Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Statenbijbel 1714
Resultaat: 475 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel anno 1714. Met gravures Jan Luyken, Jacob + Pieter Keur Dordrecht + Pieter Rotterdam te Amsterdam. Afmeting: 12 x 28 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees ivoren snijstuk.
Resultaat: 475 EUR

Groot 19e eeuws Chinees ivoren snijstuk met figuren en florale decors. Struisvogel-ei is later gemonteerd. Basis stuk ingelijmd. Afmeting: 47 x 10 cm ø. In redelijke staat. met certificaat ter behoeve...

Ivoren Magic Ball, circa 1900
Resultaat: 475 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal met geisha en draken decors. Acht lagen. Circa: 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Set geweren, 19e eeuw
Resultaat: 475 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse geweren met been-inleg en gravering. Afmeting: 85 - 112 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot, Kang Xi-stijl
Resultaat: 475 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met florale en figuren in landschappen decors in coulissen. Afmeting: 10 x 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Gouden hanger met diamant
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gedraaid collier met solitairhanger met een princes geslepen diamant, ca 0,54 crt SI-W lengte 45 cm. ca 1,5 gram WVP € 1995,-

Zilveren 4-delig servies
Resultaat: 450 EUR

Zilveren servies, 4-delig, met een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot, allen rijkelijk versierd in biederstijl met krullen en voluten en cartouchen met Hollandse landschappen. Het servies is gep...

Gouden diamantenring
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Gouden slag ring met 2 krullen bezet met diverse diamanten met een oud briljant slijpsel. Totaal ca 0,80 crt. Breedte kop van de ring 19 mm, ø 55 ca 3,1 gram. ...

Traub, Firenze 1920
Resultaat: 450 EUR

Traub, mogelijk Gustav Traub. 1885 - 1955. Duitse school. Firenze 1920. Fante Trinita. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.

E. Koster, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 450 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Chinees ivoren beeldje, Mandenverkoper
Resultaat: 450 EUR

Antiek Chinees ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Engelse vitrinekast
Resultaat: 450 EUR

Grote Engelse chique mahoniehouten vitrine opzetkast met schappen en deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 200 x 40 cm. In zéér goede staat.

Jugendstil tafel
Resultaat: 450 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.

Vergulde spiegel, 19e eeuw.
Resultaat: 450 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Antieke Chinese porseleinen vaas met paradijsvogel decor. Kleur: rood/groen. Beschadigd bovenrand. Afmeting: 33 x 22 cm ø. In matige staat.

Familie Rose vaas, 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en emaille beschildering. Mooie kwaliteit. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.

Antieke slinger dekselbokaal
Resultaat: 449 EUR

Grote 19e eeuwse geetste glazen slinger dekselbokaal met bloemenmand en wapen decor. Kroon met adelaarskop. Mooie kwaliteit en gaaf ! Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Antiek zilveren cabaret
Resultaat: 440 EUR

Antiek zilveren cabaret, 835/000, rechthoekig model gezaagd met bladdecor met parelrand, geplaatst op 4 krulpootjes, totaal ca 262 gram. 19x12x3,5cm. MT.: Alle de Haas, Sneek, jl.: u: 1904. In zeer go...

Gouden sieradenset met diamant
Resultaat: 440 EUR

Gouden sieradenset met diamant. wit- met geelgouden set met een ring, een hanger en oorknoppen met een diamant. merk Jeunesse. Totaal ca 0,09 crt. ø 53, Grootte hanger 15x10mm, oorknoppen 10x4mm, Tota...

Zilveren broodmand
Resultaat: 430 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met raster- en floraal motief. De rand is versierd met voluten en palmetten. Voorzien van grepen in de vorm van palmetten en voluten. MT.: Onduidelijk ...

Zilveren Lapponia choker
Resultaat: 425 EUR

Zilveren choker, 925/000, Lapponia Björn Weckstörm, lang rechthoekig gecontourneerd model met staafjesketting. 8x5cm. Lengte ca 80cm. ca 56 gram. In goede staat

Witgouden creolen met diamant
Resultaat: 425 EUR

Witgouden creolen, 585/000, ovaal model aan de voorzijde bezet met baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,33 crt VS-W. Met een opengewerkte achterzijde. Breedte 3,5 mm. ø 15x18 mm. ca 3,8 gram WVP ...

