Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verguld messing pronkdoosje
Resultaat: 900 EUR

Zeldzaam verguld messing pronk dekseldoos in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Doos heeft veertien handgeschilderde miniatuurportretten. Afmeting: 11 x 15 x 14 cm. In goede staat.

Chinees agaten sculptuur
Resultaat: 900 EUR

Oude Chinese agaten figuur. Dansende Chinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Russische chronometer
Resultaat: 720 EUR

Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Ivoren penselen houder
Resultaat: 675 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinese of Japanse mammoet ivoren penselen houder op losse lakwerk voet met rondom figuren decors. Gesigneerd. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat. met certificaat ter behoeve v...

Bronzen Aziatische doofpot
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...

Antieke viool
Resultaat: 600 EUR

Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.

Bordenrek + tinnen lepels
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.

Kraagkandelaar
Resultaat: 475 EUR

Antieke 17e - 18e eeuwse messing rokkandelaar. Afmeting: 25 x 10,7 cm ø. In goede staat.

Statenbijbel 1714
Resultaat: 475 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel anno 1714. Met gravures Jan Luyken, Jacob + Pieter Keur Dordrecht + Pieter Rotterdam te Amsterdam. Afmeting: 12 x 28 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees ivoren snijstuk.
Resultaat: 475 EUR

Groot 19e eeuws Chinees ivoren snijstuk met figuren en florale decors. Struisvogel-ei is later gemonteerd. Basis stuk ingelijmd. Afmeting: 47 x 10 cm ø. In redelijke staat. met certificaat ter behoeve...

Ivoren Magic Ball, circa 1900
Resultaat: 475 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal met geisha en draken decors. Acht lagen. Circa: 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Chinees ivoren beeldje, Mandenverkoper
Resultaat: 450 EUR

Antiek Chinees ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Speeldoos met div. melodieën
Resultaat: 400 EUR

Gerestaureerde gepolitoerde cylinder speeldoos met diverse melodieën. Antiek speelwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm. In zeer goede staat.

2x Zakkroonluchters
Resultaat: 390 EUR

Twee messing vergulde zakkroonluchters in Louis Seize-stijl met porseleinen fitting. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.

2x Cassolettes met brons
Resultaat: 375 EUR

Twee grote marmeren cassolettes met brons, guirlandes en kraanvogels. Circa 1890. Afmeting: 49 x 17 cm ø. In goede staat.

Gietijzeren houtkachel
Resultaat: 360 EUR

Oude gietijzeren Jugendstil-stijl houtkachel met tollen en voorplaat. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 111 x 38 cm. In goede staat.

Franse reissecretaire, 1860
Resultaat: 350 EUR

Chique antieke Franse palissanderhouten reissecretaire met vergulde bronzen versieringen + originele sleutel. Circa 1860. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In zeer goede staat.

2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820
Resultaat: 325 EUR

Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne wierookbrander met tempelhond en florale decors. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke hangpetroleumlamp
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren en rozen decor. Circa 1915. Vier rose glazen kaarsenranden missen. Afmeting: 60 x 55 cm ø. In goede staat.

Ivoren beeldje, Mandenverkoper
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Japans ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Afmeting: 8 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

2x Antieke Japanse cloisonne vazen
Resultaat: 280 EUR

Twee antieke Japanse cloisonne vazen met florale en paradijsvogels + vlinder decors. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In goede staat.

Miniatuur porseleinkast met inhoud
Resultaat: 275 EUR

Hollandse miniatuur porseleinkast met elf delen oud/antiek Chinees miniatuur porselein. Twee helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 61 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

WMF Jugendstil tafellamp
Resultaat: 275 EUR

Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Murano kroonluchter
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.

Theestoof, Louis Seize
Resultaat: 250 EUR

Prachtige Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Minimale beschadiging. Circa 1800. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.

Antieke bijbel, 17e eeuw
Resultaat: 250 EUR

17e Eeuwse Staten Generaal- bijbel met vijf landkaarten door Jacobs van Wouw 1692. Band beschadigd + diverse vlekken + randschades. Afmeting: 40 x 17 x 28 cm. In redelijke staat.

