Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Vrijmetselaar bokaal 5505
Vrijmetselaar bokaal
Startprijs 200 EUR
3 Gouden ringen, saffier, robijn, smaragd 362
3 Gouden ringen, saffier, robijn, smaragd
Startprijs 265 EUR
Gouden ring met diamanten 355
Gouden ring met diamanten
Startprijs 200 EUR
Houten figuur, Buste van man 5134
Houten figuur, Buste van man
Startprijs 60 EUR
Bronzen beeld, Moeder met kind 5127
Bronzen beeld, Moeder met kind
Startprijs 100 EUR
Bronzen figuur, Vrouw met trommel 5120
Bronzen figuur, Vrouw met trommel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bongers, Landschap met rivier 1237
Bongers, Landschap met rivier

Resultaat:

80 EUR

Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht 1230
Ongesigneerd, Landschap bij avondlicht
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Imari schaaltje met messing montuur 6533
Imari schaaltje met messing montuur

Resultaat:

90 EUR

4x Chinese miniatuur vaasjes 6526
4x Chinese miniatuur vaasjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Theebus met zilver 348
Theebus met zilver

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Lantaarnklok 3665
Lantaarnklok

Resultaat:

80 EUR

2x Thora pointers 319
2x Thora pointers
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Zweedse cartelklok 3658
Zweedse cartelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse mini pendule 3651
Franse mini pendule

Resultaat:

325 EUR

3x Chinese borden, 18e eeuw 6519
3x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
4x Antieke dolken, WO II 2820
4x Antieke dolken, WO II

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Duitse officiers dolken (kopie) 2813
2x Duitse officiers dolken (kopie)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard 2806
Japans Katana zwaard

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, 19e eeuw 2770
Dubbelloops pistool, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen 2763
Dubbelloops pistool, achtkantige lopen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bureaumodel U.S. Air Force 2756
Bureaumodel U.S. Air Force

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot jachtmessen 2720
Lot jachtmessen

Resultaat:

90 EUR

Pistool, 18e-19e eeuw 2713
Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR