Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
171 Resultaten
Kavel: 1037

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.

Resultaat: 2.000 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk

Resultaat: 1.700 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1896. Bomschuit op strand met vissersvolk. Mooi exemplaar in prachtige lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 62 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

Litho John Lennon, Bed Peace

Resultaat: 1.600 EUR

Lithografie John Lennon. Nr. 80-300. 1940 - 1980. Titel: Bed Peace. Watermerk signatie blindmerk. Lithografie op papier. Afmeting: 36 x 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1067

Cor Noltee, Hooikade Den Haag

Resultaat: 1.600 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Hooikade Den Haag. Topwerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1054

E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur

Resultaat: 1.100 EUR

Eric Jan Kremer. Formule 1 coureur. Max Verstappen. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 180 cm. In goede staat.


Kavel: 1193

Ongesigneerd, Interieur met aap

Resultaat: 1.100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Interieur met musicerende aap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1062

A. Karssen, Hollandse ijspret

Resultaat: 1.000 EUR

A. Karssen. 1945 - ..... . Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 39 cm. In goede staat.


Kavel: 1098

Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot

Resultaat: 800 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1051

Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt

Resultaat: 730 EUR

Lilian Luiten. 1944 - 2012. Enschede. Groot werk. Vrouwelijk naakt. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1116

Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind

Resultaat: 700 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Karl Wagner, Hollands havengezicht

Resultaat: 650 EUR

Karl Wagner (Carl). 1839 - 1923. Duitse school. Hollands havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

Jan te Wierik, Abstract figuratief

Resultaat: 570 EUR

Jan te Wierik, 1998. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve figuren. Acryl op papier. Afmeting: 44 x 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1059

Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap

Resultaat: 550 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Surrealistisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar

Resultaat: 500 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boerderij met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1191

Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar

Resultaat: 475 EUR

Gesigneerd. Russische school.. Schischov? Circa 1930. Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1039

Traub, Firenze 1920

Resultaat: 450 EUR

Traub, mogelijk Gustav Traub. 1885 - 1955. Duitse school. Firenze 1920. Fante Trinita. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1475

E. Koster, Hollands stadsgezicht

Resultaat: 450 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1043

C. Verschuur, Coming sheep

Resultaat: 400 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Pseudoniem Cor Bouter. Coming sheep in de zon met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1070

Evert Moll, Havengezicht met boten

Resultaat: 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met boten, molen en ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1422

Twee stillevens op metaal geschilderd

Resultaat: 400 EUR

Twee vroeg stillevens op metaal geschilderd. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1082

Ron Meilof, Hollands landschap met paarden

Resultaat: 375 EUR

Ron Meilof. 1953 - ........ . Hollands landschap met paarden bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen

Resultaat: 355 EUR

Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1058

Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel

Resultaat: 350 EUR

Grote antieke ikoon. Circa 1800. Rusland. De presentatie Christus in de tempel met Samuel, Elisabeth, Maria en Josef. Inschilderingen. Afmeting: 46 x 54 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1075

J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap

Resultaat: 330 EUR

Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.