Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeldje met ivoor, vrouw 5000
Bronzen beeldje met ivoor, vrouw
Startprijs 650 EUR
Bronzen beeldje met ivoor, man 5001
Bronzen beeldje met ivoor, man
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Tuinbeeld door Willem Kind, 1947. 5002
Tuinbeeld door Willem Kind, 1947.

Resultaat:

1.500 EUR

F. Gross , Marmeren sculptuur 5003
F. Gross , Marmeren sculptuur
Startprijs 8.000 EUR
Verkocht
R. van Leusden, Bronzen figuur 5004
R. van Leusden, Bronzen figuur

Resultaat:

950 EUR

Beeld, G. Poitvin 5005
Beeld, G. Poitvin
Startprijs 1.290 EUR
Bronzen beeld, Messen slijper 5006
Bronzen beeld, Messen slijper
Startprijs 650 EUR
Bronzen beeld, door Han Rehm (beeldhouwer) 5007
Bronzen beeld, door Han Rehm (beeldhouwer)
Startprijs 750 EUR
Bronzen figuur, Zwemster 5008
Bronzen figuur, Zwemster
Startprijs 370 EUR
Verkocht
Bronzen beeld Moreau, 'Twee dames'. 5009
Bronzen beeld Moreau, 'Twee dames'.

Resultaat:

1.050 EUR

Houten beeld, 18e eeuw 5010
Houten beeld, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Beeld van Chinese man 5011
Beeld van Chinese man
Startprijs 560 EUR
Barok Heilige figuur 5012
Barok Heilige figuur
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke bronzen Hermes 5013
Antieke bronzen Hermes

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Man met bezem 5014
Bronzen beeld, Man met bezem

Resultaat:

550 EUR

Bronzen figuur, 19e eeuw 5015
Bronzen figuur, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Groot beeld, Moeder en kind 5016
Groot beeld, Moeder en kind

Resultaat:

350 EUR

Bronzen boekensteunen, ca. 1920 5017
Bronzen boekensteunen, ca. 1920
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese boeddha 5018
Chinese boeddha

Resultaat:

120 EUR

Bronzen beeld, Man met zwaard 5019
Bronzen beeld, Man met zwaard
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, Staande man 5020
Bronzen beeld, Staande man
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Antiek bronzen figuur, Jongen 5021
Antiek bronzen figuur, Jongen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen Art Nouveau figuur 5022
Bronzen Art Nouveau figuur

Resultaat:

275 EUR

Twee antieke bronzen putti's. 5023
Twee antieke bronzen putti's.
Startprijs 850 EUR