Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
525 Resultaten
Kavel: 2000

Staande bronzen lamp

Startprijs 1.250 EUR

Grote originele bronzen Jugendstil lamp met gemonogrammeerd glas-in-lood lampenkap. Monogram L of F. Naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 83 x 44 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2001

Lamp met putti

Startprijs 125 EUR

Antieke Franse Christoffle bronzen tafellamp met putti. Circa 1920. Afmeting: 39 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Lamp met 3 leeuwen

Resultaat: 200 EUR

Bronzen tafellamp met drie leeuwen en jonge knaap. 20e Eeuw. Eén leeuw mist schroeven voor bevestiging. Afmeting: 69 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Naaikastje met been

Startprijs 900 EUR

Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...


Kavel: 2004

Bordenrek + tinnen lepels

Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Empire-stijl messing hanglamp

Startprijs 400 EUR

Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2006

Franse reissecretaire, 1860

Resultaat: 350 EUR

Chique antieke Franse palissanderhouten reissecretaire met vergulde bronzen versieringen + originele sleutel. Circa 1860. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2007

Paar grote Arabische figuren met dienblad

Startprijs 1.500 EUR

Een paar grote Arabische figuren met dienblad. Circa: 1900. Hout uitgesneden, polychroom beschilderd. Afmeting: 158 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Joodse olielamp, Chanoeka

Startprijs 500 EUR

Antieke Oosterse koperen Joodse olielamp, Chanoeka. 19e Eeuw. Met gespijkerde schrift. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

2x Roodbruin marmeren zuilen

Startprijs 300 EUR

Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2010

2x Putti kaarskandelaren

Resultaat: 160 EUR

Twee grote messing 7-lichts putti kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 35 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2011

2x Porseleinen lampen met brons

Startprijs 240 EUR

Twee antieke handbeschilderde Franse porseleinen lampenvoeten met florale + goud decor. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2012

Empire kroonluchter, Napoleon III

Startprijs 360 EUR

19e Eeuwse Napoleon III Empire kroonluchter voor twaalf kaarsen. Gepatineerd en verguld. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2013

Lepelrek + vijzel, 18e eeuw

Startprijs 250 EUR

Antiek lepelrek met negen tinnen lepels en messing vijzel. Circa 1800. Afmeting: 73 x 55 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

Speeldoos met div. melodieën

Resultaat: 400 EUR

Gerestaureerde gepolitoerde cylinder speeldoos met diverse melodieën. Antiek speelwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2015

Goudweegschaal, 18e eeuw

Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...


Kavel: 2016

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Resultaat: 110 EUR

Twee vergulde 19e eeuwse bronzen Louise Seize wandkaarskandelaren. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 45 x 30 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

2x Oude goudweegschalen

Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...


Kavel: 2018

Likeur keldertje, 1880

Resultaat: 240 EUR

Antiek Frans likeurkeldertje van notenhout met messing beslag, parelachtige sierstenen en porseleinen plaquette. Compleet met kristallen karaffen en zes kristallen glazen met goudrand. Circa 1880. Min...


Kavel: 2019

Ovale schaal met montuur

Resultaat: 190 EUR

Antieke glazen schaal met verguld messing montuur. In Louis Seize-stijl. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2020

Murano kroonluchter

Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2021

Bronzen lamp leeuw

Startprijs 275 EUR

Antieke bronzen tafellamp met mannetjes leeuw en slang, marmeren basement. Circa 1910. In goede staat. In goede staat.


Kavel: 2022

Antieke Franse microscoop in kist

Startprijs 360 EUR

Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Japanse ivoren figuren groep

Startprijs 650 EUR

19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.