Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke rieten poppenwagen, 1920.
Startprijs 15 EUR

Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.

Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Startprijs 15 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.

3 Delen Fayence
Startprijs 15 EUR

Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...

Zilveren miniatuur
Startprijs 20 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, waterdrager, met 2 bewegende emmers. 4x3x3cm. ca 20 gram. In goede staat.

3 Horloges, damesmodellen
Startprijs 20 EUR

Drie horloges, damesmodellen, een double Pulsar met leren band, een Seiko horloge, double met leren band en een stalen Skagen horloge met rekband. Allen quarts

Zilveren collier met zirconia
Startprijs 20 EUR

Zilveren bolletjescollier met hanger, 925/000, met een princes geslepen gele zirconia, 12x11mm. Lengte 41 cm. Nieuw

Zilveren borstel en kam
Startprijs 20 EUR

Borstel en kam met zilver, 835/000, peervormige borstel met zilveren houder voorzien van filetrand en een kam met zilveren houder versierd met krullen en palmetten. 17x4,5cm en 15x2,5cm.

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft
Startprijs 20 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.

Victor W. Stroud, Jockeys te paard
Startprijs 20 EUR

Victor W. Stroud, 1944 Winchester. Jockeys te paard. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startprijs 20 EUR

Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...

Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 20 EUR

Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

Tabakspot + pijp.
Startprijs 20 EUR

Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2 Antieke dienbladen
Startprijs 20 EUR

Twee antieke dienbladen. Circa: 1900. Eén maal Oosters, achter-glas-schildering. Eén maal met metalen monturen en goud brocaat handwerk. Afmeting: 45 x 28 x 3 cm. + 39 x 30 x 3 cm. In goede staat.

3 Delen antiek cloisonne
Startprijs 20 EUR

Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Startprijs 20 EUR

Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bierpul
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén maal glas. Eén maal steengoed. Circa 1900. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.

1x Chinees bordje
Startprijs 20 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.

2 Meissen reliëf bonbon schalen
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kavel Duits porselein
Startprijs 20 EUR

Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.

6 Delen Chinees porselein.
Startprijs 20 EUR

Zes delen oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Drie gemberpotten, één dekselpotje, één kom (gemerkt), één wandvaasje. Circa 1900. Afmeting: 10 - 16 cm.

Zilveren creolen
Startprijs 25 EUR

Zilveren creolen, 835/000, bolmodel met draadbewerking aan de onderzijde. ø 3,8cm. ca 12,3 gram.

Gele saffier
Startprijs 25 EUR

Gele saffier, ovaal gefacetteerd 10,57 crt. 11,5x13x8mm.

Lot zakhorloges
Startprijs 25 EUR

Lot zakhorloges, één zilveren en één staal met beschermkast. Bij zilveren zit scharnierdeksel los, bij beiden ontbreekt een wijzer. ø43-48mm.

Zilveren oorhangers, 2 paar
Startprijs 25 EUR

Twee paar zilveren oorhangers, 925/000. brisures met peervormige hangers.

Zilveren zodiacs
Startprijs 25 EUR

Lot met 7 zilveren sterrenbeelden. Diverse modellen, 925/000. Totaal ca 19 gram, 11x18mm-25 mm. Nieuw

Collier van been
Startprijs 25 EUR

Collier van benenkralen met 2 cilindervormig gesneden hangers, 23x12mm. ca 52-10cm. ca 13 gram.

2 Vergulde broches
Startprijs 25 EUR

Twee vergulde broches, één versierd met parel en blauwe steentjes en één versierd met een roze steentje. 40-45 mm.

Zilveren hanger met kleurstenen
Startprijs 25 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw

Johan Pootjes, Stilleven met beelden
Startprijs 25 EUR

Johan Pootjes. 1882 - 1944 Laren. Stilleven met beelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Cesc, Spaanse school, Personages
Startprijs 25 EUR

Cesc 13/30. Francisco vilo Rufas. Spaanse school. 1927 - 2006. Personages. Ets op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke paraplubak + 2 schotels.
Startprijs 25 EUR

Drie maal kopergeslagen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal paraplubak. Twee maal wandschotels met figuren decors. Afmeting: 37 - 52 cm. In goede staat.

3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 25 EUR

Drie maal staande lampen. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 - 170 cm. In goede staat.

4 Delen agaat boekensteunen
Startprijs 25 EUR

Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.

Kavel met 4 oude boeken
Startprijs 25 EUR

Kavel met 4 oude boeken: 1x "In honderd jaren 1840-1940" door Broeder Hyancinthus B.D.O., 1x "Liber Usualis Missae et Officii pro Dominicis et festis", Desclée & Socii 1937, 1x "Pouvour du Pape au moy...

