisje met bladmuziek'. 1059
Ongesigneerd, 'Meisje met bladmuziek'.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Karel Appel, Abstracte compositie 1074
Karel Appel, Abstracte compositie

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Max Carlier, Boerenvrouw met bloemen 1087
Max Carlier, Boerenvrouw met bloemen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Jan Mankes, Kraai en vlieg 1047
Jan Mankes, Kraai en vlieg

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.  1094
Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
F.L. Corsius, 'Marktgezicht' 1120
F.L. Corsius, 'Marktgezicht'

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'. 1057
Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens 1070
A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens

Resultaat:

400 EUR