Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Venetiaanse glazen kroonluchter
Resultaat: 110 EUR

Oude Venetiaanse glazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 55 cm ø. In goede staat.

Tabakspot + pijp.
Startprijs 20 EUR

Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2 Antieke dienbladen
Startprijs 20 EUR

Twee antieke dienbladen. Circa: 1900. Eén maal Oosters, achter-glas-schildering. Eén maal met metalen monturen en goud brocaat handwerk. Afmeting: 45 x 28 x 3 cm. + 39 x 30 x 3 cm. In goede staat.

Antiek schilpad theedoos
Resultaat: 80 EUR

Leuke 19e eeuwse schildpad theedoos. Eén pootje vervangen. Afmeting: 9 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Lot antiek koperwerk. Bestaande uit: Bloempot, ketel, kandelaren, haardset. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar
Startprijs 600 EUR

Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.

Bronzen wierookpot
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.

Cloisonne theepot
Resultaat: 120 EUR

Antieke Japanse cloisonne trekpot met slang op deksel en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 8,5 x13 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Gietijzeren etage, 21e eeuw
Startprijs 80 EUR

Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.

Lamp met bronzen beeld
Startprijs 450 EUR

Grote messing/marmer tafellamp met bronzen Griekse figuur en kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

3 Delen antiek cloisonne
Startprijs 20 EUR

Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...

4x Japanse cloisonne vazen (2 sets)
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Japanse cloisonne vazen met florale, vlinders en vogels decor. Twee sets. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede staat.

Ivoren Magic Ball, circa 1900
Resultaat: 475 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal met geisha en draken decors. Acht lagen. Circa: 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

2x Ivoren figuren, ca. 1930
Startprijs 350 EUR

Twee oude/antieke Afrikaanse ivoren figuren. Circa: 1930. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Blaker, messing
Startprijs 30 EUR

Grote antieke 2-lichts messing wandblaker, electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 46 x 18 cm. In goede staat.

Ruud Jaspers, Metalen vogel
Resultaat: 40 EUR

Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.

Nerts bontjas + Muts + Sjaal
Resultaat: 80 EUR

Mooie nerts bontjas compleet met nerts sjaal en nerts muts. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

2x Ivoren Maria beelden
Startprijs 150 EUR

Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Notenhouten theekist op klauwpootjes
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...