Koperen handspiegel, 1900
Startprijs 25 EUR

Antieke koper bewerkte handspiegel, facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Oude glazen etagere
Startprijs 25 EUR

Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke poppenpruiken en schoenen
Startprijs 25 EUR

Lot diverse oude/antieke poppenpruiken voor porseleinen poppen. Afmeting: circa 15 x 25 x 10 cm. In goede staat en Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.

Regulateur, eiken.
Startprijs 25 EUR

Antieke gave eikenhouten regulateur met geslepen glas en mooie gestoken klokkast. Circa: 1920. Uurwerk Pfeilkreuz. Afmeting: 85 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Eigenbouw wandklok met putti.
Startprijs 25 EUR

Eigenbouw wandklok met putti. Gemaakt van oude antieke onderdelen. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: H. 48 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek porselein (5x)
Startprijs 25 EUR

Vijf maal antiek porselein. Twee maal 19e eeuwse Franse figuur op basement (blindstempsels) en bloemhouders. Bloemhouders afgestoken. Twee maal handbeschilderde bisquit porseleinen vaasjes. Eén maal v...

Wedgwood servies
Startprijs 25 EUR

Oud Engels Wedgwood servies. Octagonaal. 20e Eeuw. 11 Kop + schotels + mokkakan. Deksel mist. Mooie kwaliteit. Design. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Startprijs 25 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.

Oude Delftse schaal
Startprijs 25 EUR

Oude Delftse schaal. Letter K.A.R. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 18 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 25 EUR

Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.

3-Delige Aigner ring
Startprijs 30 EUR

Drie delige Aigner-ring, A 60328, met parel hoefijzer en een peervormig gefacetteerde kraal. ø 54 wvp €129,- Nieuw

3 Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.

Zilveren broche markasiet
Startprijs 30 EUR

Broche zilver, 835/000, met onyx en markasiet. Markiesvormige broche met in het midden een markiesvormig cabouchon geslepen onyx. Om de onyx zit een bewerkte zilveren rand met markasiet stenen. Groott...

Zilveren ring
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring, 800/000, met witte en blauwe gefacetteerde stenen. ø 58

Zilveren mosterdlepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat

Collier van gitten
Startprijs 30 EUR

Collier van gefacetteerde gitten, verlopend in grootte, 1-2cm, ca 43 cm. wat beschadigd en 2 gebroken.

Lotje zilver & plated
Startprijs 30 EUR

Lotje zilver en plated bestaand uit een zilveren servetband met gravure, 2 vingerdoekringen en een vingerhoed en een plated kandelaar.

Benencollier
Startprijs 30 EUR

Benencollier met verlopende ronde kralen 5-12mm. lengte 56 cm.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000. Een grote strandstoel met dame en een hobbelpaard met kind. Ca. 35 gram. 2,5x4cm en 5x3cm. In goede staat

Zilveren set met parels
Startprijs 30 EUR

Zilveren set, 925/000, met een Y-collier met 2 peervormige zoetwaterparels en een paar oorknoppen met platte zoetwaterparels, ø9 mm. Lengte 42 cm. Nieuw

Lot zilver
Startprijs 30 EUR

Lot sieraden met zilver. Cultive parelcollier, verlopend met zilveren slot, ring met groene steen, armband, stukje afgebroken, broche met roos en een knop als broche.

2 Zilver delen
Startprijs 30 EUR

Zilveren lepel en klontjestang, 835/000. Een compotelepel met lofje, MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten jl.: E:1914 en een klontjestang, gezaagd model met biedermeier bewerking MT.: onduidelijk jl.:...

Set met amethist
Startprijs 30 EUR

Set sieraden met amethist, een collier en oorhangers met amethistkralen, ø 8mm, verfraaid met lila kralen met zilveren kern, 10x14mm, voorzien van een zilveren sluiting en hangers, 925/000. Lengte 45 ...

Zilveren rozenvaasje
Startprijs 30 EUR

835/000 Zilveren rozenvaasje. ø Ca. 5 cm en ca. 11,5 cm hoog. Mr. W. Burger & Zn. - Haarlem. In goede staat.