Bronzen beeld, Jager met kruisboog
Resultaat: 425 EUR

Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Jager met kruisboog en jonge knaap. Richard Kissling. 1848 - 1919. Wilhelm Tell met zoon. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Kang Xi sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met florale decors. Verso Kang Xi gemerkt. Randglazuur chips. Afmeting: 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 420 EUR

Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.

Pastoorskast, Noten
Resultaat: 410 EUR

18e Eeuwse wortelnoten Hollandse pastoorskast met schappen en vijf lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 201 x 70 x 176 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren 4-delig servies
Resultaat: 400 EUR

Zilveren servies, 835/000, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerpot en een lepelvaasje allen versierd met ribranden. MT.: van kempen, Begeer & Vos, Utrecht, jl.: L:1921. 20x12x15cm, 12x8x9cm, 16x9x...

Gouden pennen-armband
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden pennenarmband, 585/000, met rechthoekige bewerkte schakels. Breedte 11mm, lengte 19 cm, met bakslot en veiligheden. ca. 25,3 gram. In goede staat

C. Verschuur, Coming sheep
Resultaat: 400 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Pseudoniem Cor Bouter. Coming sheep in de zon met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht met boten
Resultaat: 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met boten, molen en ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Twee stillevens op metaal geschilderd
Resultaat: 400 EUR

Twee vroeg stillevens op metaal geschilderd. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

Speeldoos met div. melodieën
Resultaat: 400 EUR

Gerestaureerde gepolitoerde cylinder speeldoos met diverse melodieën. Antiek speelwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm. In zeer goede staat.

Duitse datum-tafelklok, 1910
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten datum-tafelklok. Circa 1910. Functies niet getest. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met achtdaags-uurwerk en vergulde messing wijzerplaat. John Spence Market Harborough. Afmeting: 194 x 47 x 23 cm. In goede staat.

Duitse eiken 2-deurs kast
Resultaat: 400 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit kast met volle zuilen, snijwerk en capitellen. Circa 1880. Historisme. Kast heeft twee uitneembare lades + schappen. Afmeting: 205 x 65 x 41 cm. In goede staat.

Halve maantafel (kersen), 1800
Resultaat: 400 EUR

Antiek Duits Louis Seize kersenhouten halve maantafel met etage en hekje + intarsia. Dik fineer. Circa 1800. Kleine fineerschade. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.

Duitse barok vitrine opzetkast
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...

Italiaanse marmeren damesbuste, 1900
Resultaat: 400 EUR

Antieke Italiaanse marmeren damesbuste met lauwerkrans. Door Prof. E. Nenaioni Firenze. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Chinese theebus met zilver
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus met zilveren deksel. Chinese vrouwen in tuin decor. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.

6x Zeldzame Chinese Imari borden
Resultaat: 400 EUR

Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...

Colenbrander schaal, Sprong
Resultaat: 400 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Sprong. 1924. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.

4x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen siervaas met florale en goud decor. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 31 cm ø. In goede staat.

2x Zakkroonluchters
Resultaat: 390 EUR

Twee messing vergulde zakkroonluchters in Louis Seize-stijl met porseleinen fitting. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.

Zilveren theeservies, 3-delig
Resultaat: 380 EUR

Zilveren theeservies, 830/000, 3-delig. Vierkant gecontourneerd servies, theekan, melkkan en suikerbak, met zilveren grepen en knoppen. Duits, MT.: E.L.Vietor, Darmstadt, rond 1900. 23x14x20cm,12x8x9...

Gouden hanghorloge met collier
Resultaat: 380 EUR

Geelgouden hanghorloge met gouden collier, 585/000. Lang Gourmetcollier met hanghorloge met gefacettteerde rand, ø 27 mm. Lengte collier 80 cm. Totaal bruto gewicht ca. 37 gram. Breuklijn in wijzerpla...

Zilveren broodmand
Resultaat: 380 EUR

Zilveren broodmand, 925/000, ovaal gecontourneerd model met parelrand voorzien van gezaagd decor met ovalen en krullen. 30x21x10cm. MT.: Spritzer&Fuhrmann. ca 370 gram. In goede staat.

Ron Meilof, Hollands landschap met paarden
Resultaat: 375 EUR

Ron Meilof. 1953 - ........ . Hollands landschap met paarden bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

2x Cassolettes met brons
Resultaat: 375 EUR

Twee grote marmeren cassolettes met brons, guirlandes en kraanvogels. Circa 1890. Afmeting: 49 x 17 cm ø. In goede staat.

Weense 3-gewichten regulateur
Resultaat: 375 EUR

Antieke Weense notenhouten drie-gewichten regulateur met halve zuilen. Klok heeft kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Arabier, onder originele glazen stolp. Circa 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 52 x 38 x 17 cm. In goede staat.

