Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid.gesign. Stein?, Elegante dames portret
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stein ? Circa 1930. Elegante dames portret. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste
Resultaat: 145 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Vrouwelijke naakte buste. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

17e Eeuws herenportret
Resultaat: 200 EUR

17e Eeuws herenportret in ovaal. Oudere restauratie + bedoekt. Afmeting: 48 x 38 cm. In redelijke staat.

Gesigneerd Constant Artz, Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom.
Resultaat: 135 EUR

Gesigneerd Constant Artz. Eendenfamilie aan waterkant bij berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

E. Koster, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 450 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Louis van der Steen, Ekster op tak in bos
Resultaat: 130 EUR

Louis van der Steen, 1924. 1891 - 1954. Ekster op tak in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

R. Mario, Stilleven met divers fruit
Resultaat: 90 EUR

R. Mario. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis
Resultaat: 35 EUR

A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Stilleven met fruit, zonnebloem op kan
Resultaat: 185 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Stilleven met fruit en zonnebloem op kan. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Oude Schans Texel
Resultaat: 80 EUR

Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Oude Schans Texel. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen
Resultaat: 160 EUR

Oud Japans of Chinees zijdeschilderij met pauwen voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 47 cm. In goede staat.

3x B.H. Bolink, 3x Landschappen
Resultaat: 100 EUR

Drie maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Drie landschappen. Eén maal: Hek bij bosrand. Eén maal: Bospad. Eén maal: Boerderij waterput. Pastel, houtskool op papier. Afmeting: circa 30 - 60 c...

Monogram R.O., Portret rabijn
Resultaat: 155 EUR

Monogram R.O. Portret rabijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Familiewapen 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands geschilderd familiewapen met goud decor. Geslacht wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

A. Malive, Poezen bij bolderkar
Resultaat: 40 EUR

A. Malive. Poezen bij bolderkar. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.

T. Heine, Stilleven met fruit, servies, bloemen.
Resultaat: 205 EUR

T. Heine. Stilleven met fruit, servies, bloemen etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 94 x 68 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Verso J.P. Tomasek v. Praze, Vrouwelijk naakt studie
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Verso J.P. Tomasek v. Praze. Vrouwelijke naakt studie. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

Ron Meilof, Hollands landschap met paarden
Resultaat: 375 EUR

Ron Meilof. 1953 - ........ . Hollands landschap met paarden bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap
Resultaat: 330 EUR

Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 200 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams' havengezicht met vele schepen. Tekening op papier. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

2x A.J. van Prooijen, Visser + Visservrouw met kind
Resultaat: 200 EUR

Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.

Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen
Resultaat: 355 EUR

Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Pendant, Arabische figuren
Startprijs 30 EUR

Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal Arabische figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

2 Chinese zijde-schilderijen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.