36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Gouden solitairring met diamant 1,4 crt 8
Gouden solitairring met diamant 1,4 crt

5.000 EUR

Zilveren godslamp 1
Zilveren godslamp

4.500 EUR

Rolex horloge Oyster, staal met goud 257
Rolex horloge Oyster, staal met goud

3.250 EUR

Duits Barok naaimeubel, 1815 4001
Duits Barok naaimeubel, 1815

3.250 EUR

Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw 3502
Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw

2.500 EUR

Queng Long , groen geglazuurde vaas 6048
Queng Long , groen geglazuurde vaas

2.250 EUR

Chinese theepot, 18e-19e eeuw 6094
Chinese theepot, 18e-19e eeuw

2.250 EUR

Boog pendule 3554
Boog pendule

2.200 EUR

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide. 1037
Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.

2.000 EUR

Ram Colenbrander vaas 6001
Ram Colenbrander vaas

2.000 EUR

Thaise bronzen boeddha 5084
Thaise bronzen boeddha

1.850 EUR

Amsterdams staand horloge, 18e eeuw 3501
Amsterdams staand horloge, 18e eeuw

1.800 EUR

Vuurvergulde Empire pendule, 1820 3522
Vuurvergulde Empire pendule, 1820

1.800 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk 1007
Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk

1.700 EUR

KPM eetservies (groot) 6004
KPM eetservies (groot)

1.700 EUR

2x Familie Rose borden 6033
2x Familie Rose borden

1.700 EUR

2x Chinese hockers 6050
2x Chinese hockers

1.700 EUR

Litho John Lennon, Bed Peace 1024
Litho John Lennon, Bed Peace

1.600 EUR

Cor Noltee, Hooikade Den Haag 1067
Cor Noltee, Hooikade Den Haag

1.600 EUR

Daum Beeld, Apres L'amour, 5508
Daum Beeld, Apres L'amour,

1.289 EUR

18e Eeuws vuursteenpistool 2700
18e Eeuws vuursteenpistool

1.200 EUR

Witgouden choker diamant 152
Witgouden choker diamant

1.100 EUR

E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur 1054
E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur

1.100 EUR

Ongesigneerd, Interieur met aap 1193
Ongesigneerd, Interieur met aap

1.100 EUR