Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande bronzen lamp
Startprijs 1.250 EUR

Grote originele bronzen Jugendstil lamp met gemonogrammeerd glas-in-lood lampenkap. Monogram L of F. Naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 83 x 44 cm ø. In goede staat.

Lamp met putti
Startprijs 125 EUR

Antieke Franse Christoffle bronzen tafellamp met putti. Circa 1920. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Lamp met 3 leeuwen
Resultaat: 200 EUR

Bronzen tafellamp met drie leeuwen en jonge knaap. 20e Eeuw. Eén leeuw mist schroeven voor bevestiging. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Naaikastje met been
Startprijs 900 EUR

Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...

Bordenrek + tinnen lepels
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.

Empire-stijl messing hanglamp
Startprijs 400 EUR

Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.

Franse reissecretaire, 1860
Resultaat: 350 EUR

Chique antieke Franse palissanderhouten reissecretaire met vergulde bronzen versieringen + originele sleutel. Circa 1860. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In zeer goede staat.

Paar grote Arabische figuren met dienblad
Startprijs 1.500 EUR

Een paar grote Arabische figuren met dienblad. Circa: 1900. Hout uitgesneden, polychroom beschilderd. Afmeting: 158 cm. In goede staat.

Joodse olielamp, Chanoeka
Startprijs 500 EUR

Antieke Oosterse koperen Joodse olielamp, Chanoeka. 19e Eeuw. Met gespijkerde schrift. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In goede staat.

2x Roodbruin marmeren zuilen
Startprijs 300 EUR

Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.

2x Putti kaarskandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee grote messing 7-lichts putti kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 35 cm ø. In goede staat.

2x Porseleinen lampen met brons
Startprijs 240 EUR

Twee antieke handbeschilderde Franse porseleinen lampenvoeten met florale + goud decor. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.

Empire kroonluchter, Napoleon III
Startprijs 360 EUR

19e Eeuwse Napoleon III Empire kroonluchter voor twaalf kaarsen. Gepatineerd en verguld. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.

Lepelrek + vijzel, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Antiek lepelrek met negen tinnen lepels en messing vijzel. Circa 1800. Afmeting: 73 x 55 x 16 cm. In goede staat.

Speeldoos met div. melodieën
Resultaat: 400 EUR

Gerestaureerde gepolitoerde cylinder speeldoos met diverse melodieën. Antiek speelwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm. In zeer goede staat.

Goudweegschaal, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Twee vergulde 19e eeuwse bronzen Louise Seize wandkaarskandelaren. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 45 x 30 x 15 cm. In goede staat.

2x Oude goudweegschalen
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...

Likeur keldertje, 1880
Resultaat: 240 EUR

Antiek Frans likeurkeldertje van notenhout met messing beslag, parelachtige sierstenen en porseleinen plaquette. Compleet met kristallen karaffen en zes kristallen glazen met goudrand. Circa 1880. Min...

Ovale schaal met montuur
Resultaat: 190 EUR

Antieke glazen schaal met verguld messing montuur. In Louis Seize-stijl. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Murano kroonluchter
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.

Bronzen lamp leeuw
Startprijs 275 EUR

Antieke bronzen tafellamp met mannetjes leeuw en slang, marmeren basement. Circa 1910. In goede staat. In goede staat.

Antieke Franse microscoop in kist
Startprijs 360 EUR

Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.

Japanse ivoren figuren groep
Startprijs 650 EUR

19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Ivoren penselen houder
Resultaat: 675 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinese of Japanse mammoet ivoren penselen houder op losse lakwerk voet met rondom figuren decors. Gesigneerd. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat. met certificaat ter behoeve v...

Chinees ivoren beeldje, Mandenverkoper
Resultaat: 450 EUR

Antiek Chinees ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Afrikaanse Joruba trommel
Startprijs 150 EUR

Grote oude Afrikaanse houtgestoken Joruba trommel met figuren decor. Trommelvel gescheurd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 55 cm ø. In goede staat.

12 Eieren Faberge
Resultaat: 200 EUR

Twaalf Faberge eieren met religieuze voorstelling. House of Faberge genummerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 11 -12 cm. In goede staat.

Weegschaal + gewichten
Resultaat: 120 EUR

Grote oude messing weegschaal + gewichtenhouder met slangenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 60 x 20 cm. In goede staat.

Gietijzeren kapstok
Resultaat: 80 EUR

Antieke staande gietijzeren kapstok met lekbakken. Circa 1900. Afmeting: 195 cm. In goede staat.

