Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen skulptuur (naar Rodin)
Resultaat: 1.850 EUR

Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.

Tuinbeeld door Willem Kind, 1947.
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer groot ijzeren beeld door Willem Kind, 1947 Rotterdam. Titel: Het onderdak brengen. Bovenstuk edelmetaal. Afmeting: 320 x 210 x 100 cm. In goede staat.

Bronzen beeld Moreau, 'Twee dames'.
Resultaat: 1.050 EUR

Zeldzaam antiek Frans bronzen beeld op marmeren basement. 'Twee vrouwen'. Door 'H. Moreau'. 1832 - 1927. Circa: 1900. Hippolyte. Afmeting: 59 x 24 cm ø. In goede staat.

R. van Leusden, Bronzen figuur
Resultaat: 950 EUR

Renee van Leusden. 1947 Arnhem. Grote bronzen figuur uit haar Afrika serie. 2001. Nummer 3 van de 8. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Man met bezem
Resultaat: 550 EUR

Antiek bronzen figuur. Man met bezem. Circa: 1900. Door H. Legendre. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Groot beeld met hert
Resultaat: 450 EUR

Groot antiek beeld op marmeren basement. Edelherten-familie bij rots. Compositie metaal, bronskleurig. Circa: 1920. Afmeting: 68 x 47 x 19 cm. In goede staat.

Designbal op voetstuk (naar ontwerp van M.C. Escher)
Resultaat: 375 EUR

Compositie desingbal op voetstuk, naar ontwerp van M.C. Esscher. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.

Antieke bronzen Hermes
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse bronzen gesigneerde Hermes op marmeren basement. Door Otto Schmidt-Hofer. 1873 - 1925. Vleugels op helm iets verbogen + tipje af. Afmeting: 28 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Groot beeld, Moeder en kind
Resultaat: 350 EUR

Groot antiek, 19e eeuws beeld met originele polychromie. Vrouw met jongen en puppies. Compositie metaal en houten basement. Afmeting: 74 x 32 cm ø. In goede staat.

Bronzen kraanvogel
Resultaat: 350 EUR

Levensgrote bronzen kraanvogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 170 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jeanne D'Arc
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Bouret. Eutrope Bouret 1833 - 1906. Voorstellende Jeanne D'Arc. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Verguld bronzen figuur
Resultaat: 350 EUR

Verguld bronzen figuur op marmeren basement. Smid bij aambeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Natuurstenen beeld
Resultaat: 325 EUR

Zeer groot gebeeldhouwd natuurstenen beeld voorstellend figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette Beatrix
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen plaquette met Beatrix 1979. Met gietstempel. Afmeting: 44 x 34 x 5 cm. In goede staat.

Beeld, 'Jongen die roept'.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Door 'Louis Oury', 1846. Circa: 1915. Titel: 'Zo-Ot, jongen die roept'. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Beeld, 'Jongen met sigaret'.
Resultaat: 300 EUR

Antiek bronzen figuur met gietstempel. Door 'A. Bofill', 1890 - 1939. 'Jongentje steekt sigaret achter hoed aan'. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Zeeman
Resultaat: 300 EUR

Oude bronzen figuur. 'Zeeman op uitkijk'. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Bronzen Art Nouveau figuur
Resultaat: 275 EUR

Grote bronzen Art Nouveau figuur met roodlakwerk. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerde erotisch bronzen figuur
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerde erotische bronzen figuur. Half naakte dame (ook onder jurk). 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 9 x 55 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 'Steigerend paard'.
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur naar Guilliaume Coustou. 'Steigerend paard met menner'. Afmeting: 25,5 x 23 x 9 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Jongen
Resultaat: 250 EUR

Antiek bronzen figuur. Jongen met winterkleding en sprokkelhout op zijn rug. Gesigneerd Cardon en met gietstempels. Jose Cardona, 1878 - 1923. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 225 EUR

Grote oude/antieke Chinese vergulde bronzen boeddha op lotusbloem met verso tekst. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Bronzen vrouw Justitia, 21e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Grote bronzen Vrouwe Justitia. 21e Eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Bronzen engel, 21e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Chinees verguld bronzen geisha, ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese vergulde bronzen geisha met lotusbloem op karper. Met bodemmerk. Genummerd. Circa: 1900. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 190 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Bronzen eland op marmeren basement
Resultaat: 180 EUR

Grote bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 42 cm. In goede staat.

Marmeren buste, Katharina de Grote
Resultaat: 175 EUR

Marmeren buste. Rusland. 20e Eeuw. Katarina de Grote. Kyrillisch gesigneerd. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Compositie metalen figuren, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Twee 19e eeuwse compositie metalen figuren. Musketiers bij paard. Afmeting: 27 x 26 x 14 cm. In goede staat.

Set beelden op marmeren voet
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen beelden op onyx basement. Circa: 1890. Eén maal ' Prisonniere'. Eén maal 'Vanprovisateur'. Afmeting: 36 - 38 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 160 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen figuur. Krijger op bankje met restvergulding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen ezelskop, naar Picasso
Resultaat: 150 EUR

Moderne bronzen ezelskop op zwart marmeren basement. Naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 45 x 17 cm. In goede staat.

