Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees Wanli bord
Startprijs 100 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decors en vogel. Afmeting: ø 20,8 cm. In goede staat.

Lampenvoet Dresden
Startprijs 80 EUR

Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.

3x Oude Oosterse/Chinese voorwerpen
Startprijs 60 EUR

Drie oude Oosterse/Chinese voorwerpen. Eén bronzen figuur met staart. Eén bronzen paard met beweegbaar zwaard. Eén opiumpijp met goud decor. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Benen schedel
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.

P.H. L. Jonxis, Dorpsgezicht met windmolen
Startprijs 900 EUR

Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)
Startprijs 2.000 EUR

Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...

Kop + schotel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.

5x KPM vazen
Startprijs 70 EUR

Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.

Franse siervaas, ca. 1840
Startprijs 75 EUR

Grote antieke Frans porseleinen siervaas. Circa 1840. Handbeschilderd en in goede staat. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.

Nico Vrielink, Portret van zijn vrouw
Startprijs 2.500 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Portret van zijn vrouw (1990). Balinese schoonheid. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 102 x 48 cm. In goede staat.

Jan van Wierik, Abstracte compositie
Startprijs 500 EUR

Jan te Wierik 1987. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas
Resultaat: 125 EUR

Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.

Evert Moll, Havengezicht met boten
Resultaat: 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met boten, molen en ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors en gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschades. Afmeting: ø 28 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boederij in Schoorl
Startprijs 1.000 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij in Schoorl. 1979. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Chinese bronzen lampenvoet met hagedis
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl figuur, Varken
Resultaat: 70 EUR

Bing en Gröndahl porseleinen varken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 13 x 7 cm. In goede staat.

Antieke toneelkijker met schildpad
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame antieke toneelkijker met schildpad. Eén bovenglas weg + randen bovenglas kapot. Afmeting: 11 cm. In redelijke staat.

H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad
Startprijs 100 EUR

H.C. Kranenburg Jr. 1871 - 1948. Boerderij met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

6x Fürstenberg figuren
Startprijs 80 EUR

Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...

Meinert Volkers, Portret van een vrouw
Startprijs 100 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Portret van een vrouw. Prijs: Hfl. 2000,=. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Staande lamp
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.

A. van den Burgh, Hollands plasgezicht met windmolen etc.
Resultaat: 200 EUR

A. van den Burgh. Hollands plasgezicht met windmolen, huizen, eenden etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Tegeltableau met spreuk
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met spreuk; 'De bouwman waght van scheeren hand veel milden zegen op het land'. Eén tegelhoek beschadigd. Afmeting: 51 x 39 cm. In goede staat.