2 Lampen, porseleinen voet
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke lampenvoeten met handbeschilderd porselein en compositie metaal. Circa 1890. Geëlektrificeerd. Eén vaas craquele glazuur. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Japanse bronzen vazen
Startprijs 260 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met paradijsvogels en bloesemtakken. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Japanse bronzen bloempotten
Startprijs 175 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen bewerkte bloempotten met vogels en florale decors. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 19 cm ø en 18 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Cassolettes met brons
Resultaat: 375 EUR

Twee grote marmeren cassolettes met brons, guirlandes en kraanvogels. Circa 1890. Afmeting: 49 x 17 cm ø. In goede staat.

2x Bronzen boekensteunen
Resultaat: 175 EUR

Twee grote bronzen boekensteunen met putti in Renaissance-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: circa 24 x 13 x 14 cm. In goede staat.

Theestoof, Louis Seize
Resultaat: 250 EUR

Prachtige Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Minimale beschadiging. Circa 1800. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.

Antieke WC-pot, Frankrijk
Resultaat: 170 EUR

Antieke porseleinen WC-pot met florale decors. Frankrijk. Afmeting: 47 x 30 x 46 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne wierookpot
Startprijs 380 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse cloisonne wierookpot + deksel met vissen en florale decors. Heeft beschadiging. Afmeting: 38 x 38 cm ø. In goede staat.

Schwarzwalder snijwerkstuk
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder snijstuk met koekoeken en vos. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Theestoof, Louis Seize
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten theestoof met intarsia en messing binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 51 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Oud scheepskompas
Resultaat: 140 EUR

Groot oud scheepskompas van messing met embleem 'Lifeboat compass Nr. 879 Great Britain 1924'. Afmeting: 38 x 37 x 24 cm ø. In goede staat.

Miniatuur porseleinkast met inhoud
Resultaat: 275 EUR

Hollandse miniatuur porseleinkast met elf delen oud/antiek Chinees miniatuur porselein. Twee helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 61 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Droste Cacao blik
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Model buffelkastje, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek eikenhouten model buffetkastje. Kinderspeelgoed. Circa 1900. Afmeting: 71 x 48 x 24 cm. In goede staat.

Speelgoed miniatuur kast, 1915
Resultaat: 80 EUR

Antieke speelgoed miniatuurkast. Linnenkast met lade, spiegel + schappen. Circa 1915. Bamboe decor. Afmeting: 49 x 31 x 14 cm. In goede staat.

Antiek kruidenrek, ca. 1900
Resultaat: 110 EUR

Antiek eikenhouten kruiden-wandrek. Jugendstil, circa 1915. Met originele keramieken 13-delige voorraadpotten set. Afmeting: 71 x 115 x 21 cm. In goede staat.

Zwitserse Reuge speeldoos
Resultaat: 200 EUR

Zwitserse Reuge speeldoos met cilinder en kam. In notenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 20 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Hollandia flambeer-set
Startprijs 100 EUR

Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.

2x Processielampen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke vergulde messing processielampen voor op stok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 13 cm ø. In goede staat.

3x Schalen, Amsterdamse school
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke koperen schalen. Onder andere Amsterdamse school-stijl. Circa 1920. Eén maal ster-vormig, F. Wolterman. Eén maal gebloemd, ongemerkt. Eén maal kopergeslagen op drie pootjes. Afmeting: 22 ...

WMF Jugendstil tafellamp
Resultaat: 275 EUR

Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Antieke koperen Jugendstil set
Startprijs 60 EUR

Antieke koperen Jugendstil set. Bestaande uit: Tablet, comfoor en kan. Circa 1915. Licht bedeukt. Afmeting: 31 x 40 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil tinnen verdeelschaal, 1915
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Jugendstil tafelverdeelschaal in waterlelieblad vorm. Circa 1915. Gesigneerd A.E. Chanas. Afmeting: 19 x 35 x 37 cm. In goede staat.

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn
Startprijs 35 EUR

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

3 Delen Jugendstil-stijl
Startprijs 70 EUR

Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.

Bronzen lamp met glazen kap
Resultaat: 70 EUR

Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met kunstglazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 55 x 28 cm ø. In goede staat.

Messing fruitschaal, ca. 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke messing fruitschaal met rozendecor. Circa 1890. Afmeting: 9 x 26 cm ø. In goede staat.

Jugendstil lamp
Startprijs 150 EUR

Jugendstil/Art Nouveau tafellampenvoet. Twee naakte acrobatische dames. Gips + goudkleurig. Afmeting: 52 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen tafelbel (kloosterbel)
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse bronzen tafelbel (kloosterbel). Naar voorbeeld uit 1363, met rondom figuren decor en Latijnse schrift en jonge beer met schild. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.

Ketel+comfoor, Jugendstil
Resultaat: 30 EUR

Messing Jugendstil ketel op comfoor. Gemerkt met twee vissen in cirkel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 15 cm. In goede staat.

Jugendstil schaal + dienblad
Startprijs 35 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Arabische wandelstok
Startprijs 80 EUR

Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met bodemmerk. Circa 1900. Gepoetst. Eén pootje gerepareerd. Afmeting: 20 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese rode dekseldoos
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese rood-lak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In goede staat.