Marmeren gebeeldhouwde kop
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote Afrikaanse marmeren gebeeldhouwde kop. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 150 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met onduidelijk merkteken verso. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen figuur met restvergulding, op sokkel. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Bronzen paard op marmeren basement
Resultaat: 140 EUR

Modern bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke vergulde Chinese bronzen boeddha met tekst verso op wolk. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen figuur met restvergulding. Geisha met figuren op wolk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Bronzen stier, Art Deco
Resultaat: 110 EUR

Art Deco-stijl bronzen stier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd E. Valdez. Afmeting: 20 x 30 x 14 cm. In goede staat .

Bronzen eekhoorn, boekensteun
Resultaat: 110 EUR

Art Deco-stijl bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Eekhoorn. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 110 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding met zegelmerk verso. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 110 EUR

Oude/antieke bronzen boeddha met restbeschildering en zegelstempel verso. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Bronzen hand, vermanende vinger
Resultaat: 100 EUR

Moderne bronzen hand op bronzen basement in 70-er jaren stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 100 EUR

Oud/antieke bronzen Chinese boeddha met restvergulding in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met verso zegelmerk met restvergulding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

2 x Beeldje, 'Lachende baby'.
Resultaat: 100 EUR

Twee kleine bronzen baby bustes op marmeren sokkel. 'Lachende en huilende'. Circa: 1900. Afmeting: 11cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Golfspeler
Resultaat: 90 EUR

Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 31 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen roofvogel op sokkel
Resultaat: 90 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gedetailleerd uitgevoerde roofvogel met gietstempel. Gesigneerd A. Thorburn. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Chinees houten beeld
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote oude houtgestoken Chinese figuur. Chinese oude wijsheer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 36 x 26 cm. In goede staat.

Chinees houten beeld
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote oude houtgestoken Chinese figuur. Chinese oude wijsheer met staf (Shou Xing) en lang leven perzik. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Groot Chinees houtgestoken figuur
Resultaat: 90 EUR

Zeer groot Chinees houtgestoken figuur. Chinese wijsheer met kind. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 35 x 28 cm. In goede staat.

2x Chinese vergulde bronzen figuren
Resultaat: 90 EUR

Twee maal Chinese vergulde bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal vergulde boeddha. Eén maal keizer, met bodemzegel. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.

2 x Oosterse figuren.
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke Oosterse Franse compositie metalen figuren met beschildering. Circa 1900. Eén houten console niet origineel. Afmeting: 45 - 52 cm. In goede staat.

Heilige Petrus, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse houtgestoken Heilige Petrus met rest polychromie. Twee onderarmen missen + één glazen oog mist. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Eikenhouten heilig hart
Resultaat: 80 EUR

Duitse oude houtgestoken Heilig hart beeld. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, Doris Rijkers
Resultaat: 80 EUR

Bronzen plaquette, Doris Rijkers (reddingswerker). Eerste helft 20e eeuw. 'Vissersman met tabakspijp'. Afmeting: 35 x 27 x 5 cm. In goede staat.

Antieke bronzen Ibis
Resultaat: 75 EUR

Antieke bronzen Ibis. Ongesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

Quang Yin + Boeddha
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese bronzen Quang Yin, met bodemzegel. 20e eeuw. En een lachende boeddha. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Japanse figuur
Resultaat: 70 EUR

Antieke Japanse compositie metalen figuur met draken beschilderde gong en halve bol. Gemerkt. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Oud bronzen figuur, Naakte man
Resultaat: 70 EUR

Oud bronzen figuur. Naakte man met Musee du Louvre Paris France gietstempel. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Beeld, 'Liggende naakte vrouw'
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, antiek.
Resultaat: 65 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afmeting. 24 cm. In goede staat.

Buste Frans boeren meisje, ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse gipsen buste van een boeren meisje, met goede originele beschildering. Nr. 331. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.

Dame met windhond
Resultaat: 50 EUR

Antieke gipsen, koudbeschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Gesigneerd Arnova. Afmeting: 38 x 45 x 11 cm. In goede staat.

Dame met twee windhonden
Resultaat: 50 EUR

Antiek koud beschilderd figuur. Dame met windhonden. Gesigneerd Simonetti. Circa: 1910. Afmeting: 42 x 50 x 17 cm.In goede staat.

Chinese vergulde bronzen boeddha
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese vergulde bronzen boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, IJsbeer
Resultaat: 50 EUR

Antieke marmeren speldentray met bronzen ijsbeertje. Circa: 1920. Afmeting: 4 x 9,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke gipsen tijger, ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.

Dame met windhond
Resultaat: 40 EUR

Antieke gipsen, koud beschilderde figuur. Dame met windhond. Circa: 1910. Deposé 161. Chips hoed + basement. Afmeting: 39 x 48 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Javaans beeld, Houtgesneden
Resultaat: 35 EUR

Groot oud Javaans houtgesneden beeld met twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 36 x 13 cm. In goede staat.

4 x Bronzen beeldjes
Resultaat: 35 EUR

Vier Oosterse bronzen figuren. 'Musicerende Indiase danseressen op lotusbloem'. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Antiek bronzen boerenkop, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.