Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Heilige figuren, 20e eeuw.
Startprijs 50 EUR

Twee oude houtgesneden heilige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 32 cm. In goede staat.

Antiek Romeins figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.

Antiek gipsen figuur
Startprijs 50 EUR

Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.

2 x Putti beeld.
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse figuren in de vorm van putti. Compositie metaal. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Lot metalen figuren
Startprijs 60 EUR

Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Marmeren buste, 'Jongen met hoed'.
Startprijs 60 EUR

Antiek marmeren buste. 'Jongen met hoed, Nr. XII'. Ongesigneerd. Afmeting: 17,5 x 16 x 6 cm. In goede staat.

2x Brons, Zeepaarden + Verliefd stel
Startprijs 75 EUR

Twee bronzen figuren. Eén maal verliefd stel. Eén maal zeepaarden. Afmeting: 11,5 - 18 cm. In goede staat.

Houten beeld, man in klederdracht
Startprijs 75 EUR

Duits houtgestoken figuur. Man in 17e eeuwse klederdracht. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

Antiek compositie metalen figuur, Man met sabel
Startprijs 75 EUR

Grote antieke gesigneerde compositie metalen figuur door Ch. Masse. Man met sabel. Circa: 1900. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 90 EUR

Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 90 EUR

Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Startprijs 90 EUR

Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Beeld, 'Jongen met pet'.
Startprijs 90 EUR

Antiek Frans compositie figuur. 'Jongen met pet'. Circa: 1900. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Ewald Mataré, IJzeren schotel met pauw
Startprijs 100 EUR

Ewald Mataré. 1887 - 1965. (H.E. Schniewind). IJzeren schotel met pauw. Afmeting: 23 x 18,5 x 2 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Schoorsteenveger
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen schoorsteenveger met kandelaar op rug (in mand). Ongesigneerd. Circa: 1920. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur op marmeren sokkel
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen figuur op marmeren basement. Jongen met bandoneon. Circa: 1890. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje, verguld.
Startprijs 100 EUR

Antieke vergulde bronzen figuur met marmeren sokkel. 'Jongeman met jas onder arm op klompen'. Circa: 1900. Afmeting: 15cm. Oude breuk voet. In redelijk/goede staat.

Bronzen beeldje, Baby.
Startprijs 100 EUR

Antieke bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Monnik
Startprijs 110 EUR

Antieke Oosterse bronzen monnik met cobra en stok. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Bronzen Napoleon, boekensteun
Startprijs 110 EUR

Bronzen met marmeren boekensteun met Napoleon Bonaparte. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 12 x 18 cm. In goede staat.

Gordon Bradt, Kinetische figuur
Startprijs 120 EUR

Gordon Bradt (USA). Electrische kinetische golfspeler. Gesigneerd Bradt. In goede werkende staat. Afmeting: 30 x 13 x 30 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met lang haar
Startprijs 120 EUR

Modern bronzen figuur op zwart marmeren basement. Vrouw met lang haar. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, Jager met jachthonden
Startprijs 125 EUR

Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.