36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Amsterdams staand horloge 3500
Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.000 EUR
Amsterdams staand horloge, 18e eeuw 3501
Amsterdams staand horloge, 18e eeuw

1.800 EUR

Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw 3502
Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw

2.500 EUR

Franse Carrara pendule , 1780 3503
Franse Carrara pendule , 1780
Startprijs 1.800 EUR
Franse kogelpendule, 19e eeuw 3504
Franse kogelpendule, 19e eeuw
Startprijs 650 EUR
Grote 8-bellen klok 3505
Grote 8-bellen klok
Startprijs 3.200 EUR
Lectura pendule 3506
Lectura pendule
Startprijs 2.850 EUR
Franse Napoleon III tafelklok, 1870 3507
Franse Napoleon III tafelklok, 1870

720 EUR

Bronzen olifanten-pendule 3508
Bronzen olifanten-pendule
Startprijs 400 EUR
Weense portaalklok 3509
Weense portaalklok

350 EUR

Zeldzame vuurvergulde Franse Charles Dix pendule 3510
Zeldzame vuurvergulde Franse Charles Dix pendule
Startprijs 3.000 EUR
Franse pendule, 1870 3511
Franse pendule, 1870
Startprijs 1.100 EUR
Friese kortstaart klok, ca. 1800 3512
Friese kortstaart klok, ca. 1800

250 EUR

Weense 3-gewichten regulateur 3513
Weense 3-gewichten regulateur

375 EUR

Vuurvergulde pendule onder stolp 3514
Vuurvergulde pendule onder stolp
Startprijs 200 EUR
Franse console wandklok 3515
Franse console wandklok

150 EUR

Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp 3516
Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp

375 EUR

Franse vuurvergulde pendule 3517
Franse vuurvergulde pendule

250 EUR

Franse pendule, 1860 3518
Franse pendule, 1860
Startprijs 570 EUR
Engelse tafelklok 3519
Engelse tafelklok

650 EUR

Zaanse klok, ca. 1900 3520
Zaanse klok, ca. 1900

200 EUR

Friese stoelklok 3521
Friese stoelklok

330 EUR

Vuurvergulde Empire pendule, 1820 3522
Vuurvergulde Empire pendule, 1820

1.800 EUR

Capucine officiersklok, 1820 3523
Capucine officiersklok, 1820
Startprijs 1.100 EUR