10 Authenthieke bronzen
Resultaat: 250 EUR

Tien Egyptische authenthieke bronzen grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: bustes, valk, bok, dolk, bijl + dieren. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

Likeur keldertje, 1880
Resultaat: 240 EUR

Antiek Frans likeurkeldertje van notenhout met messing beslag, parelachtige sierstenen en porseleinen plaquette. Compleet met kristallen karaffen en zes kristallen glazen met goudrand. Circa 1880. Min...

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 240 EUR

Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen op piedestals. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 62 x 45 cm. In goede staat.

Affiche circuit van Zandvoort
Resultaat: 230 EUR

Zeldzame Nederlandse afffiche. Circuit van Zandvoort. K.N.M.V. Motorraces Internationale solo en zijspanraces. Circa: 1950. Drukkerij Schippers Nijmegen. Ontwerp D. Rudeman, 1902 - 1980. Lithografie o...

Art Deco lamp, Vrouw
Resultaat: 225 EUR

Mooie Art Deco metalen tafellamp met boogschietende naakte dame. Circa: 1930 - 1940. Afmeting: 41 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.

2x Vuurvergulde kandelaren
Resultaat: 225 EUR

Twee grote vuurvergulde messing Empire kaarskandelaren met bobeches. Circa 1820. Haarscheur in één stam. Afmeting: 25,5 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Haard-voorzet, ca. 1900
Resultaat: 220 EUR

Antieke gietijzeren haard-voorzet met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 210 EUR

Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 68 x 41 cm. In goede staat.

Engelse stick barometer
Resultaat: 210 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Lamp met 3 leeuwen
Resultaat: 200 EUR

Bronzen tafellamp met drie leeuwen en jonge knaap. 20e Eeuw. Eén leeuw mist schroeven voor bevestiging. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

12 Eieren Faberge
Resultaat: 200 EUR

Twaalf Faberge eieren met religieuze voorstelling. House of Faberge genummerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 11 -12 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos
Resultaat: 200 EUR

Zwitserse Reuge speeldoos met cilinder en kam. In notenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 20 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar, 17e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: 11 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Ovale schaal met montuur
Resultaat: 190 EUR

Antieke glazen schaal met verguld messing montuur. In Louis Seize-stijl. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Leitz Leica camera
Resultaat: 190 EUR

Oude Leica gemerkte camera in lederen houder, ook Leica gemerkt. Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar No. 00049. Functies niet getest. Afmeting: 10 x 14,5 x 6 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil hanglamp, 1915
Resultaat: 180 EUR

Antiek koperen hanglamp met glazen kappen en facet geslepen bol. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 50 x 50 cm ø. In goede staat.

2x Bronzen boekensteunen
Resultaat: 175 EUR

Twee grote bronzen boekensteunen met putti in Renaissance-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: circa 24 x 13 x 14 cm. In goede staat.

Antieke WC-pot, Frankrijk
Resultaat: 170 EUR

Antieke porseleinen WC-pot met florale decors. Frankrijk. Afmeting: 47 x 30 x 46 cm. In goede staat.

Boek met vele gravures
Resultaat: 170 EUR

Groot antiek 18e eeuws boek vol gravures. Alle werken van Flavius Josephus by Marten Schagen Amsterdam, Boekverkoper 1732. Eerste pagina's schade. Afmeting: 8 x 26 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Houtkacheltje, 20e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Oude gietijzeren houtkachel. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 44 x 37 cm. In goede staat.

2x Japanse tafellampen, 1900
Resultaat: 170 EUR

Twee antieke Japanse keramieken tafellampen met brons. Decoratie met kraanvogels en schildpadden. Circa 1900. Eén beschadigd. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Luster Mänchen lamp
Resultaat: 170 EUR

Antiek Duitse eikenhouten gestoken Luster Mänchen lamp. Circa 1900. Met groot edelherten gewei en vier electrische lichtpunten. Afmeting: 43 x 112 x 70 cm. In goede staat.

2x Putti kaarskandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee grote messing 7-lichts putti kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 35 cm ø. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 160 EUR

Antieke bronzen hanglamp met drie putti's. Voor kaarsen, drie-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 43 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese bronzen wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese bronzen wierookbrander met vleermuizen-grepen, vergulding en bodemmerk. Afmeting: 18 x 16,5 x 11,5 ø cm. In goede staat.

Parelmoer sieradendoos + spiegel
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke parelmoer belijnde sierradendoos met binnenin spiegels. Afmeting: 6 x 19 x 15 cm. In goede staat.

