Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Märklin treinset
Resultaat: 275 EUR

Uitgebreide Duitse 60-er jaren Märklin treinset met diverse wagons, travo, rails etc. In doosjes. Afmeting: 50 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.

Pop, 'Heinrich Handwerck', ca. 1900.
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Heinrich Handwerck' pop, nr. 99/112. Circa 1900. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Pop, 'Bruno Schmidt', 1930.
Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.

Pop, 'Bruno Schmidt', circa 1920.
Resultaat: 30 EUR

Antiek Duitse 'Bruno Schmidt' celluloid pop. Jongen, Philip. Pop heeft stoffen lijf en papier maché gelede armen. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Poppenwagen, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.

Pop, 'Kammer Reinhardt', 1914.
Resultaat: 65 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop, nr. 126, 'Mein lieblingsbaby'. Circa 1914. Pop heeft oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Pop, 'Baehr & Proeschild', 1914.
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse 'Baehr & Proeschild' porseleinen pop, Nr.: 585. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig babylichaam, pruik van echt haar, en open, gesloten mond. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', 1894.
Resultaat: 65 EUR

Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Pop, 'Kammer Reinhardt', 1915.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop (jongen). Nr.: 126. Circa 1915. 'Mein liebling baby'. Pop heeft vijf-delig babylichaam, perzikhuid en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Karakterpop, 'Hertel Schwab', 1912.
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' karakterpop, Nr.: 151. Circa 1912. Pop met oude schoenen en kleding. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Schildpadpoppen
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes, gemodelleerd haar en vaste ogen. Nr. 44 'Ursel' + Nr. 45 'Erika'. Afmeting 40 - 42 cm. In goede staat.

Antieke Ado Speelgoed vrachtwagen
Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollandse Ado Renbode speelgoed vrachtwagen. Circa 1930 - 1950. Wielen later. Afmeting: 19 x 54 x 19 cm. In goede staat.

Zeer grote Steiff giraf
Resultaat: 155 EUR

Zeer grote Duitse Steiff etalage giraffe met Knopf im Ohr. Met papieren etiket en serienummer. 20e Eeuw. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.

Lot oude/antieke poppenpruiken en schoenen
Startprijs 25 EUR

Lot diverse oude/antieke poppenpruiken voor porseleinen poppen. Afmeting: circa 15 x 25 x 10 cm. In goede staat en Lot diverse oude/antieke poppenschoenen. Afmeting: 14 x 20 x 7 cm. In goede staat.

Antieke rieten poppenwagen, 1920.
Startprijs 15 EUR

Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.

Pop, 'Lenci' (?), Antiek
Resultaat: 30 EUR

Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.

Pop, 'Kammer & Reinhardt', circa 1920.
Resultaat: 45 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kammer & Reinhardt' pop, nr. 126. Circa 1920. Pop heeft mohair pruik, flirt ogen en antieke kleding. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', ca. 1900.
Startprijs 45 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 370, 2,5 Dep. Circa 1900. Compleet met kleertjes en mohair pruik. Pop heeft lederbalg lichaam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Steiff Holland Bär
Startprijs 60 EUR

Steiff Holland Bär Blau 36, exklusiv für Holland 1999, nummer 1309, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Steiff Monaco
Startprijs 60 EUR

Steiff Monaco-Bear 1995, Hercule Teddy Bear 28, Limited edition 1556/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Karakterpop, 'Burggrup', ca. 1930.
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Burggrup' pop, nr. 169. Voor Simon - Hofmeister. Circa 1930. Met vijf-delig papier maché lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Pop, ongemerkt/Frankrijk, ca. 1915.
Startprijs 50 EUR

Antieke Franse (?) porseleinen pop. Circa 1915. Ongemerkt. Met pruik van echt haar, antieke kleding. Pop heeft geleed lichaam. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Steiff Reginald Oliver
Startprijs 70 EUR

Steiff Reginald Oliver Smythe, special North American Edition 1997/98, nummer 859, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Steif Metha
Startprijs 80 EUR

Steiff Teddynärin Metha 42 (Alsterhaus), nummer 1104/1500, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.