Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen plaquette Beatrix
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen plaquette met Beatrix 1979. Met gietstempel. Afmeting: 44 x 34 x 5 cm. In goede staat.

Beeld, 'Liggende naakte vrouw'
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, antiek.
Resultaat: 65 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afmeting. 24 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 160 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen figuur. Krijger op bankje met restvergulding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 190 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 225 EUR

Grote oude/antieke Chinese vergulde bronzen boeddha op lotusbloem met verso tekst. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, Doris Rijkers
Resultaat: 80 EUR

Bronzen plaquette, Doris Rijkers (reddingswerker). Eerste helft 20e eeuw. 'Vissersman met tabakspijp'. Afmeting: 35 x 27 x 5 cm. In goede staat.

4 x Bronzen beeldjes
Resultaat: 35 EUR

Vier Oosterse bronzen figuren. 'Musicerende Indiase danseressen op lotusbloem'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Zeeman
Resultaat: 300 EUR

Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

2 x Oosterse figuren.
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen figuur met restvergulding. Geisha met figuren op wolk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met verso zegelmerk met restvergulding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 110 EUR

Oude/antieke bronzen boeddha met restbeschildering en zegelstempel verso. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 110 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding met zegelmerk verso. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen figuur met restvergulding, op sokkel. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 150 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met onduidelijk merkteken verso. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 100 EUR

Oud/antieke bronzen Chinese boeddha met restvergulding in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, IJsbeer
Resultaat: 50 EUR

Antieke marmeren speldentray met bronzen ijsbeertje. Circa: 1920. Afmeting: 4 x 9,5 x 7 cm. In goede staat.

Oud Javaans beeld, Houtgesneden
Resultaat: 35 EUR

Groot oud Javaans houtgesneden beeld met twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 36 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen eland op marmeren basement
Resultaat: 180 EUR

Grote bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 42 cm. In goede staat.

Chinees verguld bronzen geisha, ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen geisha met lotusbloem op karper. Met bodemmerk. Genummerd. Circa: 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Quang Yin + Boeddha
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese bronzen Quang Yin, met bodemzegel. 20e eeuw. En een lachende boeddha. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

2x Chinese vergulde bronzen figuren
Resultaat: 90 EUR

Twee maal Chinese vergulde bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal vergulde boeddha. Eén maal keizer, met bodemzegel. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.