Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1575 Resultaten
Kavel: 8

Gouden solitairring met diamant 1,4 crt

Resultaat: 5.000 EUR

Kapitale geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een klassiek chaton bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 1,4 crt GH/VS ø 50. ca 3,1 gram In zeer goede staat


Kavel: 1

Zilveren godslamp

Resultaat: 4.500 EUR

Bijzondere kapitale zilveren godslamp, België 833/000. Grote lamp voorzien van een zilveren kroon met uitgewerkt bladdecor. Een grote ronde rand versierd met palmetten en daaronder lambrequins, voorzi...


Kavel: 257

Rolex horloge Oyster, staal met goud

Resultaat: 3.250 EUR

Rolex horloge, oyster perpetual datejust, kast en band uit staal met goud. ø 34 mm. automaat. voorzien van clipsluiting. Rond 1980-1990. Horlogenummers: 62523 H 5910804. Gedragen, in goede staat.


Kavel: 4001

Duits Barok naaimeubel, 1815

Resultaat: 3.250 EUR

Zeldzaam Duits Barok naaimeubel uit 1815 met brons beslag. Belijmd met diverse houtsoorten. Interieur onder blad met vakverdelingen voor naaigarnituren + spiegel. Staande op klauwpoten. Recentelijk pr...


Kavel: 3502

Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw

Resultaat: 2.500 EUR

Prachtig 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge. Door Paulus Bramer, 1715 - 1750. Met maanstand en datumaanduiding. Mooie plated en vergulde wijzerplaat. Afmeting: 265 cm. In goede staat.


Kavel: 6048

Queng Long , groen geglazuurde vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame oude groen geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk Queng Long, met dubbel hengsel. Afmeting: 24 x 12,5 cm ø. Inn goede staat.


Kavel: 6094

Chinese theepot, 18e-19e eeuw

Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3554

Boog pendule

Resultaat: 2.200 EUR

Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede ori...


Kavel: 1037

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.

Resultaat: 2.000 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.


Kavel: 6001

Ram Colenbrander vaas

Resultaat: 2.000 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Phantaisie 1925. Afmeting: 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5084

Thaise bronzen boeddha

Resultaat: 1.850 EUR

Bronzen Thaise boeddha op lotusbloem. Twee-kleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 3501

Amsterdams staand horloge, 18e eeuw

Resultaat: 1.800 EUR

18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3522

Vuurvergulde Empire pendule, 1820

Resultaat: 1.800 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...


Kavel: 1007

Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk

Resultaat: 1.700 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1896. Bomschuit op strand met vissersvolk. Mooi exemplaar in prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 6004

KPM eetservies (groot)

Resultaat: 1.700 EUR

Groot Duits handbeschilderd KPM servies met stadsgezichten decors + goud decor. Beschilderd door S.S. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee sauskommen, zes-en-dertig kleinere borden (soep + ontbijt), koffieka...


Kavel: 6033

2x Familie Rose borden

Resultaat: 1.700 EUR

Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6050

2x Chinese hockers

Resultaat: 1.700 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen zes-kantige hockers met handgeschilderde florale decors. Afmeting: 49 x 29 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

Litho John Lennon, Bed Peace

Resultaat: 1.600 EUR

Lithografie John Lennon. Nr. 80-300. 1940 - 1980. Titel: Bed Peace. Watermerk signatie blindmerk. Lithografie op papier. Afmeting: 36 x 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1067

Cor Noltee, Hooikade Den Haag

Resultaat: 1.600 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Hooikade Den Haag. Topwerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

Daum Beeld, Apres L'amour,

Resultaat: 1.289 EUR

Prachtig Daum beeld door Sylvie Mangaud-Lasseigne, "Apres L'Amour". Limited edition 201/375, in goede staat, 69x18x23cm.


Kavel: 2700

18e Eeuws vuursteenpistool

Resultaat: 1.200 EUR

Zeldzaam groot 18e eeuws vuursteen pistool met zilver inleg op kolf en goud inleg in pistool. Mechaniek zit vast. Verder in goede originele staat. Afmeting: 55 cm. In goede staat.


Kavel: 152

Witgouden choker diamant

Resultaat: 1.100 EUR

Elegante witgouden choker, 750/000, met diamanten. Choker met een bewerkt collier met een S-schakel, in het midden voorzien van 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,75 ct. H-VSI-SI. lengte 44 c...


Kavel: 1054

E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur

Resultaat: 1.100 EUR

Eric Jan Kremer. Formule 1 coureur. Max Verstappen. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 180 cm. In goede staat.


Kavel: 1193

Ongesigneerd, Interieur met aap

Resultaat: 1.100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Interieur met musicerende aap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.