Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
55 Resultaten
Kavel: 3000

Zeer grote Steiff giraf

Resultaat: 155 EUR

Zeer grote Duitse Steiff etalage giraffe met Knopf im Ohr. Met papieren etiket en serienummer. 20e Eeuw. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3001

Märklin treinset

Resultaat: 275 EUR

Uitgebreide Duitse 60-er jaren Märklin treinset met diverse wagons, travo, rails etc. In doosjes. Afmeting: 50 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3002

Franse 'S.F.B.J. Paris' pop.

Startprijs 350 EUR

Antieke Franse 'S.F.B.J. Paris' (karakter)pop, nr. 236/6. Met papier maché todlerlijf, open/gesloten mond, en mohair pruik. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3003

Pop met porseleinen hoofd

Startprijs 150 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam en slaapogen. Circa 1930. Gemerkt B.P. met gekruide degens en nr. 624/14. Afmeting: 66 cm. In goede staat.


Kavel: 3004

Pop met porseleinen hoofd

Startprijs 150 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen Armand Marseille pop met babylichaam en slaapogen. Nr. 990/13. Circa 1920. Afmeting: 54 cm. In goede staat.


Kavel: 3005

Lot blikken speelgoed (8x)

Resultaat: 150 EUR

Lot van acht delen blikken speelgoed. Onder andere: Battery Functie. Eén TN Japan, één Alps Japan, één San Japan, één Arnold Jimmy (Duitsland), één Yokohama Japan, één Downy Tomiyama, één spaarpot rij...


Kavel: 3006

Antieke Ado Speelgoed vrachtwagen

Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollandse Ado Renbode speelgoed vrachtwagen. Circa 1930 - 1950. Wielen later. Afmeting: 19 x 54 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

Pop, 'Simon Halby', ca. 1895.

Resultaat: 265 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Simon Halby' pop, nr. 1078/13. Circa 1895. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en antieke kleding. Afmeting: 65 cm. In goede staat.


Kavel: 3008

Meccano Hornby trainset

Startprijs 50 EUR

Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3009

Doll stoommachine 1920

Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Doll stoommachine omstreeks 1910 met originele lithografie en messing stoomketel en schoorsteen 18x17x19cm. Cond:G


Kavel: 3010

Steiff beer, Hr. Bommel

Resultaat: 75 EUR

Steiff Olivier B. Bommel Bär (Braun 40), exklusiv für Holland 1998, Limited Edition 212/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.


Kavel: 3011

Steiff beer, Coca Cola

Startprijs 50 EUR

Steiff Coca-Cola Polar Bear Cub), Limited Edition 3354/10.000, compleet in originele doos met certificaat. In goede staat.


Kavel: 3012

2x Schildpadpoppen

Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes, gemodelleerd haar en vaste ogen. Nr. 44 'Ursel' + Nr. 45 'Erika'. Afmeting 40 - 42 cm. In goede staat.


Kavel: 3013

2x Schildpadpoppen

Startprijs 45 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes en gemodelleerd haar. 'Euchen' + 'Cristel' (Nr. 34). Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 3014

2x Schildpadpoppen

Startprijs 60 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes, geschilderde ogen en glazen slaapogen, met gemodelleerd haar. Nr. 42 'Inge'+ Nr. 45 'Katrin'. Afmeting 41 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 3015

2x Mechanisch speelgoed

Resultaat: 45 EUR

Twee delen oud/antiek mechnisch speelgoed. Eén maal Japan, beertje met stofzuiger, 50-er jaren. Eén maal beertje, circa 1930, vermoedelijk Duitsland. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3016

Steiff beer, Mituyu beautiful winter

Startprijs 75 EUR

Steiff Mifuyu - Beautiful Winter White 26, exclusively for Japan 1998, Limited Edition 1653/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.


Kavel: 3017

Pop, 'Majestie Regt', 'Kley Hahn', ca. 1907.

Startprijs 175 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen 'Majestie Regt' pop van Kley Hahn. Circa 1907. Pop heeft prachtige antieke kleding en geleed lichaam. Afmeting: 68 cm. In goede staat.


Kavel: 3018

Elastolin soldaten

Resultaat: 50 EUR

Lot van acht vroege Duitse elastolin soldaten. Eén haarscheur arm. Circa 1915. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In goede staat.


Kavel: 3019

Lot dieren lineol (11x)

Startprijs 50 EUR

Lot van elf Duitse lineol dieren. Circa 1930. Afmeting: 1 - 6 cm. In goede staat.


Kavel: 3020

Lot Duitse elastolin Indianen (18x)

Resultaat: 85 EUR

Lot van achttien Duitse elastolin Indianen figuren. Circa 1930 - 1940. Paar haarscheuren. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3021

Blikken lineol koets, 1930-1940

Startprijs 130 EUR

Duitse blikken lineol militaire koets. Circa 1930 - 1940. Licht bespeeld. Afmeting: 29 cm. In goede staat.


Kavel: 3022

Poppenwagen, 1900

Startprijs 50 EUR

Antieke poppenwagen met originele beschildering. Circa 1900. Scheur in verdek. Afmeting: 67 x 55 x 70 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3023

Pop, 'Carl Hartman', 1910.

Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.