Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ivoren penselen houder  2024
Ivoren penselen houder

Resultaat:

675 EUR

Japanse ivoren figuren groep  2023
Japanse ivoren figuren groep
Startprijs 650 EUR
Antieke Franse microscoop in kist 2022
Antieke Franse microscoop in kist
Startprijs 360 EUR
Bronzen lamp leeuw 2021
Bronzen lamp leeuw
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Murano kroonluchter 2020
Murano kroonluchter

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ovale schaal met montuur 2019
Ovale schaal met montuur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Likeur keldertje, 1880 2018
Likeur keldertje, 1880

Resultaat:

240 EUR

2x Oude goudweegschalen 2017
2x Oude goudweegschalen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2016
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Goudweegschaal, 18e eeuw 2015
Goudweegschaal, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Speeldoos met div. melodieën 2014
Speeldoos met div. melodieën

Resultaat:

400 EUR

Lepelrek + vijzel, 18e eeuw 2013
Lepelrek + vijzel, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Empire kroonluchter, Napoleon III 2012
Empire kroonluchter, Napoleon III
Startprijs 360 EUR
2x Porseleinen lampen met brons 2011
2x Porseleinen lampen met brons
Startprijs 240 EUR
Verkocht
2x Putti kaarskandelaren 2010
2x Putti kaarskandelaren

Resultaat:

160 EUR

2x Roodbruin marmeren zuilen 2009
2x Roodbruin marmeren zuilen
Startprijs 300 EUR
Joodse olielamp, Chanoeka 2008
Joodse olielamp, Chanoeka
Startprijs 500 EUR
Paar grote Arabische figuren met dienblad 2007
Paar grote Arabische figuren met dienblad
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Franse reissecretaire, 1860 2006
Franse reissecretaire, 1860

Resultaat:

350 EUR

Empire-stijl messing hanglamp 2005
Empire-stijl messing hanglamp
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bordenrek + tinnen lepels 2004
Bordenrek + tinnen lepels

Resultaat:

500 EUR

Naaikastje met been 2003
Naaikastje met been
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Lamp met 3 leeuwen 2002
Lamp met 3 leeuwen

Resultaat:

200 EUR

Lamp met putti 2001
Lamp met putti
Startprijs 125 EUR