Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3692 Resultaten
Kavel: 25

Zilveren theeservies, 3-delig

Resultaat: 380 EUR

Zilveren theeservies, 830/000, 3-delig. Vierkant gecontourneerd servies, theekan, melkkan en suikerbak, met zilveren grepen en knoppen. Duits, MT.: E.L.Vietor, Darmstadt, rond 1900. 23x14x20cm,12x8x9...


Kavel: 24

Zilveren servies, 3-Delig, + 1 deel plated

Startprijs 600 EUR

Zilveren theeservies, 800/000, 3 -delig, met theekan, melkkan en suikerbak. Een bolmodel op pootjes versierd met een rand met graveerwerk met o.a. krullen, de binnenzijde van de melkkan en suikerkan z...


Kavel: 23

Zilveren opengewerkte mand met bloemen

Resultaat: 675 EUR

Grote zilveren mand, 835/000, met een ovaal gecontourneerde vorm met gezaagd biedermeier decor, geplaatst op een ovale voet met 4 krulpoten MT.: jl.:j:1969 23x33x17cm. ca 829 gram. In zeer goede staa...


Kavel: 22

Zilveren theeservies, 3 delig

Startprijs 600 EUR

Zilveren theeservies, 925/000, Engels, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak met een rechthoekig gecontourneerd model voorzien van een bewerkte rand en zwart houten knop. MT.: Williams, (Bir...


Kavel: 21

Zilveren 4-delig servies

Resultaat: 450 EUR

Zilveren servies, 4-delig, met een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot, allen rijkelijk versierd in biederstijl met krullen en voluten en cartouchen met Hollandse landschappen. Het servies is gep...


Kavel: 20

Zilveren Engels servies, 3 delig

Startprijs 500 EUR

Zilveren theeservies, 925/000, 3 delig, Art Deco. Vierkant gecontourneerd model met theekan, melkkan en suikerbak versierd met een opgelegde strakke rand met blok en bloemdecor. MT.: Cooper Brothers ...


Kavel: 19

Zilveren tafelstuk, Fazant

Resultaat: 550 EUR

Zilveren tafelstuk, Fazant, 835/000, met opstaande vleugels. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam jl.:O: 1949 Grootte 23x11x13cm. ca 297 gram. In goede staat


Kavel: 18

Zilveren broodmand

Resultaat: 330 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model, gezaagd voorzien van een getorste opgesoldeerde rand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:H: 1942. 29x19x9cm, totaal ca 375 gram. In zeer g...


Kavel: 17

Zilveren bokaal

Resultaat: 260 EUR

Prachtige zilveren bokaal, 835/000, met deksel voorzien van Apollo. Bokaal op een rond gecontourneerde voet versierd met florale bewerkingen. De bokaal is voorzien van 4 uitgewerkte cartouchen met gra...


Kavel: 16

2 Zilveren fazanten

Startprijs 400 EUR

Stel zilveren fazanten, 915/000. Spaans. 19x3x9cm, ca 132 gram. In goede staat


Kavel: 15

Zilveren bouilloir

Resultaat: 675 EUR

Zilveren bouilloire, ketel op standaard, 835/000, versierd met parelrand en gezaagd motief. De standaard, geplaatst op 4 bolpoten, is versierd met een bloemenelement, voorzien van brander. MT.: J.M....


Kavel: 14

2 Zilveren fazanten

Startprijs 900 EUR

Twee zilveren fazanten, 915/000. Een fazantenpaar, fraai uitgewerkt. Spanje. 30x8x15cm. totaal ca 355 gram. In goede staat


Kavel: 13

Zilveren petroleumlamp

Resultaat: 350 EUR

Prachtige petroleumlamp op driehoekige zilveren voet, 13 lothige, 812/000, rijkelijk versierd met opgewerkt bladeren en bloemen. Totale lengte ca 66 cm. Voorzien van nette restauratie. Voorzien van de...


Kavel: 12

Zilveren fruitschaal

Startprijs 850 EUR

Prachtige zilveren fruitschaal, 800/000, opengewerkt met geschulpte rand en versierd met cartouchen en floraal decor. Geplaatst op een ronde voet met palmetten en bladeren. Voorzien van losse geelmeta...


Kavel: 11

Rosé gouden ring met diamant

Startprijs 2.500 EUR

Brede roodgouden ring, 750/000, met een triangelvormig geslepen diamant. ca 1,5 crt G-P. breedte ring 8 mm. ca 15,3 gram. ø 57 In zeer goede staat


Kavel: 10

Gouden hanger met diamant

Resultaat: 450 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gedraaid collier met solitairhanger met een princes geslepen diamant, ca 0,54 crt SI-W lengte 45 cm. ca 1,5 gram WVP € 1995,-


Kavel: 9

Gouden ring met diamant

Resultaat: 950 EUR

Prachtige geelgouden ring, 585/000, met diamanten Een ring met grote zilveren rozet bezet met een ovaal gefacetteerde tanzaniet met daaromheen een rand met 8 bolsewiek geslepen diamanten in 6 poot ch...


Kavel: 8

Gouden solitairring met diamant 1,4 crt

Resultaat: 5.000 EUR

Kapitale geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een klassiek chaton bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 1,4 crt GH/VS ø 50. ca 3,1 gram In zeer goede staat


Kavel: 7

Gouden slavenarmband, briljant

Startprijs 1.400 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...


Kavel: 6

Gouden solitairring met diamant

Startprijs 300 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een band verlopend in dikte met een witgouden 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0, 35 crt. ø56 In goede staat


Kavel: 5

Witgouden armband

Resultaat: 325 EUR

Witgouden armband, 585/000, met bewerkte schakels, breedte 10 mm, lengte 18,5 cm. ca 20,8 gram. Met bakslot en veiligheid. In goede staat


Kavel: 4

Witgouden ring met zwart diamant

Startprijs 2.100 EUR

Witgouden ring, 750/000, met witte en zwarte diamant . Ring pave gezet met briljant geslepen diamanten, ca 2,44 crt met 3 rozetten bezet met zwarte diamanten, totaal ca 0,44 crt. Breedte 13 mm. ø53 ca...


Kavel: 3

Zilveren schaal op voet

Resultaat: 330 EUR

Prachtige zilveren schaal op voet, 835/000, Gecontourneerd ovaal model op voet in barokstijl. 33x22x14cm. ca 770 gram. In zeer goede staat


Kavel: 2

Final torah rimonim

Startprijs 2.200 EUR

Unieke zilveren final torah rimonim, 925/000, op houten basement. Voorzien van biedermeierdecor versierd met cartouchen en geschubde randen. De rimonim is bekroond met een adelaar en de deels onedele ...