Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft
Startprijs 20 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Victor W. Stroud, Jockeys te paard
Startprijs 20 EUR

Victor W. Stroud, 1944 Winchester. Jockeys te paard. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startprijs 20 EUR

Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...

Johan Pootjes, Stilleven met beelden
Startprijs 25 EUR

Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. Stilleven met beelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Cesc, Spaanse school, Personages
Startprijs 25 EUR

Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. Personages. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 30 EUR

Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.

2x Frijmuth, Surrealistische voorstellingen.
Startprijs 30 EUR

Twee maal Frijmuth '78. (Alfous)? Tekeningen op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. + 36 x 27 cm. In goede staat.

Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 30 EUR

Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 2x bloemstilleven
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. Twee bloemstillevens. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 40 cm. en 33 x 43 cm. In goede staat.

Pendant, Arabische figuren
Startprijs 30 EUR

Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal Arabische figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

Barton, Oosterse havenbordeel met ontblote dames
Startprijs 30 EUR

Barton. Nr. 3 / 75. Oosterse havenbordeel met ontblote dames. Ets op papier. Afmeting: 22,5 x 17 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Italiaanse jongen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.

F. Stock, Bos met beek
Startprijs 40 EUR

F. Stock. Duitse school. Circa 1920. Bos met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Gouache op zijde, Bloemen
Startprijs 40 EUR

Kyrillisch gesigneerd. Bloemen. Gouache op zijde. Afmeting: 58 x 100 cm. In goede staat.

Henk Schaer, Stilleven
Startprijs 40 EUR

Henk Schaer. Arnhem. Stilleven met fruit en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 34 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit
Startprijs 40 EUR

J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm..In goede staat.

Antiquarische prent Lonneker
Startprijs 40 EUR

Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...

Ongesig., Figuren aan het bidden
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Figuren aan het bidden voor de maaltijd. Circa 1900. Sepia op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Startprijs 40 EUR

Jongensportret door R. Bleeker, 1930. Potlood/pastel op papier. Jongensportret, Duitse school, door Schindler-Klebusch (Hermine). Lithografie. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poes
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Spelende poes. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startprijs 40 EUR

Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...