Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
94 Resultaten
Kavel: 3502

Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw

Resultaat: 2.500 EUR

Prachtig 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge. Door Paulus Bramer, 1715 - 1750. Met maanstand en datumaanduiding. Mooie plated en vergulde wijzerplaat. Afmeting: 265 cm. In goede staat.


Kavel: 3554

Boog pendule

Resultaat: 2.200 EUR

Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede ori...


Kavel: 3501

Amsterdams staand horloge, 18e eeuw

Resultaat: 1.800 EUR

18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3522

Vuurvergulde Empire pendule, 1820

Resultaat: 1.800 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...


Kavel: 3507

Franse Napoleon III tafelklok, 1870

Resultaat: 720 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde Napoleon III religieuze, met zilverdraad ingelegde tafelklok. J. Mathe, Paris. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In go...


Kavel: 3529

Schilderijklok met speelwerk

Resultaat: 700 EUR

19e Eeuwse Duitse schilderijklok met speelwerk. Cylinderrol. Functies niet getest. Afmeting: 85 x 100 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 3519

Engelse tafelklok

Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten bracket klok, met twee maal snek, slagwerk op grote bel. Groot uurwerk. Gemerkt Sanders Newburn. Minimale fineerschade. Afmeting: 50 x 28 x 15 cm. In goed...


Kavel: 3624

Duitse datum-tafelklok, 1910

Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten datum-tafelklok. Circa 1910. Functies niet getest. Afmeting: 38 cm. In goede staat.


Kavel: 3643

Engelse staande klok, 18e eeuw

Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met achtdaags-uurwerk en vergulde messing wijzerplaat. John Spence Market Harborough. Afmeting: 194 x 47 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 3513

Weense 3-gewichten regulateur

Resultaat: 375 EUR

Antieke Weense notenhouten drie-gewichten regulateur met halve zuilen. Klok heeft kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.


Kavel: 3516

Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp

Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Arabier, onder originele glazen stolp. Circa 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 52 x 38 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 3509

Weense portaalklok

Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Weense portaalklok met wortelnoten fineer en geeboniseerde zuilen. Klok heeft kwartier-slag op twee gongspiralen, met wekker functie op bel. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43,5 cm....


Kavel: 3535

Franse pendule onder stolp, 1860

Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse vergulde pendule onder stolp. Louis Philippe. Circa 1860. Met serres porseleinen plaquettes. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 4...


Kavel: 3521

Friese stoelklok

Resultaat: 330 EUR

Handbeschilderde oude Friese stoelklok met wekker, maanstand en datum. 20e Eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.


Kavel: 3542

Louis Seize pendule

Resultaat: 330 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde pendule op marmeren basement. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.


Kavel: 3652

Franse wand/bureau klok

Resultaat: 330 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen wand/bureau klok met steunstandaard. Met achtdaags stil echappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 6 x 16 cm ø. In goede staat.


Kavel: 3651

Franse mini pendule

Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.


Kavel: 3530

Franse vuurvergulde pendule

Resultaat: 300 EUR

Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule met jager en jachthoorn. Zéér mooie vergulding! Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3604

Duitse Bergman klok

Resultaat: 300 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse houtgestoken Bergmann klok met originele polychromie, sabel + emmer + klokje. Afmeting: 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3662

Antieke bureau wekker, 1890

Resultaat: 275 EUR

Antieke bureau wekker. Circa 1890. Man speelt trommel. Compositie metaal met messing. Afmeting: 26 cm. In goede staat.


Kavel: 3512

Friese kortstaart klok, ca. 1800

Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten Friese kortstaartklok met houden beelden. Circa 1800. Afmeting: 115 cm. In goede staat.


Kavel: 3517

Franse vuurvergulde pendule

Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met goede vergulding. Circa 1830. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 29 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 3621

2x Koekoeksklokken

Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.


Kavel: 3520

Zaanse klok, ca. 1900

Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten Zaanse klok. Circa 1900. Jacob Kaas Amsterdam. Klok heeft ankergang en wekker, met messing front. Afmeting: 53 cm. In goede staat.