Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide. 1037
Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk 1007
Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Litho John Lennon, Bed Peace 1024
Litho John Lennon, Bed Peace

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Hooikade Den Haag 1067
Cor Noltee, Hooikade Den Haag

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur 1054
E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Interieur met aap 1193
Ongesigneerd, Interieur met aap

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
A. Karssen, Hollandse ijspret 1062
A. Karssen, Hollandse ijspret

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot 1098
Klaas Bernink, Boerderij bij Belt Schutsloot

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt 1051
Lilian Luiten, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

730 EUR

Verkocht
Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind 1116
Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Karl Wagner, Hollands havengezicht 1020
Karl Wagner, Hollands havengezicht

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Abstract figuratief 1016
Jan te Wierik, Abstract figuratief

Resultaat:

570 EUR

Verkocht
Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap 1059
Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar 1022
W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar 1191
Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Traub, Firenze 1920 1039
Traub, Firenze 1920

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
E. Koster, Hollands stadsgezicht 1475
E. Koster, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Coming sheep 1043
C. Verschuur, Coming sheep

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Evert Moll, Havengezicht met boten 1070
Evert Moll, Havengezicht met boten

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Twee stillevens op metaal geschilderd 1422
Twee stillevens op metaal geschilderd

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ron Meilof, Hollands landschap met paarden 1082
Ron Meilof, Hollands landschap met paarden

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen 1017
Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen

Resultaat:

355 EUR

Verkocht
Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel 1058
Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap 1075
J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap

Resultaat:

330 EUR