Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Processielampen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke vergulde messing processielampen voor op stok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 13 cm ø. In goede staat.

3x Schalen, Amsterdamse school
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke koperen schalen. Onder andere Amsterdamse school-stijl. Circa 1920. Eén maal ster-vormig, F. Wolterman. Eén maal gebloemd, ongemerkt. Eén maal kopergeslagen op drie pootjes. Afmeting: 22 ...

WMF Jugendstil tafellamp
Resultaat: 275 EUR

Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Antieke koperen Jugendstil set
Startprijs 60 EUR

Antieke koperen Jugendstil set. Bestaande uit: Tablet, comfoor en kan. Circa 1915. Licht bedeukt. Afmeting: 31 x 40 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil tinnen verdeelschaal, 1915
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Jugendstil tafelverdeelschaal in waterlelieblad vorm. Circa 1915. Gesigneerd A.E. Chanas. Afmeting: 19 x 35 x 37 cm. In goede staat.

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn
Startprijs 35 EUR

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Delen Jugendstil-stijl
Startprijs 70 EUR

Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.

Bronzen lamp met glazen kap
Resultaat: 70 EUR

Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met kunstglazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 55 x 28 cm ø. In goede staat.

Messing fruitschaal, ca. 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke messing fruitschaal met rozendecor. Circa 1890. Afmeting: 9 x 26 cm ø. In goede staat.

Jugendstil lamp
Startprijs 150 EUR

Jugendstil/Art Nouveau tafellampenvoet. Twee naakte acrobatische dames. Gips + goudkleurig. Afmeting: 52 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen tafelbel (kloosterbel)
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse bronzen tafelbel (kloosterbel). Naar voorbeeld uit 1363, met rondom figuren decor en Latijnse schrift en jonge beer met schild. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.

Ketel+comfoor, Jugendstil
Resultaat: 30 EUR

Messing Jugendstil ketel op comfoor. Gemerkt met twee vissen in cirkel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 15 cm. In goede staat.

Jugendstil schaal + dienblad
Startprijs 35 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Arabische wandelstok
Startprijs 80 EUR

Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met bodemmerk. Circa 1900. Gepoetst. Eén pootje gerepareerd. Afmeting: 20 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese rode dekseldoos
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese rood-lak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In goede staat.

Antieke cloisonne schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse cloisonne sierschotel met paradijsvogel en florale decors. Afmeting: ø 30,3 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne vaas
Startprijs 225 EUR

Grote Japanse vergulde messing cloisonne vaas met florale emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Cloissone bloempot
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.

Bronzen Aziatische doofpot
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...

4x Japans lakwerk, divers
Startprijs 100 EUR

Vier maal Japans lakwerk. 20e Eeuw. Twee vaasjes, circa 1920. Eén visitekaartenhouder. Eén speld. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot van 3 Chinese gordelknopen
Startprijs 110 EUR

Lot van drie oude Chinese of Japanse been gestoken gordelknopen, floraal en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

Lot van 2 Japanse inro's
Startprijs 120 EUR

Twee Japanse benen inro's. 20e Eeuw. Eén met bamboe decor. Eén met haas en libelle. Afmeting: 5,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Japanse wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne wierookbrander met tempelhond en florale decors. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Oude Chinese bronzen wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese bronzen wierookbrander met vleermuizen-grepen, vergulding en bodemmerk. Afmeting: 18 x 16,5 x 11,5 ø cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar, 17e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: 11 x 12,5 cm ø. In goede staat.

2x Messing kaarskandelaren
Resultaat: 80 EUR

Twee gesigneerde antieke Duitse messing kaarskandelaren. Door Max Hartmann, Nr. 9112. Circa 1880. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren
Startprijs 70 EUR

Twee bronzen wandkaarskandelaren in Rococco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 47 x 33 x 12 cm. In goede staat.

Kraagkandelaar
Resultaat: 475 EUR

Antieke 17e - 18e eeuwse messing rokkandelaar. Afmeting: 25 x 10,7 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2 Messing kraagkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Messing blaker met cloisonne inleg
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing blaker met cloisonne inleg. Circa 1890. Afmeting: 5,5 x 10 x 13 cm ø. In goede staat.

2-Armige bronzen kandelaar
Startprijs 250 EUR

Antieke vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Circa: 1870. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

2x Kerkkandelaren
Startprijs 140 EUR

Twee grote vergulde kerkelijke messing kaarskandelaren. 19e Eeuw. Neo Renaissance. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Portugese Joodse kandelaar
Startprijs 350 EUR

Antieke Portugese Joodse messing 9-lichts kaarskandelaar. Circa 1930. Afmeting: 78 x 61 x 17 cm. In goede staat.

Kerkelijke wandkandelaar
Resultaat: 60 EUR

Grote 8-lichts messing neogotische kerkelijke wandkandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 37 ø cm. In goede staat.

2x Art Deco kaarsenkandelaar
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Art Deco-stijl messing plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 44 cm. In goede staat.

2x oude/antieke Oosterse kistjes
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Oosterse houten kisten. Eén maal gedetailleerd lakwerk met figuren, pagodes en signature. Interessant! Circa 1920. Eén maal Indonesië, ranken-snijwerk kamferhout. 20e Eeuw. Afmeting:...

Handbeschilderde ronde doos, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse beschilderde dekseldoos met lezende man op deksel. Binnenrand stukjes af. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.

Handbeschilderd doosje, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws lakwerk dekseldoos met handgeschilderd portret van een oude man met baard en tulband. Mogelijk Russisch. Afmeting: 8,3 x 5,5 x 2 cm. In goede staat.

Venetiaanse moorlamp
Startprijs 850 EUR

Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.

Indonesisch kistje
Resultaat: 40 EUR

Indonesisch kistje met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 21 x 14,5 cm. In goede staat.

2x Antieke dekseldoosjes
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke notenhouten dekseldoosjes (snuiftabak), in damesschoen vorm, met ivoor en/of been belijmd. Circa 1900. Eén schoen bevat dobbelstenen in schoenzool om te schudden achter glas. Afmeting: 11...

Palissander kist, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.

19e Eeuws boulle kistje
Startprijs 65 EUR

19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.

Ovale messing dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing vergulde dekseldoos met miniatuur damesportret. Circa: 1900. Gesigneerd Adrian. Vochtvlekken. Afmeting: 4 x 11 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Verguld messing pronkdoosje
Resultaat: 900 EUR

Zeldzaam verguld messing pronk dekseldoos in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Doos heeft veertien handgeschilderde miniatuurportretten. Afmeting: 11 x 15 x 14 cm. In goede staat.

2x Dekseldoosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten dekseldoosjes. Eén lepeldoosje met slot en sleutel. Eén souvenir dekseldoosje. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.