Canon camera + lens
Resultaat: 150 EUR

Canon EOS 300D Digital Camera, met daarbij Sigma lens 80 - 400 mm F4,5 - 6 APO Optical stabilizer. Compleet in doos met beschrijvingen + draagtasje. Afmeting: 23 - 28 cm. In zéér goede staat.

Gietijzeren voorzet gashaard
Resultaat: 150 EUR

Grote oude gietijzeren voorzet gashaard met dak. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 140 x 37 cm. In goede staat.

2x Chinees brons
Resultaat: 150 EUR

Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.

Oud scheepskompas
Resultaat: 140 EUR

Groot oud scheepskompas van messing met embleem 'Lifeboat compass Nr. 879 Great Britain 1924'. Afmeting: 38 x 37 x 24 cm ø. In goede staat.

Staande Majolica petroleumlamp
Resultaat: 140 EUR

Antieke Majolica stalamp. Historisme petroleumlamp met dubbele brander en compositie metalen monturen. Circa 1880. Glasoliereservoir kapot, verder in goede staat. Afmeting: 66 x 18 cm ø. In goede sta...

Modelboot
Resultaat: 130 EUR

Houten modelboot. 20e Eeuw. Hollandse 17e eeuwse 1-master. Afmeting: 96 x 80 x 21 cm. In goede staat.

Georg Nilsson Gero tin + eiken tafeltje
Resultaat: 130 EUR

Acht maal Georg Nilsson Gero Tin. Eerste helft 20e eeuw. Gehamerd op bijpassend tafeltje. Amsterdamse school-stijl. Afmeting: 4,5 - 48,5 cm. In goede staat.

Twee antieke plated kandelaren
Resultaat: 125 EUR

Twee antieke plated bronzen vijf-lichts kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1930. Afmeting: 28 x 36 cm ø. In goede staat.

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 120 EUR

Grote oude messing weegschaal + gewichtenhouder met slangenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 60 x 20 cm. In goede staat.

2 Boeken: Missale Romanum & Christliche Sitten-Lehr
Resultaat: 120 EUR

Twee boeken: 1x Missale Romanum. Ex decreto Sacrosancti Concilii Tridentini restitutum S. PII V Pontificis Maximi jussu editum aliorum pontificum cura recognitum A Pio X Reformatum et Benedicti XV Auc...

Antieke notenhouten stickbarometer
Resultaat: 120 EUR

Antieke notenhouten stickbarometer voor de Duitse markt. Met bandintarsia en plated aanduiding. 19e Eeuw. Afmeting: 180 cm. In goede staat.

Franse barometer, ca. 1820
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse barometer met originele beschildering + vergulding. Circa 1820. Baserja Ainé A. Besancon. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Chinese miniatuur commode
Resultaat: 120 EUR

Antieke Chinese lakwerk miniatuur commode met zeven laden. Houtgestoken en met goud decor. Circa 1900. Afmeting: 37 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Optica kijker + platen
Resultaat: 120 EUR

Antieke optica kijker van messing met hout + diverse platen in boekvormige houder. Circa 1920. Afmeting: 17 x 20 x 10 cm. en 21 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse verdeelschaal, ca. 1920
Resultaat: 120 EUR

Antieke zeven-delige Japanse of Chinese porseleinen verdeelschaal in roodlak-houder met goud landschap decor. Circa: 1920. Afmeting: 6 - 31 cm ø. In goede staat.

Cloisonne theepot
Resultaat: 120 EUR

Antieke Japanse cloisonne trekpot met slang op deksel en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 8,5 x13 x 8,5 cm ø. In goede staat.

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Twee vergulde 19e eeuwse bronzen Louise Seize wandkaarskandelaren. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 45 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Antiek kruidenrek, ca. 1900
Resultaat: 110 EUR

Antiek eikenhouten kruiden-wandrek. Jugendstil, circa 1915. Met originele keramieken 13-delige voorraadpotten set. Afmeting: 71 x 115 x 21 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke handbeschilderde porseleinen tafel-petroleumlamp met messing en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Antiek tinnen theesetje + samovaar
Resultaat: 110 EUR

Antieke tinnen theeset met samovaar, dienblad + twaalf houders met porseleinen kopjes. Weidmann. Historisme. Afmeting: 50 x 50 x 44 cm. In goede staat.

