Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Pokastje , ca. 1800
Resultaat: 80 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize Pokastje met verguld beslag, lade en roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 49 x 56 cm. In goede staat.

Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR

Verguld Aziatisch houtgestoken spiegelkastje met lade, florale en kraanvogel decors. 20 Eeuw. Afmeting: 98 x 30 x 47 cm. In goede staat.

Engels Jugendstil kastje, ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia en glas-in-lood met spiegelopstand. Circa: 1900. Afmeting: 137 x 58 x 37 cm. In goede staat.

Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

19e Eeuws orgelgebogen wortelnoten ladenkastje op hoge klauwpoten en met verguld bronzen beslag. Afmeting: 70 x 72 x 40 cm. In goede staat.

Leren relax stoel, blauw
Resultaat: 40 EUR

Blauw lederen verstelbare relax stoel. 21e Eeuw. Afmeting: 130 x 70 x 60 cm. In goede staat.

Antieke boekenkast, ca. 1915
Startprijs 150 EUR

Antieke Jugendstil boekenkast met originele creme beschildering. Circa: 1915. Afmeting: 148 x 100 x 30 cm. In goede staat.

Schrijftafel met marmeren blad
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten schrijftafel met marmeren blad + opstand en voetrust. Circa: 1900. Afmeting: 115 x 121 x 63 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten vitrine opzetkast
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten vitrine opzetkast met bandintarsia, afgeronde hoeken en zijkanten glas. Te openen aan de zijkanten. Circa 1940. Lichte fineerschades. Afmeting: 205 x 123 x 51 cm. In redelijk/goede st...

2x Engelse krukjes, ca. 1820
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse iepenhouten krukken. Mooie patina. Afmeting: 54 - 54 cm. In zeer goede staat.

Engels bridge tafeltje
Startprijs 100 EUR

Antiek Engels eikenhouten speeltafel met leer op blad en velours op speelgedeelte. Circa 1900. Afmeting: 72 x 76 x 46 cm en 72 x 76 x 92 cm. In goede staat.

Duitse voltaire met leder
Startprijs 100 EUR

Duitse antieke notenhouten laat Biedermeier voltaire met goede bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Oudere restauratie. Afmeting: 95 x 75 x 67 cm. In goede staat.

4x Engelse eetkamerstoelen
Startprijs 300 EUR

Vier aparte 19e eeuwse Engelse mahoniehouten eetkamerstoelen met lederen bekleding. Afmeting: 87 x 56 x 50 cm. In goede staat.

Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten
Startprijs 350 EUR

Kersenhouten Biedermeier penant kastje met zwarte zuilen. Front met twee laden en twee deuren. Kastje is geheel gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 92 x 49 cm. In goede staat.

Eikenhouten Barok vitrinekast
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.

Bretons kastje
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws Bretons miniatuurkastje. Circa 1870. Tellerregal kast/borden kastje, met houtgestoken panelen, twee deuren + lade etc. Afmeting: 55 x 30 x 16 cm. In goede staat.

Italiaanse kist, 1700
Startprijs 350 EUR

Antieke Italiaanse renaissance notenhouten kist met antiek slot. Staande op klauwpoten. Circa: 1700. Afmeting: 61 x 56 x 164 cm. In goede originele staat.

Tafeltje met tegels, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Oud Hollands eikenhouten tafeltje met twaalf Hollandse 18e eeuwse vaastegels. Beschadigingen. Afmeting: 45 x 54 x 41 cm. In redelijke staat.

Duitse 2-deurs eiken kast
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten deelbare linnenkast met panelen. Circa 1840. Schappen later. Afmeting: 190 x 55 x 150 cm. In goede staat.

Hollandse voltaire 1860
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollandse voltaire in Louis Quinze-stijl met snijwerk en op messing wieltjes. Circa 1860. Originele bekleding, beschadigd. Afmeting: 104 x 70 x 63 cm. In goede staat.

Engelse gondel hocker
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten gondel hocker. Circa 1900. Afmeting: 57 x 56 x 38 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 350 EUR

Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met bronzen beslag en marmeren blad. Gerestaureerd. Circa: 1900. In goede staat.

Mahonie hoekkast, ca. 1850
Startprijs 400 EUR

Duitse laat Biedermeier mahoniehouten hoekkast. Circa: 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Paar vlekken. Afmeting: 165 x 96 x 64 cm. In goede staat.

Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Eiken kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet, gebogen met klauwpoten en prachtig antiek beslag. Zijkanten matig, rugwand nieuw. Behoeft aandacht. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 178 x 70 cm. In...