Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Verguld messing pronkdoosje 2097
Verguld messing pronkdoosje

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinees agaten sculptuur 2477
Chinees agaten sculptuur

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Russische chronometer 2355
Russische chronometer

Resultaat:

720 EUR

Verkocht
Ivoren penselen houder  2024
Ivoren penselen houder

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Bronzen Aziatische doofpot 2070
Bronzen Aziatische doofpot

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke viool 2201
Antieke viool

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bordenrek + tinnen lepels 2004
Bordenrek + tinnen lepels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees ivoren snijstuk. 2214
Chinees ivoren snijstuk.

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Ivoren Magic Ball, circa 1900 2521
Ivoren Magic Ball, circa 1900

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Statenbijbel 1714 2157
Statenbijbel 1714

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Kraagkandelaar 2079
Kraagkandelaar

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Chinees ivoren beeldje, Mandenverkoper 2025
Chinees ivoren beeldje, Mandenverkoper

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Speeldoos met div. melodieën 2014
Speeldoos met div. melodieën

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Zakkroonluchters 2305
2x Zakkroonluchters

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
2x Cassolettes met brons 2034
2x Cassolettes met brons

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gietijzeren houtkachel 2183
Gietijzeren houtkachel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Franse reissecretaire, 1860 2006
Franse reissecretaire, 1860

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820 2284
2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Ivoren beeldje, Mandenverkoper 2215
Ivoren beeldje, Mandenverkoper

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Japanse wierookbrander, 19e eeuw 2074
Japanse wierookbrander, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke hangpetroleumlamp 2119
Antieke hangpetroleumlamp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse cloisonne vazen 2343
2x Antieke Japanse cloisonne vazen

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
WMF Jugendstil tafellamp 2053
WMF Jugendstil tafellamp

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Miniatuur porseleinkast met inhoud 2043
Miniatuur porseleinkast met inhoud

Resultaat:

275 EUR