Chinese theekist + bussen
Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinese lakwerk theekist met tinnen theebussen. Circa 1880. Eén theebus rand los. Lakwerk iets sleets. Foo-honden als pootjes. Afmeting: 14 x 20 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Japans benen plateau
Resultaat: 110 EUR

Groot oud Japans benen plateau met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 29 cm. In goede staat.

3x Tand-ivoren Chinees beeldje
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke tand-ivoren Chinese vrouwen figuren. Gemaakt van tijgertand. Circa 1900. Eén hoofdje gelijmd. In redelijk/goede staat.

Kunsthars sierbol, M.C. Escher 1940
Resultaat: 110 EUR

Kunsthars sierbol met vissen. Naar ontwerp van M.C. Esscher. Circa 1940. 21e Eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.

Oosterse vergulde (bruids)armband
Resultaat: 110 EUR

Oude Oosterse vergulde bruidsarmband met floraal filigrain decor. Afmeting: 10 x 7 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke priester kazuifel
Resultaat: 110 EUR

Oude/antieke priester kazuivel met ondergewaad. Fluweel met goud brocant. Afmeting: 155 cm. In goede staat.

Antiek Galjoen scheepsmodel
Resultaat: 110 EUR

Antiek historisch houten scheepsmodel van een 16e eeuws galjoen met lederen zeilen en originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 80 x 77 x 18 cm. In goede staat.

Venetiaanse glazen kroonluchter
Resultaat: 110 EUR

Oude Venetiaanse glazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 55 cm ø. In goede staat.

2 Lampen, porseleinen voet
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke lampenvoeten met handbeschilderd porselein en compositie metaal. Circa 1890. Geëlektrificeerd. Eén vaas craquele glazuur. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Antieke dekseldoosjes
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke notenhouten dekseldoosjes (snuiftabak), in damesschoen vorm, met ivoor en/of been belijmd. Circa 1900. Eén schoen bevat dobbelstenen in schoenzool om te schudden achter glas. Afmeting: 11...

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met florale decors en leeuwen. Circa 1915. Afmeting: 77 x 50 cm ø. In goede staat.

Tinnen klepkan + Hollandse kraankan
Resultaat: 100 EUR

Twee maal oud/antiek tin. Eén kraantjeskan, circa 1900. Eén vroege klepkan, 17e - 18e eeuw. Verbogen. Afmeting: 22 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Koperen schaal met tinnen inleg
Resultaat: 100 EUR

Antieke Ottomaanse Turkse schaal met Arabische symbolen. Kopergeslagen met tinnen inleg. Circa 1900. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

Hollandse Bakbarometer
Resultaat: 100 EUR

Hollandse oude Louis Seize-stijl bakbarometer. Mahonie met intarsia. Naar oud voorbeeld. Eén kwikbuis kapot. Afmeting: 130 cm. In redelijk/goede staat.

Gestoken buffelhoorn, 20e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Oude Oosterse gestoken buffelhoorn met florale decors en karper. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Chinees natuurstene dekseldoosje, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antiek Chinees natuurstenen dekseldoos met salamanders etc. Circa 1900. Afmeting: 6 x 11,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Wijnvat op console, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten wijnvat op houtgestoken houder met wijnranken en koperen kraan met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 42 x 31 x 20 cm. In goede staat.

Tinnen moffenkruikje, 1800
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam klein antiek tinnen moffenkruikje. Circa 1800. Licht bedeukt. Afmeting: 7,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.

Bronzen standaard + geluksbal
Resultaat: 100 EUR

Antiek Japans bronzen standaard met natuurstenen geluksbal. Circa 1900. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Joodse kerkelijke kaarsenkroonluchter
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Joodse kopergeslagen kerkelijke kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: circa 65 x 50 cm ø. In goede staat.

12 Chinese gelukskralen
Resultaat: 100 EUR

Twaalf Chinese gelukskralen. 3-5cm.

Grammofoon, 1910
Resultaat: 100 EUR

Antieke grammofoon met trechter. Circa 1910. Behoeft restauratie. Afmeting: 87 x 52 ø x 50 cm. In redelijke staat.

Jugendstil tafellamp, 1915
Resultaat: 95 EUR

Kopergeslagen Jugendstil tafellamp met gekleurde glazen kap. Circa 1915. Afmeting: 36 cm. In goede staat.