Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

 

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
246 Resultaten
Kavel: 2097

Verguld messing pronkdoosje

Resultaat: 900 EUR

Zeldzaam verguld messing pronk dekseldoos in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Doos heeft veertien handgeschilderde miniatuurportretten. Afmeting: 11 x 15 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2477

Chinees agaten sculptuur

Resultaat: 900 EUR

Oude Chinese agaten figuur. Dansende Chinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2355

Russische chronometer

Resultaat: 720 EUR

Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2024

Ivoren penselen houder

Resultaat: 675 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinese of Japanse mammoet ivoren penselen houder op losse lakwerk voet met rondom figuren decors. Gesigneerd. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat. met certificaat ter behoeve v...


Kavel: 2070

Bronzen Aziatische doofpot

Resultaat: 600 EUR

Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...


Kavel: 2201

Antieke viool

Resultaat: 600 EUR

Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2004

Bordenrek + tinnen lepels

Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2079

Kraagkandelaar

Resultaat: 475 EUR

Antieke 17e - 18e eeuwse messing rokkandelaar. Afmeting: 25 x 10,7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2157

Statenbijbel 1714

Resultaat: 475 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel anno 1714. Met gravures Jan Luyken, Jacob + Pieter Keur Dordrecht + Pieter Rotterdam te Amsterdam. Afmeting: 12 x 28 x 43 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2214

Chinees ivoren snijstuk.

Resultaat: 475 EUR

Groot 19e eeuws Chinees ivoren snijstuk met figuren en florale decors. Struisvogel-ei is later gemonteerd. Basis stuk ingelijmd. Afmeting: 47 x 10 cm ø. In redelijke staat. met certificaat ter behoeve...


Kavel: 2521

Ivoren Magic Ball, circa 1900

Resultaat: 475 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal met geisha en draken decors. Acht lagen. Circa: 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites


Kavel: 2025

Chinees ivoren beeldje, Mandenverkoper

Resultaat: 450 EUR

Antiek Chinees ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.


Kavel: 2014

Speeldoos met div. melodieën

Resultaat: 400 EUR

Gerestaureerde gepolitoerde cylinder speeldoos met diverse melodieën. Antiek speelwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2305

2x Zakkroonluchters

Resultaat: 390 EUR

Twee messing vergulde zakkroonluchters in Louis Seize-stijl met porseleinen fitting. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2034

2x Cassolettes met brons

Resultaat: 375 EUR

Twee grote marmeren cassolettes met brons, guirlandes en kraanvogels. Circa 1890. Afmeting: 49 x 17 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2183

Gietijzeren houtkachel

Resultaat: 360 EUR

Oude gietijzeren Jugendstil-stijl houtkachel met tollen en voorplaat. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 111 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2006

Franse reissecretaire, 1860

Resultaat: 350 EUR

Chique antieke Franse palissanderhouten reissecretaire met vergulde bronzen versieringen + originele sleutel. Circa 1860. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2284

2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820

Resultaat: 325 EUR

Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2074

Japanse wierookbrander, 19e eeuw

Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne wierookbrander met tempelhond en florale decors. Afmeting: 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2119

Antieke hangpetroleumlamp

Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren en rozen decor. Circa 1915. Vier rose glazen kaarsenranden missen. Afmeting: 60 x 55 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2215

Ivoren beeldje, Mandenverkoper

Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Japans ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Afmeting: 8 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.


Kavel: 2343

2x Antieke Japanse cloisonne vazen

Resultaat: 280 EUR

Twee antieke Japanse cloisonne vazen met florale en paradijsvogels + vlinder decors. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In goede staat.


Kavel: 2043

Miniatuur porseleinkast met inhoud

Resultaat: 275 EUR

Hollandse miniatuur porseleinkast met elf delen oud/antiek Chinees miniatuur porselein. Twee helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 61 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2053

WMF Jugendstil tafellamp

Resultaat: 275 EUR

Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.