Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Märklin treinset 3001
Märklin treinset

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Pop, 'Simon Halby', ca. 1895. 3007
Pop, 'Simon Halby', ca. 1895.

Resultaat:

265 EUR

Verkocht
Zeer grote Steiff giraf 3000
Zeer grote Steiff giraf

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Lot blikken speelgoed (8x) 3005
Lot blikken speelgoed (8x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Ado Speelgoed vrachtwagen 3006
Antieke Ado Speelgoed vrachtwagen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Pop, 'Carl Hartman', 1910. 3023
Pop, 'Carl Hartman', 1910.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Karakterpop, 'Hertel Schwab', 1912. 3025
Karakterpop, 'Hertel Schwab', 1912.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Duitse elastolin Indianen (18x) 3020
Lot Duitse elastolin Indianen (18x)

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Pop, 'Kammer Reinhardt', 1915. 3028
Pop, 'Kammer Reinhardt', 1915.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pop, 'Ernst Heubach', 1926. 3032
Pop, 'Ernst Heubach', 1926.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pop, 'Baehr & Proeschild', 1914. 3038
Pop, 'Baehr & Proeschild', 1914.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Steiff beer, Hr. Bommel 3010
Steiff beer, Hr. Bommel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Pop, 'Heinrich Handwerck', ca. 1900. 3031
Pop, 'Heinrich Handwerck', ca. 1900.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Pop, 'Armand Marseille', 1894. 3037
Pop, 'Armand Marseille', 1894.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Pop, 'Kammer Reinhardt', 1914. 3040
Pop, 'Kammer Reinhardt', 1914.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Schildpadpoppen 3012
2x Schildpadpoppen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Elastolin soldaten 3018
Elastolin soldaten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Mechanisch speelgoed 3015
2x Mechanisch speelgoed

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Pop, 'Kammer & Reinhardt', circa 1920. 3048
Pop, 'Kammer & Reinhardt', circa 1920.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Poppenwagen, 19e eeuw. 3049
Poppenwagen, 19e eeuw.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pop, 'Bruno Schmidt', circa 1920. 3050
Pop, 'Bruno Schmidt', circa 1920.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Pop, 'Lenci' (?), Antiek 3051
Pop, 'Lenci' (?), Antiek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Pop, 'Bruno Schmidt', 1930. 3054
Pop, 'Bruno Schmidt', 1930.

Resultaat:

25 EUR