Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
146 Resultaten
Kavel: 5000

Bronzen beeldje met ivoor, vrouw

Startprijs 650 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren hoofd + handen en onyx basement. Bloemenmeisje. Door R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 4656. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Bronzen beeldje met ivoor, man

Startprijs 600 EUR

Antiek verguld bronzen beeld met ivoren gezicht en marmeren basement. Waarschijnlijk R. Marquet, 1875 - 1939. No.: 2082. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Tuinbeeld door Willem Kind, 1947.

Resultaat: 1.500 EUR

Zeer groot ijzeren beeld door Willem Kind, 1947 Rotterdam. Titel: Het onderdak brengen. Bovenstuk edelmetaal. Afmeting: 320 x 210 x 100 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

F. Gross , Marmeren sculptuur

Startprijs 8.000 EUR

Uiterst zeldzame antieke Weense Friedrich Goldscheider marmeren sculptuur. Waterdraagster. Ontwerp F. Gross. Nr. 2741. B.27. Circa: 1903. Afmeting: 62 cm. In zéér goede staat.


Kavel: 5004

R. van Leusden, Bronzen figuur

Resultaat: 950 EUR

Renee van Leusden. 1947 Arnhem. Grote bronzen figuur uit haar Afrika serie. 2001. Nummer 3 van de 8. Afmeting: 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5005

Beeld, G. Poitvin

Startprijs 1.290 EUR

G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Bronzen beeld, Messen slijper

Startprijs 650 EUR

Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Messen slijper. Petit Pierre, Gagne Petit door P. Dubois. 1829 - . Mooie patina. Afmeting: 50 x 30 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen beeld, door Han Rehm (beeldhouwer)

Startprijs 750 EUR

Bronzen figuur door de Nederlandse beeldhouwer Han Rehm. 1908 - 1970. Jonglerende figuren bij paard. Afmeting: 49 x 45 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Bronzen figuur, Zwemster

Startprijs 370 EUR

Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

Bronzen beeld Moreau, 'Twee dames'.

Resultaat: 1.050 EUR

Zeldzaam antiek Frans bronzen beeld op marmeren basement. 'Twee vrouwen'. Door 'H. Moreau'. 1832 - 1927. Circa: 1900. Hippolyte. Afmeting: 59 x 24 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5010

Houten beeld, 18e eeuw

Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Zuid-Duits religieus houtgestoken figuur op basement met originele polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Beeld van Chinese man

Startprijs 560 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur. Chinese man met hamer op twee grote balen. Afmeting: 39 x 20 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5012

Barok Heilige figuur

Startprijs 150 EUR

Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Antieke bronzen Hermes

Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse bronzen gesigneerde Hermes op marmeren basement. Door Otto Schmidt-Hofer. 1873 - 1925. Vleugels op helm iets verbogen + tipje af. Afmeting: 28 - 40 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5014

Bronzen beeld, Man met bezem

Resultaat: 550 EUR

Antiek bronzen figuur. Man met bezem. Circa: 1900. Door H. Legendre. Afmeting: 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

Bronzen figuur, 19e eeuw

Startprijs 450 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Twee broers aan het kaarten bij tafel. Gesigneerd Rogron. 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 24 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Groot beeld, Moeder en kind

Resultaat: 350 EUR

Groot antiek, 19e eeuws beeld met originele polychromie. Vrouw met jongen en puppies. Compositie metaal en houten basement. Afmeting: 74 x 32 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5017

Bronzen boekensteunen, ca. 1920

Startprijs 500 EUR

Twee antieke bronzen boekensteunen, Don Quichot en Pancho. Gesigneerd Janle. Circa: 1920. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Chinese boeddha

Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke vergulde Chinese bronzen boeddha met tekst verso op wolk. Afmeting: 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Bronzen beeld, Man met zwaard

Startprijs 200 EUR

Antiek Duits bronzen figuur. Man met zwaard op marmeren basement. Gemerkt, echte bronze. Circa: 1920. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Bronzen beeld, Staande man

Startprijs 180 EUR

Antiek bronzen figuur. Staande man op marmeren basement. Mist iets in hand. Circa: 1920. Ongesigneerd. Afmeting: 36 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5021

Antiek bronzen figuur, Jongen

Resultaat: 250 EUR

Antiek bronzen figuur. Jongen met winterkleding en sprokkelhout op zijn rug. Gesigneerd Cardon en met gietstempels. Jose Cardona, 1878 - 1923. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Bronzen Art Nouveau figuur

Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen Art Nouveau figuur met roodlakwerk. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Twee antieke bronzen putti's.

Startprijs 850 EUR

Twee grote antieke bronzen putti's met fruitmanden. Circa: 1900. Afmeting circa: 70 x 27 x 27 cm. In goede staat.