Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl. Met zes stoelen en uittrektafel. Eén extra blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 88 x 210 cm / 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Indonesische vrouw
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische school. Circa 1950. Indonesische oude vrouw. Olieverf op bladeren. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Collier van Gitten
Startprijs 60 EUR

Collier van gitten, gefacetteerd ø 9,5 mm, met kleine kraaltjes ertussen bevestigd aan een zilveren sluiting, 925/000. Lengte 45 cm.

Engels breistoeltje
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.

Zilveren schakelcollier
Resultaat: 60 EUR

Zilveren schakelcollier, 925/000, met deels matte en deels gepolijste schakels. Breedte 6 mm. Lengte 42cm, met verlengketting tot 46 cm. ca 14 gram. Nieuw

Zilveren mosterdlepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 100 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

4x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote passpiegel
Startprijs 450 EUR

Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.

Schwarzwalder snijwerkstuk
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder snijstuk met koekoeken en vos. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Resultaat: 1.700 EUR

Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 420 EUR

Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.

J. Hubert, Spelend poezen
Startprijs 1.000 EUR

J. Hubert, 1901. Stilleven spelende poezen. Pastel op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

G. Krol, Herfstmorgen 1925
Resultaat: 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Titel: Herfstmorgen 1925. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 82,5 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, ca. 1850
Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Duits eikenhouten secretaire met messing beslag. Circa 1850. Laat Biedermeier. Afmeting: 103 x 117 x 60 cm. In goede staat.

4x Antieke dolken, WO II
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....

2x Duitse officiers dolken (kopie)
Resultaat: 50 EUR

Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

Japans Katana zwaard
Resultaat: 150 EUR

Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, achtkantige lopen
Resultaat: 120 EUR

19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bureaumodel U.S. Air Force
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.

Lot jachtmessen
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.