Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
23 Resultaten
Kavel: 3001

Märklin treinset

Resultaat: 275 EUR

Uitgebreide Duitse 60-er jaren Märklin treinset met diverse wagons, travo, rails etc. In doosjes. Afmeting: 50 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3007

Pop, 'Simon Halby', ca. 1895.

Resultaat: 265 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Simon Halby' pop, nr. 1078/13. Circa 1895. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en antieke kleding. Afmeting: 65 cm. In goede staat.


Kavel: 3000

Zeer grote Steiff giraf

Resultaat: 155 EUR

Zeer grote Duitse Steiff etalage giraffe met Knopf im Ohr. Met papieren etiket en serienummer. 20e Eeuw. Afmeting: 152 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3005

Lot blikken speelgoed (8x)

Resultaat: 150 EUR

Lot van acht delen blikken speelgoed. Onder andere: Battery Functie. Eén TN Japan, één Alps Japan, één San Japan, één Arnold Jimmy (Duitsland), één Yokohama Japan, één Downy Tomiyama, één spaarpot rij...


Kavel: 3006

Antieke Ado Speelgoed vrachtwagen

Resultaat: 140 EUR

Antieke Hollandse Ado Renbode speelgoed vrachtwagen. Circa 1930 - 1950. Wielen later. Afmeting: 19 x 54 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 3023

Pop, 'Carl Hartman', 1910.

Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse 'Carl Hartman' porseleinen pop. Nr.: 3.30. Circa 1910. Pop heeft geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 67 cm. In goede staat.


Kavel: 3025

Karakterpop, 'Hertel Schwab', 1912.

Resultaat: 100 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Hertel Schwab' karakterpop, Nr.: 151. Circa 1912. Pop met oude schoenen en kleding. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 3020

Lot Duitse elastolin Indianen (18x)

Resultaat: 85 EUR

Lot van achttien Duitse elastolin Indianen figuren. Circa 1930 - 1940. Paar haarscheuren. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3028

Pop, 'Kammer Reinhardt', 1915.

Resultaat: 80 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop (jongen). Nr.: 126. Circa 1915. 'Mein liebling baby'. Pop heeft vijf-delig babylichaam, perzikhuid en mohair pruik. Afmeting: 54 cm. In goede staat.


Kavel: 3032

Pop, 'Ernst Heubach', 1926.

Resultaat: 80 EUR

Grote antiek Duits porseleinen 'Ernst Heubach' pop, nr. 342. Circa 1926. Met pruik van echt haar, flirt ogen en prachtig papier maché lichaam en antieke kleding. Afmeting: 70 cm. In goede staat.


Kavel: 3038

Pop, 'Baehr & Proeschild', 1914.

Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse 'Baehr & Proeschild' porseleinen pop, Nr.: 585. Circa 1914. Pop heeft vijf-delig babylichaam, pruik van echt haar, en open, gesloten mond. Afmeting: 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Steiff beer, Hr. Bommel

Resultaat: 75 EUR

Steiff Olivier B. Bommel Bär (Braun 40), exklusiv für Holland 1998, Limited Edition 212/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.


Kavel: 3031

Pop, 'Heinrich Handwerck', ca. 1900.

Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse porseleinen 'Heinrich Handwerck' pop, nr. 99/112. Circa 1900. Pop heeft geleed lichaam, mohair pruik en oude kleertjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.


Kavel: 3037

Pop, 'Armand Marseille', 1894.

Resultaat: 65 EUR

Antieke 'Armand Marseille' porseleinen pop. Nr.: 1894/3. Pop heeft papier maché geleed lijf, kleertjes en pruik van echt haar. Afmeting: 42 cm. In goede staat.


Kavel: 3040

Pop, 'Kammer Reinhardt', 1914.

Resultaat: 65 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kammer Reinhardt' pop, nr. 126, 'Mein lieblingsbaby'. Circa 1914. Pop heeft oude kleertjes en mohair pruik. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3012

2x Schildpadpoppen

Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes, gemodelleerd haar en vaste ogen. Nr. 44 'Ursel' + Nr. 45 'Erika'. Afmeting 40 - 42 cm. In goede staat.


Kavel: 3018

Elastolin soldaten

Resultaat: 50 EUR

Lot van acht vroege Duitse elastolin soldaten. Eén haarscheur arm. Circa 1915. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In goede staat.


Kavel: 3015

2x Mechanisch speelgoed

Resultaat: 45 EUR

Twee delen oud/antiek mechnisch speelgoed. Eén maal Japan, beertje met stofzuiger, 50-er jaren. Eén maal beertje, circa 1930, vermoedelijk Duitsland. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3048

Pop, 'Kammer & Reinhardt', circa 1920.

Resultaat: 45 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Kammer & Reinhardt' pop, nr. 126. Circa 1920. Pop heeft mohair pruik, flirt ogen en antieke kleding. Afmeting: 52 cm. In goede staat.


Kavel: 3049

Poppenwagen, 19e eeuw.

Resultaat: 40 EUR

Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 3050

Pop, 'Bruno Schmidt', circa 1920.

Resultaat: 30 EUR

Antiek Duitse 'Bruno Schmidt' celluloid pop. Jongen, Philip. Pop heeft stoffen lijf en papier maché gelede armen. Afmeting: 26 cm. In goede staat.


Kavel: 3051

Pop, 'Lenci' (?), Antiek

Resultaat: 30 EUR

Antieke 'Lenci' pop (?). Eerste helft 20e eeuw. Met bespeelde stoffen lichaam, mohair pruik, beschilderde ogen en mond. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3054

Pop, 'Bruno Schmidt', 1930.

Resultaat: 25 EUR

Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.