Duits Sitzendorf servies
Resultaat: 375 EUR

Oud Duits handbeschilderd Sitzendorf servies met Barok putti en landschappen decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Achttien kop + schotels (thee, mokka, koffie), zes gebaksborden, twee kandelaren, vier dek...

Witgouden ring blauw saffier diamant
Resultaat: 360 EUR

Witgouden ring, 585/000, met blauw saffier en diamant. Ring met 2 rozetten met rond gefacetteerde blauw saffier, ø 4,5 mm, met daaromheen een rand met in totaal 15 briljant geslepen diamanten. Verfra...

Zilveren theeservies 3-delig
Resultaat: 360 EUR

Zilveren theeservies, 835/000, theekan melkkan en suikerpot, rond glad model. De theekan is voorzien van een floraal bewerkte rand. MT.: Van Kempen, Voorschoten. jl. theekan: S:1928 jl. roomstel.: U:1...

Gietijzeren houtkachel
Resultaat: 360 EUR

Oude gietijzeren Jugendstil-stijl houtkachel met tollen en voorplaat. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 111 x 38 cm. In goede staat.

Eiken tweedeurskast Bückeburg
Resultaat: 360 EUR

Duitse eikenhouten twee-deurs Barokkast met beschildering. Anno 1805. Uit de omgeving van Bückeburg. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 186 x 166 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen Schneider vaas
Resultaat: 360 EUR

Antieke Jugendstil Schneider glazen vaas met iriserend effect. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen
Resultaat: 355 EUR

Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Zilveren petroleumlamp
Resultaat: 350 EUR

Prachtige petroleumlamp op driehoekige zilveren voet, 13 lothige, 812/000, rijkelijk versierd met opgewerkt bladeren en bloemen. Totale lengte ca 66 cm. Voorzien van nette restauratie. Voorzien van de...

Zilveren broodschaal
Resultaat: 350 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd ruit- en floraalpatroon met parelrand. Geplaatst op 4 uitgewerkte pootjes met bloem en voorzien van 2 gekrulde grepen met blo...

Zilveren dienblad
Resultaat: 350 EUR

Mooie zilveren dienblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd op 4 bolpoten MT.: Jacob Lang & Christiaan Koops, Rotterdam jl.: O:1848 25x31x3,5cm. ca 600 gram. In goede staat

Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke ikoon. Circa 1800. Rusland. De presentatie Christus in de tempel met Samuel, Elisabeth, Maria en Josef. Inschilderingen. Afmeting: 46 x 54 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.

Franse reissecretaire, 1860
Resultaat: 350 EUR

Chique antieke Franse palissanderhouten reissecretaire met vergulde bronzen versieringen + originele sleutel. Circa 1860. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In zeer goede staat.

Marokaans Mukala geweer
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws Noord Marokaans Mukala geweer met zilverdraad inleg in kolf en gegraveerde loop + been. Apart slag systeem. Afmeting: 132 cm. In goede staat.

Koloniale donderbus
Resultaat: 350 EUR

Groot 18e eeuws koloniaal donderbus geweer met koperdraad-inleg in loop + Oosters snijwerk op kolf. Haan mist. Kolf overgeschilderd. Afmeting: 104 cm. In redelijke staat.

Weense portaalklok
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Weense portaalklok met wortelnoten fineer en geeboniseerde zuilen. Klok heeft kwartier-slag op twee gongspiralen, met wekker functie op bel. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43,5 cm....

Franse pendule onder stolp, 1860
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse vergulde pendule onder stolp. Louis Philippe. Circa 1860. Met serres porseleinen plaquettes. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 4...

Jugendstil spiegel, ca. 1900
Resultaat: 350 EUR

Antiek vergulde Duitse historisme halspiegel met vrouwengezicht. Circa 1900. Afmeting: 115 x 54 cm. In zeer goede staat.

Ram Colenbrander vaasje, Bloemetjes
Resultaat: 350 EUR

Antieke kleine Ram Colenbrander vaas. Patroon Bloemetjes. 20-er jaren. Afmeting: 7,6 x 6,6 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 350 EUR

Zeven maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Zes stuks met Lange Lijs-decors. Eén maal met florale schotel. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 6,5 - 10 cm.

De Distel vaas, 1915
Resultaat: 350 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil polychrome 'de Distel' vaas. Circa 1915. Met letters + genummerd. Zwaan met waterlelie decor. Drie chips uitsteeksels boven. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In redelijk/goede staa...

