36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.000 EUR

Amsterdams staand horloge, 18e eeuw
Resultaat: 1.800 EUR

Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw
Resultaat: 2.500 EUR

Franse Carrara pendule , 1780
Startprijs 1.800 EUR

Franse kogelpendule, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR

Grote 8-bellen klok
Startprijs 3.200 EUR

Lectura pendule
Startprijs 2.850 EUR

Franse Napoleon III tafelklok, 1870
Resultaat: 720 EUR

Bronzen olifanten-pendule
Startprijs 400 EUR

Weense portaalklok
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame vuurvergulde Franse Charles Dix pendule
Startprijs 3.000 EUR

Franse pendule, 1870
Startprijs 1.100 EUR

Friese kortstaart klok, ca. 1800
Resultaat: 250 EUR

Weense 3-gewichten regulateur
Resultaat: 375 EUR

Vuurvergulde pendule onder stolp
Startprijs 200 EUR

Franse console wandklok
Resultaat: 150 EUR

Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp
Resultaat: 375 EUR

Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 250 EUR

Franse pendule, 1860
Startprijs 570 EUR

Engelse tafelklok
Resultaat: 650 EUR

Zaanse klok, ca. 1900
Resultaat: 200 EUR

Friese stoelklok
Resultaat: 330 EUR

Vuurvergulde Empire pendule, 1820
Resultaat: 1.800 EUR

Capucine officiersklok, 1820
Startprijs 1.100 EUR