Antieke cloisonne schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse cloisonne sierschotel met paradijsvogel en florale decors. Afmeting: ø 30,3 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne vaas
Startprijs 225 EUR

Grote Japanse vergulde messing cloisonne vaas met florale emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Cloissone bloempot
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.

Bronzen Aziatische doofpot
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...

4x Japans lakwerk, divers
Startprijs 100 EUR

Vier maal Japans lakwerk. 20e Eeuw. Twee vaasjes, circa 1920. Eén visitekaartenhouder. Eén speld. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.

Lot van 3 Chinese gordelknopen
Startprijs 110 EUR

Lot van drie oude Chinese of Japanse been gestoken gordelknopen, floraal en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

Lot van 2 Japanse inro's
Startprijs 120 EUR

Twee Japanse benen inro's. 20e Eeuw. Eén met bamboe decor. Eén met haas en libelle. Afmeting: 5,5 - 6,5 cm. In goede staat.

Japanse wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne wierookbrander met tempelhond en florale decors. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Oude Chinese bronzen wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese bronzen wierookbrander met vleermuizen-grepen, vergulding en bodemmerk. Afmeting: 18 x 16,5 x 11,5 ø cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar, 17e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: 11 x 12,5 cm ø. In goede staat.

2x Messing kaarskandelaren
Resultaat: 80 EUR

Twee gesigneerde antieke Duitse messing kaarskandelaren. Door Max Hartmann, Nr. 9112. Circa 1880. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren
Startprijs 70 EUR

Twee bronzen wandkaarskandelaren in Rococco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 47 x 33 x 12 cm. In goede staat.

Kraagkandelaar
Resultaat: 475 EUR

Antieke 17e - 18e eeuwse messing rokkandelaar. Afmeting: 25 x 10,7 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2 Messing kraagkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Messing blaker met cloisonne inleg
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing blaker met cloisonne inleg. Circa 1890. Afmeting: 5,5 x 10 x 13 cm ø. In goede staat.

2-Armige bronzen kandelaar
Startprijs 250 EUR

Antieke vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Circa: 1870. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

2x Kerkkandelaren
Startprijs 140 EUR

Twee grote vergulde kerkelijke messing kaarskandelaren. 19e Eeuw. Neo Renaissance. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Portugese Joodse kandelaar
Startprijs 350 EUR

Antieke Portugese Joodse messing 9-lichts kaarskandelaar. Circa 1930. Afmeting: 78 x 61 x 17 cm. In goede staat.

Kerkelijke wandkandelaar
Resultaat: 60 EUR

Grote 8-lichts messing neogotische kerkelijke wandkandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 37 ø cm. In goede staat.

2x Art Deco kaarsenkandelaar
Resultaat: 30 EUR

Twee grote Art Deco-stijl messing plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 38 - 44 cm. In goede staat.

2x oude/antieke Oosterse kistjes
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Oosterse houten kisten. Eén maal gedetailleerd lakwerk met figuren, pagodes en signature. Interessant! Circa 1920. Eén maal Indonesië, ranken-snijwerk kamferhout. 20e Eeuw. Afmeting:...

Handbeschilderde ronde doos, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse beschilderde dekseldoos met lezende man op deksel. Binnenrand stukjes af. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.

Handbeschilderd doosje, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws lakwerk dekseldoos met handgeschilderd portret van een oude man met baard en tulband. Mogelijk Russisch. Afmeting: 8,3 x 5,5 x 2 cm. In goede staat.

Venetiaanse moorlamp
Startprijs 850 EUR

Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.

Indonesisch kistje
Resultaat: 40 EUR

Indonesisch kistje met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 21 x 14,5 cm. In goede staat.

2x Antieke dekseldoosjes
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke notenhouten dekseldoosjes (snuiftabak), in damesschoen vorm, met ivoor en/of been belijmd. Circa 1900. Eén schoen bevat dobbelstenen in schoenzool om te schudden achter glas. Afmeting: 11...

Palissander kist, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.

19e Eeuws boulle kistje
Startprijs 65 EUR

19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.

Ovale messing dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing vergulde dekseldoos met miniatuur damesportret. Circa: 1900. Gesigneerd Adrian. Vochtvlekken. Afmeting: 4 x 11 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Verguld messing pronkdoosje
Resultaat: 900 EUR

Zeldzaam verguld messing pronk dekseldoos in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Doos heeft veertien handgeschilderde miniatuurportretten. Afmeting: 11 x 15 x 14 cm. In goede staat.

2x Dekseldoosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten dekseldoosjes. Eén lepeldoosje met slot en sleutel. Eén souvenir dekseldoosje. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.