Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
206 Resultaten
Kavel: 4

Gouden armband met smaragd en diamant

Resultaat: 1.600 EUR

Mooie geelgouden armband, 750/000, met diamant en smaragd. Schakelarmband met aan de bovenzijde 3 ovaal gefacetteerde smaragden, totaal ca 2,25 crt, in een gladomzetting en 32 briljant geslepen diaman...


Kavel: 5

Witgouden armband diamant

Resultaat: 1.500 EUR

Bijzondere witgouden armband, 750/000, met diamant. Armband met florale schakels met in het midden een ovale rozet bezet met 3 briljant geslepen diamanten. De rand en de schakels zijn allemaal bezet ...


Kavel: 130

Witgouden oorhangers saffier diamant

Resultaat: 1.350 EUR

Prachtige witgouden oorhangers, 750/000, met diamant en saffier. Witgouden brisures bezet met een rij met diamanten met staafvormige hangers volledig bezet met diamanten met onderaan een ovale rozet m...


Kavel: 161

Witgouden oorstekers met briljant.

Resultaat: 1.000 EUR

Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...


Kavel: 701

Witgouden ring met diamant

Resultaat: 1.000 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met kussenvormig geslepen diamanten. Ring met een rij met drie kussen geslepen diamanten, 2 met een oud slijpsel. twee stenen van 5x4x3,3mm en een steen van 4,5x3,8x2...


Kavel: 202

Nederlands zilveren herenhorloge met snek + chatelaine

Resultaat: 800 EUR

Bijzonder Nederlands zilveren herenhorloge met snek, 18e eeuws, Makers: C.F.Schors & J.W.Matthijszen, Rotterdam. In beschermkast met chatelaine met 3 signetten.


Kavel: 434

Witgouden oorstekers met diamant

Resultaat: 800 EUR

Witgouden oorstekers, 750/000, met diamanten. Vierkante oorstekers bezet met carree geslepen diamanten, 5x5 per oorknop. Totaal ca 1,00 crt W/SI. Grootte 9x9mm Winkelprijs € 2900,- Nieuw


Kavel: 31

Gouden Gourmet armband

Resultaat: 700 EUR

Geelgouden brede armband, 585/000, Frans Gourmet bewerkt met graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 16 mm. Lengte 19,5cm ca 34,6 gram. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.


Kavel: 754

Bloedkoralen ketting

Resultaat: 700 EUR

Collier van grote bloedkoralen, ø 10 mm, 2 rijen bevestigd aan een fraaie grote geelgouden streeksluiting met eindstukken. ø 40 mm, in goede staat. Totaal 71 cm koraal. totaal ca 125 gram.


Kavel: 509

Goud op zilveren collier bezet met diamanten

Resultaat: 650 EUR

Kapitaal collier, goud op zilver, met diamanten. Bijzondere choker, Art nouveau stijl, met ovale schakels en in het midden een pauw met open gesperde vleugels voorzien van 3 hangers. Het geheel is bez...


Kavel: 7

Gouden navette ring met diamant

Resultaat: 600 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een navette vormige kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde diamant, ø 5 mm. Daaromheen een geschulpte rand met 8 gecontourneerde...


Kavel: 28

Gouden armband Milanees

Resultaat: 600 EUR

Elegante geelgouden gevlochten armband, 585/000, met diagonaal lijnendecor. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 12 mm. ca 36,4 gram. lengte 19,5 cm. In goede staat


Kavel: 359

7 Gouden armbanden

Resultaat: 465 EUR

Zeven geelgouden rinkelbanden, 585/000. Ser met zeven rinkelbanden aan de bovenzijde voorzien van diverse geslepen bewerkingen. Breedte 2 mm per armband. ø 70mm Totaal ca 30 gram. Allemaal iets uit m...


Kavel: 556

Lot Goud

Resultaat: 420 EUR

Lot gouden sieraden, 585/000, met een armband (sluiting los), twee trouwringen en een zegelring. Totaal ca 26 gram.


Kavel: 453

Gouden ring diamant

Resultaat: 375 EUR

Massieve gouden ring, 585/000, met diamant, Merk Diamonde. Geelgouden ring met in het midden een witgouden vierkante zetkast bezet met een princes geslepen diamant, met aan weerskanten in het witgoud ...


Kavel: 261

Granaatcollier met gouden streekslot

Resultaat: 360 EUR

Granaatcollier met GG 585/000 antieke sluitingen. Collier 4 rijen bestaande uit olijfvormige granaatkralen met grote vierkante streeksluiting met bijbehorende eindstukken, 27 mm, met filigrain en flor...


Kavel: 433

Witgouden ring met diamant

Resultaat: 350 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een golvend motief, in het midden bezet met 13 briljant geslepen diamant, wat verhoogt op de ring, ca 0,30 crt, en aan de zijkanten versierd met 2 rije...


Kavel: 58

Geelgouden oorstekers diamant

Resultaat: 330 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Twee geelgouden ronde gladomzettingen bezet met een briljant geslepen diamant. 2x0,25 crt H-SI. ø 6 mm. In goede staat.


Kavel: 201

Jeager LeCoultre dames horloge

Resultaat: 325 EUR

Jeager Lecoultre dames horloge, Quarts, ronde kast uit staal met goud, voorzien van een schakelband met bicolourschakels en een vlindersluiting. licht gele wijzerplaat met romeinse cijferaanduiding. ø...


Kavel: 753

Gouden ring met diamant

Resultaat: 325 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 750/000 met briljant geslepen diamanten. Fantasie ring met twee bredere kanten waartussen een wat grotere briljant geslepen diamant gezet is, ca 0,18 crt. In de beide zijkan...


Kavel: 186

Lot divers bloedkoraal

Resultaat: 310 EUR

Lot met divers bloedkoraal, met diverse colliers en losse stenen. Totaal ca 190 gram.


Kavel: 82

Geelgouden oorstekers diamant

Resultaat: 300 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, groot model, met diamant. Vallen om het oor, met in het midden een kruis met daarin in beide oorstekers 13 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0.38 crt. SI-W. ca 8,6...


Kavel: 155

Gouden ring met diamant

Resultaat: 300 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met in het midden een opstaande zetting met een markies geslepen diamant, met aan weerskanten in een lagere zetkast 2 briljant geslepen diamantj...


Kavel: 204

Gouden Horloge ´Helvetia´.

Resultaat: 300 EUR

Gouden dameshorloge, merk Helvetia, rond model met geelgouden kast, 585/000, en een geelgouden gevlochten band. Totaal ca 22,7 gr. Mechanisch