36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Antieke rieten poppenwagen, 1920. 3052
Antieke rieten poppenwagen, 1920.
Startprijs 15 EUR
Makkumse sierschotel, 19e eeuw. 6218
Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Startprijs 15 EUR
3 Delen Fayence 6574
3 Delen Fayence
Startprijs 15 EUR
Zilveren miniatuur 599
Zilveren miniatuur
Startprijs 20 EUR
3 Horloges, damesmodellen 754
3 Horloges, damesmodellen
Startprijs 20 EUR
Zilveren collier met zirconia 886
Zilveren collier met zirconia
Startprijs 20 EUR
Zilveren borstel en kam 896
Zilveren borstel en kam
Startprijs 20 EUR
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft 1526
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft
Startprijs 20 EUR
Victor W. Stroud, Jockeys te paard 1527
Victor W. Stroud, Jockeys te paard
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw. 1528
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman 1530
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Startprijs 20 EUR
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken 1531
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startprijs 20 EUR
Antiquarische boeken (14x) 2469
Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 20 EUR
Tabakspot + pijp. 2508
Tabakspot + pijp.
Startprijs 20 EUR
2 Antieke dienbladen 2509
2 Antieke dienbladen
Startprijs 20 EUR
3 Delen antiek cloisonne 2518
3 Delen antiek cloisonne
Startprijs 20 EUR
Lot diverse wekkers, 20e eeuw. 3709
Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Startprijs 20 EUR
2x Bierpul 6308
2x Bierpul
Startprijs 20 EUR
1x Chinees bordje 6345
1x Chinees bordje
Startprijs 20 EUR
2 Meissen reliëf bonbon schalen 6564
2 Meissen reliëf bonbon schalen
Startprijs 20 EUR
Kavel Duits porselein 6603
Kavel Duits porselein
Startprijs 20 EUR
6 Delen Chinees porselein. 6616
6 Delen Chinees porselein.
Startprijs 20 EUR
Zilveren creolen 109
Zilveren creolen
Startprijs 25 EUR
Gele saffier 163
Gele saffier
Startprijs 25 EUR