Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw
Resultaat: 2.500 EUR

Prachtig 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge. Door Paulus Bramer, 1715 - 1750. Met maanstand en datumaanduiding. Mooie plated en vergulde wijzerplaat. Afmeting: 265 cm. In goede staat.

Boog pendule
Resultaat: 2.200 EUR

Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede ori...

Amsterdams staand horloge, 18e eeuw
Resultaat: 1.800 EUR

18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.

Vuurvergulde Empire pendule, 1820
Resultaat: 1.800 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...

Franse Napoleon III tafelklok, 1870
Resultaat: 720 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde Napoleon III religieuze, met zilverdraad ingelegde tafelklok. J. Mathe, Paris. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In go...

Schilderijklok met speelwerk
Resultaat: 700 EUR

19e Eeuwse Duitse schilderijklok met speelwerk. Cylinderrol. Functies niet getest. Afmeting: 85 x 100 x 21 cm. In goede staat.

Engelse tafelklok
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten bracket klok, met twee maal snek, slagwerk op grote bel. Groot uurwerk. Gemerkt Sanders Newburn. Minimale fineerschade. Afmeting: 50 x 28 x 15 cm. In goed...

Duitse datum-tafelklok, 1910
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten datum-tafelklok. Circa 1910. Functies niet getest. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met achtdaags-uurwerk en vergulde messing wijzerplaat. John Spence Market Harborough. Afmeting: 194 x 47 x 23 cm. In goede staat.

Weense 3-gewichten regulateur
Resultaat: 375 EUR

Antieke Weense notenhouten drie-gewichten regulateur met halve zuilen. Klok heeft kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Arabier, onder originele glazen stolp. Circa 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 52 x 38 x 17 cm. In goede staat.

Weense portaalklok
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Weense portaalklok met wortelnoten fineer en geeboniseerde zuilen. Klok heeft kwartier-slag op twee gongspiralen, met wekker functie op bel. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43,5 cm....

Franse pendule onder stolp, 1860
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse vergulde pendule onder stolp. Louis Philippe. Circa 1860. Met serres porseleinen plaquettes. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 4...

Friese stoelklok
Resultaat: 330 EUR

Handbeschilderde oude Friese stoelklok met wekker, maanstand en datum. 20e Eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Louis Seize pendule
Resultaat: 330 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde pendule op marmeren basement. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Franse wand/bureau klok
Resultaat: 330 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen wand/bureau klok met steunstandaard. Met achtdaags stil echappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 6 x 16 cm ø. In goede staat.

Franse mini pendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 300 EUR

Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule met jager en jachthoorn. Zéér mooie vergulding! Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Duitse Bergman klok
Resultaat: 300 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse houtgestoken Bergmann klok met originele polychromie, sabel + emmer + klokje. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antieke bureau wekker, 1890
Resultaat: 275 EUR

Antieke bureau wekker. Circa 1890. Man speelt trommel. Compositie metaal met messing. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Friese kortstaart klok, ca. 1800
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten Friese kortstaartklok met houden beelden. Circa 1800. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met goede vergulding. Circa 1830. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 39 x 29 x 11 cm. In goede staat.

2x Koekoeksklokken
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Zaanse klok, ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten Zaanse klok. Circa 1900. Jacob Kaas Amsterdam. Klok heeft ankergang en wekker, met messing front. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Kleinere oude restauraties. Uurwerk spillegang, tandwiel los erbij. Afmeting: 73 cm. In redelijke staat.

Reiswekker met hygrometer
Resultaat: 200 EUR

Franse vergulde messing reiswekker met temperatuurmeter, hygrometer en seconden aanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 20 x 8 cm. In goede staat.

Tafelpendule, Jugendstil
Resultaat: 200 EUR

Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Engelse mahoniehouten staande klok
Resultaat: 194 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met 18e eeuws uurwerk. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op bel. Gesigneerd 'Thomas Cox Thornbury'. Afmeting: H. 206 cm. In goede staat.

Franse pendule, Ridder met paard
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met vergulding. Ridder met paard. Circa 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 46 x 33 x 13 cm. In goede staat.

Miniatuur staande klok, Warmink
Resultaat: 180 EUR

Wortelnoten Warmink staande klok met repetitie halfuur-slag op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Weense wandklok, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse vergulde Weense wandklok met halfuur-slag en touwtjesslinger. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat. Afmeting: 15 x 44 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Friese staartklok, 'Tasma-Gordijk'
Resultaat: 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese gesigneerde staartklok met bruidskrans door L.D. Tasma-Gordijk. Originele kleur en gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 150 x 36 x 22 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 18e eeuw.
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse gesigneerde Engelse staande klok door Will. M. Hellyers South Moulton. Eikenhouten gave klokkast. Afmeting: H. 218 cm. In goede staat.

Oude messing reiswekker
Resultaat: 175 EUR

Kleine oude messing reiswekker met dag en datumaanduiding en porseleinen plaquettes met putti. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Franse kolompendule , 1870
Resultaat: 155 EUR

Grote antieke Franse mahoniehouten kolompendule met bronzen ornament. Circa 1870. Napoleon III, met brocot visible. Klok heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afmeting: 51 x 26 x 15 cm. In goede s...

Franse console wandklok
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse notenhouten console wandklok met florale intarsia. Circa 1840. Kleine beschadigingen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 57 cm. + 23 x 34 ...

Engelse tafelklok (snek)
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met snek en kwartierslag op zes gongstaven + gegraveerde wijzerplaat. Functies niet getest. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Koekoeksklokken
Resultaat: 150 EUR

Twee kleinere antieke Duitse koekoeksklokken. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.

Kienzle vrijslinger, 1890
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Duitse Gründerzeit Kienzle vrijslinger met halve zuilen, kroon en tollen. Circa 1890. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse regulateur, ca. 1870
Resultaat: 150 EUR

Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur. Circa: 1870. Met achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding. Slinger bedeukt. Afmeting: 120 cm. Verder in goede staat.

Kolompendule onder stolp.
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse zwarte Weense portaal pendule in zwarte vitrinekast met albast zuilen. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk en touwtjesslinger. Afmeting: 42 x 28 x 14 cm. en 61 x 39 x 20 cm. In goede s...

Kleine oude reiswekker
Resultaat: 140 EUR

Zeer kleine oude reiswekker met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Engelse pubklok
Resultaat: 130 EUR

Oude Engelse pubklok. 20e Eeuw. Gemerkt G. Featmet Keighley England. Functie niet getest. Afmeting: 12 x 38 cm ø. In goede staat.

Kolom pendule
Resultaat: 125 EUR

Antieke Franse mahoniehouten kolompendule met florale intarsia en vergulde messing ornamenten. Circa 1860. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Franse Japy Freres pendule
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse albasten pendule met albast wijzerplaat en vergulde ornamenten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: 29 x 33 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Louise Philippe kolompendule
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse Louis Philippe kolompendule met boulle inlegwerk en schildpad met vergulde bronzen capitellen. Inleg deels mist. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: ...

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Duitse wortelnoten tafelklok met ijzeren uurwerk en emaille wijzerplaat. Mogelijk huwelijk. 19e Eeuw. Met veerbussen, halfuur-slag en ankergang. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Pendule onder stolp, 1860
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse romantische pendule onder glasstolp. Circa 1860. Haarlijn in compositie metaal en voetje figuur beschadigd. Emaille wijzerplaat haarlijnen. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag ...