Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bim Bam klok 3607
Bim Bam klok

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Delen glaswerk 5557
4 Delen glaswerk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart. 5558
Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Delftse borden 6282
3 Delftse borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot 19e eeuws aardewerk, 7x 6431
Lot 19e eeuws aardewerk, 7x

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Dekselschalen. 6586
5 Dekselschalen.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Porseleinen brood/siermand. 6609
Porseleinen brood/siermand.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Porseleinen Unterweissbach inktstel 6632
Porseleinen Unterweissbach inktstel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren schakelarmband 944
Zilveren schakelarmband

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge, dames 946
Zilveren zakhorloge, dames

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 958
Lot diverse sieraden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Karaffen + kaasstolp 5577
2 Karaffen + kaasstolp

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Oude Meissen vaas 6608
Oude Meissen vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5x Regout kommen 6621
5x Regout kommen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Plateel tablet 6625
Plateel tablet

Resultaat:

15 EUR