Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren karaf met afbeelding 42
Zilveren karaf met afbeelding

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Zilveren klok 1
Zilveren klok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Bijbel met zilver 1863 114
Bijbel met zilver 1863

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 26
Zilveren kandelaar

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Zilveren fazant 23
Zilveren fazant

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zilveren snip, strooier 14
Zilveren snip, strooier

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret, 18e eeuw 119
Zilveren cabaret, 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
3-Delig zilveren servies op houten blad 142
3-Delig zilveren servies op houten blad

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies, 3-delig 195
Zilveren theeservies, 3-delig

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Zilveren toasthouders 6
2 Zilveren toasthouders

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies, 3-delig 35
Zilveren theeservies, 3-delig

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies met houten greep 36
Zilveren theeservies met houten greep

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Zilveren kemphanen 41
2 Zilveren kemphanen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad, ovaal 56
Zilveren dienblad, ovaal

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zilveren visbestek, Art Deco,12-pers. 40
Zilveren visbestek, Art Deco,12-pers.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren theepot & comfoor 438
Zilveren theepot & comfoor

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Zilveren 5-armige kandelaar 674
Zilveren 5-armige kandelaar

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2 Zilveren reigers 17
2 Zilveren reigers

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren chatelaine met schaar/breischede/rokhaak etc 51
Zilveren chatelaine met schaar/breischede/rokhaak etc

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren soezen schaal 495
Zilveren soezen schaal

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 20
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilveren broodschaal 171
Zilveren broodschaal

Resultaat:

355 EUR

Verkocht
Bruidsset met zilver 13
Bruidsset met zilver

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Set zilveren kaarskandelaren 148
Set zilveren kaarskandelaren

Resultaat:

350 EUR