36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Beschilderde kraantjeskan
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse beschilderde tinnen kraantjeskan met landschap decor, boerderij met figuren. 20e Eeuw. Deukje bovenrand. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Resultaat: 25 EUR

2 Bureausets
Resultaat: 25 EUR

Staande petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

4 Delen koper, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Vier delen 19e eeuws koperwerk. Eén maal hengselbak, één treef, één beddepan, één koekenpan. Afmeting: 33 - 50 cm. In goede staat.

3 Delen divers
Resultaat: 20 EUR