Zilveren armband met zirconia's
Startprijs 30 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 6 grote ronde zirconia's, ø 12 mm, voorzien van klipsluiting. Lengte 19 cm, ca 20,9 gram. In goede staat

Zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Waaiermodel met 4 peervormig geslepen zirconia's en diverse zirconia's pavé gezet. Ringkop 27x32mm, ø55/56 ca 11,6 gram Nieuw

Zilveren ring met zirconia's
Startprijs 30 EUR

Fraaie zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Slagring in het midden bezet met een rond gefacetteerde zirconia, ø 7 mm, Breedte 11 mm. ø 50/51 ca 6 gram. Nieuw

Zilveren apostellepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren lepel, 835/000, met een lange getorste steel met dwarsstukje bekroond met een apostel. MT.: G.F. van Geelen, Schoonhoven ca 1870. 17 cm ca 22 gram. In goede staat

Lang zilveren collier
Startprijs 30 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, uit gourmetschakel met cilindervormige schakels. lengte 80 cm. ca 36 gram.

S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 30 EUR

Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.

2x Frijmuth, Surrealistische voorstellingen.
Startprijs 30 EUR

Twee maal Frijmuth '78. (Alfous)? Tekeningen op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. + 36 x 27 cm. In goede staat.

Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 30 EUR

Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 2x bloemstilleven
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. Twee bloemstillevens. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 40 cm. en 33 x 43 cm. In goede staat.

Pendant, Arabische figuren
Startprijs 30 EUR

Pendant. Monogram. 20e Eeuw. Twee maal Arabische figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.

Barton, Oosterse havenbordeel met ontblote dames
Startprijs 30 EUR

Barton. Nr. 3 / 75. Oosterse havenbordeel met ontblote dames. Ets op papier. Afmeting: 22,5 x 17 cm. In goede staat.

Staande lamp met latoenkoperen voet
Startprijs 30 EUR

Staande lamp met putti's. Historisme. Latoenkoper. Afmeting: 48 x 40 x 27 cm. In goede staat.

Lot antiek tin, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.

2 Delig messing haardset
Startprijs 30 EUR

Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 30 EUR

Oude barometer met batterij functie, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Beukenhout, donker gebeitst. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Messing wandbord
Startprijs 30 EUR

Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.

Vergulde Parker pen
Startprijs 30 EUR

Vergulde Parkerpen, vulpotlood. met gravure. In goede staat

Aluminium 4-lichts kaarskandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote aluminium 4-lichts kaarskandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 22 cm. In goede staat.

Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.

Blaker, messing
Startprijs 30 EUR

Grote antieke 2-lichts messing wandblaker, electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 46 x 18 cm. In goede staat.

3x Militair antiek
Startprijs 30 EUR

Drie maal militair antiek. Eén kruithoorn van hoorn en messing. Eén blikken veldfles. Eén Oosterse houten kruithoorn met leder. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Doosje met diverse munten
Startprijs 30 EUR

Doosje met diverse munten en penningen, ook proef.

5x Albums eerste dagbladen
Startprijs 30 EUR

Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.

2x Albums, WNF
Startprijs 30 EUR

Postzegel verzameling Wereld Natuur Fonds (WNF), 50-jarig jubileum. Postfris, deels vastgeplakt in twee albums.

Schwarzwald porseleinen klokje
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekkerfunctie. Zonder gewichten, zonder slinger. Plaat gerestaureerd. Afmeting: 29 x 18 x 11 cm. In matige staat.

Barok hangvitrine
Startprijs 30 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.

Spiegel met kroon, ca. 1880
Startprijs 30 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.

Engelse gondel hocker
Startprijs 30 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten gondel hocker. Circa 1900. Afmeting: 57 x 56 x 38 cm. In goede staat.

Lot metalen figuren
Startprijs 30 EUR

Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen oud/antiek glas
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud/antiek glaswerk. Eén houder met oor. Eén robijnrood glas, Schlosse 5 von Cleve (één chip, voet). Eén rode vaas met zwarte bloemen. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.

Aziatisch bord en Makkums bord
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen basement
Startprijs 30 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen basement met oker-bruine glazuur. Afmeting: 22 x 31 cm ø. In goede staat.

Chinese kom+dekselpot
Startprijs 30 EUR

Grote Chinese porseleinen kom en dekselpot met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 26 cm ø en 17 x 19 cm ø. In goede staat.

Spaanse Fayence schotel
Startprijs 30 EUR

Spaanse Fayence schotel naar 17e eeuws voorbeeld. Lu Feco Pintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 30 cm ø. In goede staat.

Keramiek object, 1900
Startprijs 30 EUR

Antiek keramisch object. Romeinse zuilen als bloemenvaas. Circa 1900. Gemerkt Nimy Belgium. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

5x KPM schaaltjes
Startprijs 30 EUR

Vijf oude/antieke Duitse K.P.M porseleinen handbeschilderde vaasjes met florale en goud decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 9 cm ø. In goede staat.