Chinese plaquette, Wang Xiao Ting
Resultaat: 350 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette met zeer gedetailleerde beschildering. Wang Xiao Ting gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19,8 x 12,8 x 0,4 cm. In goede staat.

2x Grote Imari vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervazen met paradijsvogels in landschappen decors en goud decor. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.

Witgouden oorstekers blauw saffier en diamant
Resultaat: 340 EUR

Witgouden oorstekers/clips, 750/000, met blauw saffier en diamant. Oorstekers gemaakt in een bladvorm met 7 ovaal gefacetteerde blauw saffieren, 5,2x4mm, 4 kleine briljant geslepen diamanten en 3 witg...

Zilveren boot
Resultaat: 340 EUR

Zilveren zeilschip op houten basement. Een driemaster zeilschip uit zilver geplaatst op een rechthoekig houten basement. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:q:1976 25x8x32cm. In goede staat.

Zilveren kurkentrekker, Fries
Resultaat: 335 EUR

Zilveren kurkentrekker, 833/000 MT.: M.W.Warris, Sneek 1836-1853

Zilveren schaal op voet
Resultaat: 330 EUR

Prachtige zilveren schaal op voet, 835/000, Gecontourneerd ovaal model op voet in barokstijl. 33x22x14cm. ca 770 gram. In zeer goede staat

Zilveren broodmand
Resultaat: 330 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model, gezaagd voorzien van een getorste opgesoldeerde rand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:H: 1942. 29x19x9cm, totaal ca 375 gram. In zeer g...

Antieke zilveren tasbeugel
Resultaat: 330 EUR

Antieke zilveren tasbeugel, 800/000, gecontourneerd model met binnenbeugel en draagoog voorzien van bijzondere afbeeldingen voorzien van een zwart fluwelen tas. MT.: van Giffen, Groningen ca 1770. 16x...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 330 EUR

Geeelgouden ring, 585/000, met diamanten. geelgouden ring met een witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. De middenste diamant, ca 0,40 crt SI-P/W, staat wat hoger op de ring. Daarnaast z...

J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap
Resultaat: 330 EUR

Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand
Resultaat: 330 EUR

J. Endbuschel ? Duitse school. Edelhert bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Donderbus percussie voorlader
Resultaat: 330 EUR

18e Eeuwse koloniale donderbus percussie voorlader pistool met graveringen op loop. Been-inleg. Stukje hout uit kolf. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 330 EUR

Handbeschilderde oude Friese stoelklok met wekker, maanstand en datum. 20e Eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Louis Seize pendule
Resultaat: 330 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde pendule op marmeren basement. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Franse wand/bureau klok
Resultaat: 330 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen wand/bureau klok met steunstandaard. Met achtdaags stil echappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 6 x 16 cm ø. In goede staat.

Witgouden armband
Resultaat: 325 EUR

Witgouden armband, 585/000, met bewerkte schakels, breedte 10 mm, lengte 18,5 cm. ca 20,8 gram. Met bakslot en veiligheid. In goede staat

Witgouden ring met tanzaniet en diamant
Resultaat: 325 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Ring met 3 rozetten met in het midden een ovaal gefacetteerde tanzaniet en daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten, rozetten zi...

Aquarel Hengelo, Jugendstil
Resultaat: 325 EUR

Zeldzaam Jugendstil aquarel/ontwerp Hengelo Concertgebouw, Kunst en Kunstnijverheid. Geschilderd door R.M.P. Jans. Afmeting: 57 x 45 cm. In goede staat.

F. Toussaint, Dame in zomerse kledij
Resultaat: 325 EUR

F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820
Resultaat: 325 EUR

Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Sabel in lederen foedraal
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse sabel, Midden-Oosten. Met lederen schede, houten heft met messing. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.

Franse mini pendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk tiltoptafel
Resultaat: 325 EUR

Antieke Japanse lakwerk tiltoptafel met paradijsvogels en florale inlegwerk van parelmoer. Circa 1880. Afmeting: 70 x 67 x 67 cm. In zeer goede staat.

Wit gebogen vitrinekastje
Resultaat: 325 EUR

Witte Louis Quinze-stijl één-deurs vitrinekast met twee laden + gebogen glas. Stijl meubel. Shabby chic gepimpt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 50 x 80 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Olifant
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse bronzen Indische olifant. Japan of China. Afmeting: 22 x 28 x 13 cm. In goede staat.