Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Perzische tapijtjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude Perzische kleden. Eén groot, 210 x 106 cm met floraal abstract. Iets versleten. Eén klein, 70 x 96 cm in de kleuren roodbruin, floraal. Goed. In redelijk/goede staat.

Groot Perzisch kleed, 127 x 212 cm.
Resultaat: 55 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, blauw, zwart, oranje. Afmeting: 127 x 212 cm. In goede staat.

2x Perzisch kleed
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Perzische kleden. Iran. Fijngeknoopt in de kleuren: Rood, groen, blauw, oranje etc. Afmeting: 170 x 125 cm + 175 x 116 cm. In goede staat.

2x Perzisch kleed
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Perzische kleden met florale decors in de kleuren: Rood, zwart, oker etc. Afmeting: 123 x 80 cm + 140 x 89 cm. In goede staat.

5x Kleine tapijten
Startprijs 60 EUR

Vijf kleinere oude Perzische kleden. Afmeting: 63 - 147 cm. In redelijk/goede staat.

5x Perzische kleden
Resultaat: 52 EUR

Vijf oude kleinere Perzische kleden. Afmeting: circa 50 -130 cm. Eén keer gemerkt Dhoroks, twee keer gemerkt Dulutsch. In redelijk/goede staat.

4x Perzische kleden
Startprijs 50 EUR

Vier oude Perzische kleden (kameelzak). Afmeting: 40 - 108 cm. In redelijk/goede staat.

3x Perzische kleden
Resultaat: 63 EUR

Drie oude Perzische kleden. Lichte beschadigingen. Afmeting: 107 - 145 cm. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 196 x 120 cm
Startprijs 50 EUR

Oud Perzisch tapijt met florale decors in de kleur rood etc. Afmeting: 196 x 120 cm. In redelijke staat.

Perzisch kleed, 195 x 116 cm.
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed. Abstract floraal. Iets sleets. Afmeting: 195 x 116 cm. In redelijke staat.

2x Perzisch tapijt
Resultaat: 90 EUR

Twee oude Perzische kleden. Meerkleurig. Afmeting: 110 x 146 cm + 208 x 125 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 196 x 102 cm
Resultaat: 65 EUR

Oud Perzisch kleed met florale decors, in de kleuren: Rood-blauw-zwart etc. Afmeting: 196 x 102 cm. In redelijk/goede staat.

Nepalees kleed, 250 x 209 cm
Resultaat: 60 EUR

Oud Nepalees kleed. Kleur: grijs/blauw/oranje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 250 x 209 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 172 x 257 cm.
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Perzisch kleed met florale decors. Kleuren: Rood, oker, bruin, groen etc. Afmeting: 172 x 257 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 221 x 305 cm.
Resultaat: 90 EUR

Groot oud Perzisch kleed met florale decors. Hoge kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 221 x 305 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 203 x 317 cm
Resultaat: 220 EUR

Zéér groot oud Perzisch kleed met florale decors, in de kleuren turkoois, rood etc. Heeft reiniging nodig. Afmeting: 203 x 317 cm. In goede staat.

Oud (zijde) wandkleed met Arabische figuren voorstelling.
Resultaat: 35 EUR

Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.

Groot Kelim kleed, 170 x 230 cm.
Resultaat: 80 EUR

Groot oud Perzisch Kelim kleed in de kleuren: Oranje, blauw, zwart, bruin, creme etc. Afmeting: 170 x 230 cm. In redelijk/goede staat.

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 110 EUR

Groot oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, zwart, blauw etc. Afmeting: 257 x 214 cm. In goede staat.

6x Perzisch, Divers
Resultaat: 60 EUR

Zes maal Perzisch. Onder andere: Kussens, kameelzak, kleed. In diverse kleuren. Afmeting: 40 - 95 cm. In goede staat.

3x Perzische kleden, 100 - 150 cm.
Resultaat: 90 EUR

Drie oude Perzische kleden in aarde-tinten. Afmeting: 100 - 150 cm. In goede staat.

2x Perzisch kleed
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Perzische kleden in de kleuren: Blauw, rood, oranje, bruin etc. Afmeting: 117 x 82 cm + 218 x 119 cm. In redelijk/goede staat.

Nepalees kleed, 200 x 144 cm.
Resultaat: 70 EUR

Oud Nepalees kleed. Kleur: zalm/blauwgrijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 144 cm. In goede staat.

Nepalees kleed, 206 x 162 cm.
Resultaat: 60 EUR

Oud Nepalees kleed. Kleur: blauw/rood etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 162 cm. In goede staat.